Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?

Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımız yaptığımız işlemler, hava şartları, ısı uygulamaları gibi nedenlerden dolayı çok fazla kuruyup, yıpranabiliyor. Bu yıpranmaları onarmak, saçlarını beslemek için L’Oréal ContentPro yazarlarının hangi saç bakım ürünlerini kullandıklarını çok merak ediyoruz! Bakalım yıldız saç bakım ürünleri nelermiş?

L'Oréal ContentPro yazarlarından Merve Sevinç

Kokusuna hayran olduğum ama en sevdiğim L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ ürünleri! Boyasız ve ince telli saçlarıma en güzel bakımı yapan L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Taramak için sadece saç uçlarıma kullandığım, kaçıncı paket olduğunu sayamadığım L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Krem. L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Bakım Yağ

L'Oréal ContentPro yazarlarından Esra Aydemir 

Size saçlarım yandıktan sonra, kalanları büyük oranda kurtarmamı sağlayan iki üründen bahsedeceğim. İlki L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem. Bu ürün durulanmadan kullanılan bir saç kremi. Düzenli olarak kullanmaya başladım ve sonuç mükemmel! Yumuşacık saçlar.  Kokusu, yapısı ve saçıma verdiği yumuşaklık hissi çok güzel. Aynı zamanda durulanmadığı için nemi saça hapsediyor.

İkinci ürün ise L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi. Saçlarımda genel olarak bir yağlanma problemi vardı. Saç diplerime bu maskeyi uygulayarak bu sorunumdan kurtuldum. Yıkadıktan sonra en az 3 gün boyunca saçlarımın yağlanmasını engelliyor. Bu iki ürün de saçlarımı kurtardığı için, saç bakım rutinimin vazgeçilmez parçaları haline geldiler.

L'Oréal ContentPro yazarlarından Şevval Sevim

Saç bakımı ile ilgili pratik şeyler beni hep cezbeder. Uğraştırmasın, parlatsın, güç de versin, kolay taranmasına yardım etsin. Bu aralar vazgeçilmez saç ürünüm ise Elseve Arginine Direnç X3 2’li Bakım İksiri. Sabahları spreyi çalkalayıp bir kol mesafesi uzaklıktan saçlarıma sıkıyorum. Güzelce tarıyorum ve maşamla çok uğraşmadan bukleler oluşturuyorum.

Zayıf ve koparak dökülmeye eğilimli saçlar için özellikle öneriliyor; temel besin maddeleri eksik olan saç güçsüzleşerek dökülmeye ve zor taranmaya, şekil almamaya başlıyor (İşte benim sorunum!). Bu bakım spreyi, saçların yeniden yapılandırılmasına yardımcı oluyor. Kolay taranmasına yardım ediyor, parlaklık kazandırıyor ve ısı gibi dış etkenlere karşı koruyor. Üstelik bunu saçı yağlandırmadan, ağırlaştırmadan yapmasına bayılıyorum. Uzun lafın kısası günlük anında bakımlı bir görünüm için benim sırrım bakım iksiri :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?