Saçı ağırlaştırıp sertleştirmeyen saç spreyini açıklıyoruz!


Saçlarını şekillendirdin, uzunca bir vakit harcadın şimdi de sıra geldi gün boyunca sabit kalmasını sağlamaya. Birkaç fıs yapıyorsun ve o da ne?! Saçların anında ağırlaşıyor, sprey saçlarına kalıp gibi yapışıyor! Dahası saçların yumuşacıkken sertleşiyor…

Tüm saç spreylerinin böyle olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun sana özel, neredeyse süper güçleri olan bir saç spreyi bulduk. :) Hemen keşfetmeye hazır mısın?

Saçı sertleştirmeyen saç spreyi hangisi?

Seni daha fazla meraklandırmadan hemen açıklayalım. Yeni keşfettiğimiz bu saç spreyi Matrix StyleLink Texture Builder Sprey! Saçlarımızı her şekillendirdiğimizde, şekillendirme sonrasında saç spreylerimize sarılıyoruz! Elektriklenen bebek saçlarımızı kontrol altına almak, saç modelimizin sabit kalmasını sağlamak için saç spreyi kullanmamız şart.

Ancak senin de bildiğin gibi bazı saç spreyleri saçın yapış yapış görünmesine, sertleşmesine hatta ağırlaşıp saçtaki hacimin azalmasına neden olabiliyor… StyleLink Texture Builder Sprey ise tam da bu ihtiyacımıza cevap veriyor.

Saça doku kazandırırken havalı, hafif bir görünüm sağlıyor. Mat bir görünüme sahip olduğu ve tortu bırakmadığı için saçta parlama, yapışma yapmıyor. Saç şekillendirme işlemlerinin hepsini tamamladıktan sonra bu şekli saçlarını sertleştirmeden ve ağırlaştırmadan koruyabiliyorsun.

Tekrar şekillendirme özelliği:

Saçlarımızı şekillendirip sprey sıktıktan sonra görünümü beğenmeyip yeni baştan yapmak istediğimizde (ki bu durum daha çok kuafördeyken olur:)) saçı sprey nedeniyle yeniden yıkamak gerekebiliyor. StyleLink Texture Builder Sprey ise hafif bir yapıya sahip olduğu, saçta ağırlık yapmadığı için saçın yeniden başka bir şekil almasına izin veriyor. Yani biz kararsızlar için en ideal saç spreylerinden diyebiliriz! :)

Nasıl kullanmalı?

Bu kadar kullanışlı bir spreyi kullanırken, en yüksek etkiyi almak için spreyi nasıl uyguladığına dikkat etmen gerekir. Kuru saç diplerine, yaklaşık 15 cm mesafeden püskürtülerek uygulanıyor. Saçlarını yukarı doğru hafifçe kaldırarak spreyi diplere doğru uygulayabilir, saç modelinin kusursuz görünmesini sağlayabilirsin!

Photo credit: Istockphoto.com, pinterest.com

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!