​Saçlarını bir kere boyadıktan sonra, sürekli boyamak zorunda kalırım diye korkmana artık gerek yok!

​Saçlarını bir kere boyadıktan sonra, sürekli boyamak zorunda kalırım diye korkmana artık gerek yok!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızı boyadığımızda genelde bizi en çok yoran işlem dip boyası işlemidir. Eğer sen de bizim gibiysen, kulübümüze hoş geldin! “Keşke saçlarımı yıkadıkça akan, dip boyası gerektirmeyen bir saç boyası olsa." dediğini duyar gibiyiz! Galiba birileri senin bu isteğini duydu! Kimlerin duyduğunu merak ediyorsan, seni yazımızın devamına alalım hemen!

Dip boyası gerektirmeyen saç boyası var mı?

Dip boyası gerektirmeyen saç boyaları, yarı kalıcı özelliğe sahip olanlar. Yarı kalıcı saç boyaları, saçtan kademeli olarak akar. Kullandığın saç boyası yarı kalıcı olduğunda, sen saçlarını şampuanlayıp yıkadıkça saçtan akıyor. Kalıcı saç boyalarında saçın uzadıkça diplerden gelen yeni saçların farklı renkte olduğu için renk farkı oluşuyor ve dip boyası yapmak gerekiyor.

Ancak yarı kalıcı saç boyaları belli bir süre sonra saçtan aktığı için saçlarını boyamaya saç diplerin değil sen karar veriyorsun! :) İşte bu dip boyası gerektirmeyen, yarı kalıcı saç boyalarından bizim favorimiz olan L'Oréal Paris Casting Créme Gloss! Casting Créme Gloss, özellikle saçlarını ilk kez boyayacak olanlar için bizce ideal saç boyası!

Peki, dip boyasına nasıl gerek kalmıyor?

Dip boyasına gerek kalmamasının asıl nedeni, Casting Créme Gloss’un sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması. Saçını boyadıktan sonra bu boya, 28 gün sonra saçından akmaya başlar. Bu şekilde de hem dip boyası yapmana gerek kalmaz, hem de istediğin zaman kendi saç rengine dönebilirsin. Kısacası kontrol tamamen sende!

Sürekli dip boyası yapmak zorunda değilsin!

Herkes İçin Güzellik editörlerinin çok memnun kaldığı bir saç boyasından bahsediyoruz! Amonyak içermeyen hoş kokulu bu saç boyası ile saçlar boyandığında hem süper parlak bir renge kavuşuyor, hem de zarar görmüyor.

Casting Créme Gloss’un en sevdiğimiz bir diğer yönü ise saçlarımızı ne zaman boyamamız gerektiğine biz karar veriyoruz. Yani “diplerim çıkacak", “sürekli saçımı boyamak zorunda kalacağım" diye endişelenmek yerine, Casting Créme Gloss kullanarak saçlarını süper parlak bir renge kavuşturup göz kamaştıran görünümünle hava atabilirsin!

En popüler Casting Créme Gloss renklerini keşfet!

Casting Créme Gloss’un son zamanlarda dikkat çeken, popüler saç renklerini keşfetmeye var mısın?

Bronz Kahve

Bronz kahve, bu yıla damga vuran saç renklerinden! Buğday ve esmer ten rengine çok yakışan bronz kahve saç rengini denemek istersen Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve rengine bir şans vermeni öneririz.

Casting Créme Gloss’un bu renginde besleyici fındık özlü bakım kremi de bulunuyor. Bu bakım kremi sayesinde saçların boyandıktan sonra süper bir yumuşaklığa ve ışıltıya kavuşuyor. E daha ne olsun! :)

Parlak Kumral

Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral saç rengi, sence de çok havalı değil mi? Buğday ve açık ten rengine çok yakışan parlak kumral, kumral saç renklerine bir şans vermek isteyenler için de ideal!

Süper parlak haliyle bizleri büyüleyen parlak kumral rengi, bal özleri içeren bakım kremine sahip. Bal özleri, saçları hem derinlemesine besliyor, hem de saç renginin çok parlak olmasını sağlıyor.

Bitter Çikolata

Kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlerin tercihi bitter çikolata, Casting Créme Gloss 323 Bitter Çikolata ile bambaşka bir görünüme kavuşuyor! Esmer ten rengiyle de harika bir uyum sağlıyor.

İçerisinde Hindistan cevizi yağı olan saç bakım kremiyle de saç rengin ve saçların harika görünüyor!

Böğürtlen Kızılı

Kızıl saç renklerinde farklı bir tercih yapmaya ne dersin? Böğürtlen kızılı ile saçlarına çok hoş bir dokunuş katabilirsin. Casting Créme Gloss 550 Böğürtlen Kızılı, mucizevi goji meyvesi özleri içeren saç bakım kremiyle bizce tam aradığın kızıl saç rengi! :)

Ne düşünüyorsun? Bizim de deneyip, inanılmaz memnun kaldığımız Casting Créme Gloss’u hemen denemeye var mısın?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?