Sana en uygun pembe ruju bul


Eski moda güzellik trendlerinin tekrar radarımıza girdiği bu günlerde pembe rujlar da sezona hızlı bir geri dönüş yapacağa benziyor. Dudaklara uygulandığında pembe tonları genç ve enerjik bir görünüm verir. Üstelik bir sürü pembe ton arasında hem cilt tonuna hem de gireceğin ortama uyacak bir pembe tonunu bulman mümkün.

Canlı pembe vs. toz pembe

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (27 Şub 2017, 03:35 PST)

 

Pembe ruj da makyaj klasikleri arasında. Zamansız kırmızı rujlar gibi pembe tonlarının da makyaj çantamızda hep ayrı bir yeri olacak. Bir sürü pembe ruj seçeneği arasından, seçimini kolaylaştırmak için kendine ilk şu soruyu sor: Koyu canlı pembe tonlarını mı tercih ediyorsun yoksa açık ve doğal toz pembe tonlarını mı?

Canlı pembe tonlarını tercih edeceksen…

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (12 Şub 2017, 13:45 PST)

 

Eğer koyu ruj tutkunlarındansan, canlı ve koyu bir pembe tonu senin için en ideal seçim! Tek bir dokunuşla, çok daha iddialı bir stil elde edecek, kendine çok daha fazla güveneceksin. Öyleyse sana bir de öneri verelim: L'Oréal Paris Infallible Lip Paint serisinden 103 Fuchsia Wars rengini deneyebilirsin.

Toz pembe tonlarını tercih edeceksen…

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (28 Şub 2017, 13:24 PST)

 

Doğal bir dokunuş tercih ediyorsan, açık pembe tonları tam sana göre. Bizim önerimiz ise: L'Oréal Paris Color Riche Matte Ruj serisinden 103 Rose Clutch rengine bir şans vermen olur.

Cilt tonuna en uygun pembe tonunu bul

 

Wanna find out what @thelumagrothe is up to today? #painton all access on IG story &&&&&&&&&&&&&&&&&&&- #mua #selfie #paint #gopaintyourself #lumagrothe #pinklips #loreallipstick #lorealista

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (17 Kas 2016, 08:41 PST)

 

Eğer pembe rujunu cilt tonuna göre seçmek istiyorsan, basit birkaç kuralı takip etmen yeterli.

Açık tenliysen: Beğendiğin bir pembe ruj gördüğünde tonuna bakmadan direk dene. Ancak şunu da unutma, ışıltılı pembe tonları açık teninde her zaman çok daha doğal duracak.

Buğday tenliysen: Şanslısın çünkü pembenin neredeyse her tonu cilt tonunla uyum sağlayacak. Yalnızca mavi alt tonlu pembelerden uzak dur çünkü bu tonlar cildini solgun gösterebilir.

Esmer tenliysen: Pembenin koyu tonlarına yönelmelisin. Eğer dudaklarının ön planda olmasını istiyorsan pembenin canlı ve göz alıcı tonlarına yönel. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala