Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!

Saç gürleştirmek için ihtiyacın olanı açıklıyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarının gür görünmesi için ne kadar çaba sarf ettiğini biliyoruz! Eğer sen de bizim gibi saçlarına değer veriyorsan seyrelen, incelen saçlarının yoğun görünmesi için elinden geleni yapıyorsundur… Ancak biz sonunda aradığımızı bulduk! Saçlarımızın olduğundan daha yoğun, daha gür görünmesi için süper bir bakım bulduk. Hemen öğrenmeye ne dersin? :)

Saç gürleştiren içerikler neler?

Yaptığımız araştırmalarda saç gürleştiren ve saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan bazı maddeler olduğunu öğrendik. Bu maddeler Stemoxydin, Neohesperidin ve Intra-Cylane. Bu içeriklerin ne işe yaradığını beraber öğrenelim!

Stemoxydin: Seyrelme gözlenen saç derisinde yoğunluğu artırmak için en uygun konsantrasyona sahiptir. Saç miktarını arttıran Stemoxydine, uyuyan saç köklerini uyararak saçın canlanmasını sağlar. Saç derisine nüfuz ederek saç kökünün yeniden canlanması için uygun ortamı hazırlar.

Neohesperidin: Saçlara antioksidan etkisi sağlar. Saç köklerini strese karşı koruyarak dış etkenlerden etkilenmemelerini sağlar ve zararlı dış etkenlere karşı korur.

Intra-Cylane: Dökülerek incelmiş ve seyrelmiş saçlara yoğunluk kazandırmak için özel olarak üretilmiştir. Saç telleri üzerinde kendi kendine yayılma özelliğine sahip Intra-Cylane ile saç daha dolgun bir görünüme ulaşır.

Saç gürleştiren serumlar:

Yukarıda bahsettiğimiz içeriklere sahip, saçlarının gürleşmesini, yoğun görünmesini sağlayan saç bakım serumlarından favorilerimizi de seninle paylaşmayı ihmal etmiyoruz! :) L’Oréal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum, yoğunluğunu kaybeden seyrek saçların daha gür görünmesi için ideal saç bakım serumlarından!

Saç bakım serumunu her gün 1 defa, saç diplerine masaj yaparak uyguluyorsun ve günlük kullanımla beraber saçların günden güne güç kazanıyor, daha yoğun görünüyor. Sıvı formdaki bu serumun bir de jel versiyonu bulunuyor. Serioxyl Denser Hair Gelee Yoğunluk Arttırıcı Jel Serum, jel formuyla kısa saçların kullanımına uygun.

Saçlarının daha kalın telli olmasını istiyorsan da sana önerimiz Serioxyl Thicker Hair Günlük Bakım Serumu. İncelen, zayıf saç tellerinin daha kalın ve gür olmasını sağlayan bu bakım serumu içerdiği Intra-Cylane ile saçlarının hayallerindeki gibi gür olmasına destek olacak! :)

Saç gürleştiren şampuan arayışında olanlara önerimiz!

Saç gürleştirmek için saç derisine serumlarla bakım yapmak çok doğru bir yöntem. Bir de buna saçlarına güç kazandırıp saçının gür olmasını sağlayacak şampuanlarla destek olarak etkili sonuçlar elde edebilirsin. Serioxyl’in hem boyalı hem de doğal saçlara özel 2 farklı yoğunluk şampuanı bulunuyor. Bu 2 şampuandan saç tipine uygun olanı seçerek saçlarının gür görünmesini etkili desteği sağlayabilirsin!

Anında saç gürleştirmek isteyenlere özel hızlı çözüm!

Saç gürleştirme erkekler için de kadınlar için de başlıca saç sorunlarından biri. Bazı durumlarda, özel günlerde, davetlerde saçlarımızın hemencecik yoğun, gür görünmesini isteyebiliyoruz. İşte bu durumlar için saçlarına anında daha gür bir görünüm kazandırmanı sağlayacak Serioxyl Renkli Saç Spreyleri var!

Saç rengine uygun spreyi saçlarının seyrek kısımlarına uyguluyorsun ve tam 1 dakikada dolgun ve havalı saçlara sahip olabiliyorsun. Mucize gibi değil mi? :)

Serioxyl Renkli Saç Spreyini iyice çalkaladıktan sonra işlemi uygulayacağın bölgeyi belirliyorsun. Ardından spreyi 15 cm uzaklıktan saçına püskürtüp hayalini kurduğun dolgun saçlara kavuşabilir; sonrasında da saçlarını dilediğin gibi şekillendirebilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?