​Senin rengin hangisi: Sana en uygun saç rengini beraber seçelim!

​Senin rengin hangisi: Sana en uygun saç rengini beraber seçelim!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol
Bizce görünümümüzde farklılık yapmanın tam zamanı! Yepyeni görünümünle, bambaşka bir “sen" yaratmaya ne dersin? O zaman işe ilk önce saç renginden başlayalım! Yoksa “Ya saç rengim bana yakışmazsa…” gibi düşüncelerin mi var? İşte tüm bu düşüncelerden kurtulmanı sağlayacak harika bir önerimiz var! Önerimizi hemen keşfetmek isteyenleri yazımızın devamına alalım! :)

Sana en uygun saç rengini nasıl bulabilirsin?

Sana en uygun saç rengini nasıl bulabilirsin?
Hayalimizde bir saç rengi vardır ama bu saç rengini denediğimizde sonucundan pek de memnun kalmayız. İşte bunun nedeni, seçtiğin saç renginin senin ten rengine, göz rengine ve baz saç rengine uygun olmamasıdır. Yani birisinde görüp beğendiğin bir saç rengi, sana uymayabilir ve sonuçtan da memnun kalmayabilirsin. Bu nedenle saç rengini seçmeden önce her zaman ten rengini, cilt alt tonunu, göz rengini ve baz saç rengi dediğimiz saçlarının doğal rengini mutlaka göz önünde bulundurman gerekir. Saçlarını boyamadan önce, keşke bu renginin sana yakışıp yakışmayacağını öğrenebilsen değil mi? Şöyle sihirli bir saç rengi deneme programı olsa ve saçlarında anında denemek istediğin saç rengini görebilsen… Hatta bu saç rengi deneme uygulaması sana ve saçlarına özel, en doğru saç rengini bile önerse… İşte tam da böyle kararsız kaldığımız anda Garnier’nin web sitesinde bulunan yepyeni bir saç rengi testi keşfettik! :)

Sana uygun, doğru saç rengi testi: Garnier Rengini Bul!

Öncelikle bu teste, buraya tıklayarak hemen ulaşabilirsin. Sonra da aşağıdaki adımları takip ederek kolayca sana uygun saç rengini öğrenip hemen canlı olarak saçlarında deneyebilirsin! :)

İlk adım:

rengini bul
İlk önce testi çözerek, saçlarınla ilgili detayları seçiyorsun. Saçlarının hangi renkte olduğu, şu anda beyazların olup olmadığı gibi detaylar, sana uygun saç renginin belirlenmesi konusunda önemli kriterlerden. Bu nedenle testte sana en uygun olduğunu düşündüğün seçimleri yapmaya özen göstermelisin.

İkinci adım:

rengini bul garnier
Ardından yine testteki cevaplarında saçlarının nasıl görünmesini, nasıl bir saç rengi görünümü istediğini, doğal mı yoksa çarpıcı görünen bir saç rengi mi istediğini belirtiyorsun.

Üçüncü adım:

saç rengi testi
Veee son olarak da sana ve saçlarına özel, harika saç rengi önerileri sunuluyor!

Dördüncü adım:

saç rengi deneme uygulaması
En güzeli de bu saç renklerini hemen, canlı olarak saçlarında görebiliyorsun. :) “Kendi Saçında Dene”ye tıklıyorsun ve ister telefonunda ya da bilgisayarında olan fotoğraflarından birini kullanarak, istersen de kameranı kullanarak rengi saçlarında görebiliyorsun. Hatta şu anki saç renginle de öncesi-sonrası şeklinde karşılaştırma yapabiliyorsun. Harika değil mi? :)
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?