​Örgü ve atkuyruğu modelleri birlikte

​Örgü ve atkuyruğu modelleri birlikte

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Hepimizin bir saç stili var ve gündelik hayatımızda bu stilden vazgeçemiyoruz. Ben saçını sürekli açık bırakanlardanım. Bir arkadaşım saçlarını her zaman atkuyruğu yapıyor. Bir başka arkadaşımsa her zaman rastgele topladığı dağınık topuzuyla dışarı çıkıyor. Sen de bizim gibi çoğu zaman aynı stili tercih ediyorsan, bu rutinini değiştirmeye var mısın? Bu bahar rutinini değiştirmeye ne dersin? Ne zaman havalı bir saç stili tercih etmek istersen, bu örgü detaylı atkuyruklarını deneyebilirsin.

Ters örgülü atkuyruğu

$1

Gündelik hayatta kullanıma uygun, hem minimal hem de şık bir model arıyorsan ters örgülü atkuyruğu tam sana göre. Bu oldukça pratik saç stilini elde etmek için saçlarını klasik bir biçimde tersten örmen ve yüksek bir atkuyruğu şeklinde toplaman yeterli.

Balıksırtı örgü detaylı ensede atkuyruğu

$1

Bildiğin balıksırtı örgüleri unut! Kalın bir biçimde örülen bu balıksırtı saç tasarımı, aynı zamanda burgu detaylar içeriyor; tamamladıktan sonra ensede atkuyruğu yaparak stile gündelik bir hava katmayı ise unutma.

Örgü mohawk + atkuyruğu

$1

Şık ve eğlenceli bir stil istersen, örgü mohawk saç stillerini dene. İrice örülmüş klasik saçlarını, atkuyruğun ile kombinle.

Dağınık, yandan örgülü atkuyruğu

$1

Eğer saçların kalın telliyse, bu stil tam sana göre. Saçlarını yandan balıksırtı ör ve ensede topla. Salaş görünüm için öndeki saç tellerini yüzüne düşmesi için serbest bırak. Atkuyruğuna hacim veren saç spreyi ile hacim ver ve stilini tamamla.

Halat örgü detaylı atkuyruğu

$1

Klişeden uzak başka bir saç stili için, bu örgü modelini tercih et. Başının tam ortası için yaptığın halat örgüyü ensede topla.

İşte bu kadar!

Photo credit:stock.adobe.com, pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?