Parlak Bir Cilt İçin 5 Nemlendirici Önerisi

Parlak Bir Cilt İçin 5 Nemlendirici Önerisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sağlıkla ışıldayan ve parıl parıl görünen cildi kim istemez ki? Fakat aydınlık cilt görünümü ulaşması en zor olan cilt görünümlerinden biri. Merak etme, Cildimveben editörleri olarak sana en iyi nemlendiriciyi bulma konusunda yardımcı olacağız!

Cildini yağlandırmadan daha sağlıklı ve parlak gösterecek nemlendirici krem arıyorsan doğru yerdesin. İçeriğini en beğendiğimiz ve arkadaşlarımızın dilinden düşürmediği en iyi nemlendiricileri değerlendiriyoruz. 

1. Garnier C Vitamini Parlak Nemlendirici Jel

Garnier C Vitamini Parlak Nemlendirici Jel

Eğer parlak ve aydınlık görünen bir cilde sahip olmak istiyorsan, C vitamini içeren nemlendiriciler senin için en iyi seçeneklerden biri. Garnier C Vitamini Parlak Nemlendirici Jel, formülündeki C vitamini ve limon özü sayesinde daha ilk kullanımda cildin daha taze görünmesini sağlıyor, 48 saate kadar nemlendiriyor. Bu jeli düzenli olarak kullandığında ise, 4 hafta sonunda cildinin daha parlak, aydınlık ve daha az yorgun göründüğünü fark edeceksin. Üstelik bir de Garnier C Vitamini Serum ile birlikte rutin olarak kullandığında, cildindeki parlaklık ve aydınlığı maksimuma çıkarabilirsin.

2. L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

Gündüz kremi seçerken cildini yoğun bir şekilde nemlendiren, besleyen ve kırışıklarını azaltan kremlere öncelik vermelisin. Gündüz kremin gün içinde cildini yağlandırmaması çok önemli.

L'Oréal Paris'in Ginseng özleri ve pro-retinol içeren Revitalift Ginseng Gündüz Kremi ideal gündüz nemlendiricilerden biri! Düzenli kullandığında cildindeki ince kırışıkları azaltan bu krem sayesinde cildin ışıl ışıl görünecek. Formülündeki Ginseng özleri, cildine içten gelen bir ışıltı sağlıyor, böylece cilt çok daha aydınlık ve enerjik görünüyor.

3. Lancome Hydra Zen Glow Nemlendirici

Lancome Hydra Zen Glow Nemlendirici

Cildinin ışıl ışıl görünmesini istiyorsan glowy nemlendiriciye ihtiyacın var. Tıpkı Lancome  Hydra Zen Glow nemlendirici gibi! Lancome nemlendirici Hyaluronik asit, aloe vera, amino asitler ve gül özleri içeriyor. Hepsi de cildinin aydınlanması ve daha genç görünmesine yardımcı olacak içerikler. 

Lancome nemlendirici, özellikle kurudan normale dönük ciltler için uygun. Cildini yağlandırmadan, ağırlaştırmadan aydınlatan  Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici'yi biz çok sevdik. Günlük nemlendirici krem arıyorsan mutlaka denemen gereken Lancome ürünlerini incelemelisin.

4. Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem

Cildinin daha genç görünmesi ve daha sağlıklı parlaması için iki önemli içeriğe ihtiyacın var: Peptitler ve C Vitamini. 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist, bu iki önemli içeriği tek bir ürünle buluşturarak cildini yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve cildindeki ince kırışık görünümünü azaltıyor. Vichy kremin aktif içeriklerine baktığımızda 'işte bu!'dedik: Peptit tip 1, Peptit Tip II, C Vitamini, Vichy Mineralli Termal Suyu. Daha ne olsun?

Düzenli olarak Vichy nemlendirici kremi kullandığında cildinin sıkılaştığını ve daha dolgun göründüğünü fark edersin. Yaşlanmanın etkileri yüzünden silinmeye başlar, yüzün daha enerjik görünür.

5. Kiehl's Super Multi Corrective Krem

Kiehl's Super Multi Corrective Krem

Kiehl's nemlendirici kremleri çok seviyoruz ama bu akıllı nemlendiricinin yeri bizde başka! Hyaluronik Asit içeren ve cildimizdeki yaşlılık belirtilerini azaltan Kiehl's Super Multi Corrective nemlendirici bizim cildimize iyi geliyor. 

Kiehl's Super Multi Corrective krem, ciltte sıkılık yaratıyor ve ilk uygulamadan itibaren yüzün daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Cildi yoğun bir şekilde beslediği için yüzümüz bir anda daha aydınlık ve ışıl ışıl görünüyor. Uzun süre yüzde nemli ve dolgun bir his yaratan bu nemlendirici bizim en favori kremlerimizden biri. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?