​Sezonun sıcak trendi: Mocha kahve saçlar!


Bu yıl soğuk ve küllü kahverengi saçlar sık sık karşımıza çıkıyor. Bu kahverengi tonları arasında en çok dikkatimizi mocha rengi çekiyor. Işıl ışıl parlak bir kahverengi tonu arıyorsan, bu saç rengi tam sana uygun bir renk olabilir. 

Hem yoğun hem de modern bir saç rengi olan mocha kahve önümüzdeki günlerde daha da popüler olacak gibi görünüyor. Herkesten önce denemeye ne dersin? :)

Mocha kahve saç rengi nasıl bir renk?

mocha saç rengi

Mocha kahve saçlarına anında parlaklık ve canlılık katacaktır. Soluk saç renklerinden şikayetçiysen mocha kahve imdadına yetişiyor. Hem doğal hem de çok canlı görünen bu saç rengi, etrafındaki herkesin dikkatini çekecektir.

mocha saç rengi

2020 saç trendlerini takip ediyorsan doğal kahve tonlarının ne kadar popüler olduğunu görmüşsündür. Farklı ve çılgın saç renklerine biraz ara verip natürel saç renklerine bir şans vermelisin. Mocha kahve saç rengi sayesinde saçlarının hacmi ve canlılığı ortaya çıkacaktır.

Mocha kahve saç rengi hangi ten rengine yakışır?

mocha saç rengi

Özellikle esmer ve buğday ten rengine çok yakıştırdığımız bu saç rengi, seni olduğundan daha genç gösterecektir. Enerjik ve fresh hava veren bu saç rengini istediğin saç modeliyle kombinleyebilirsin. Sezonunun trendi olan küt ve kısa saç kesimi ise mocha kahve saç rengi ile çok yakışacaktır.

Mocha kahve saç rengi nasıl elde edilir?

Mocha kahve saç rengi

Saçlarında farklı ve modern bir renk arıyorsan, mocha kahve bu sezon senin rengin olabilir. Sezonun yeniliğini saçlarına yansıtmak için daha iyi bir renk düşünemiyoruz! Bizim son zamanlarda mocha kahve tonları arasından favorimiz L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 5102 Cool Mocha rengi.

mocha kahve saç

28 şampuanlamaya kadar kalıcı Casting Créme Gloss, saç renginde süper doğal, süper parlak bir görünüm elde etmemizi sağlıyor! Saç boyası kutusunun içerisinden çıkan Hindistan cevizi yağı içeren saç bakım kremiyle de saçlar boya sonrasında yumuşacık, parlak oluyor. E daha ne olsun! :)

Mocha kahve saçın bakımı nasıl olmalı?

Mocha kahve saçın bakımı nasıl olmalı?

Saçlarını mocha kahve tonuna boyadıktan sonra saç bakımına özen göstermelisin. Boya kutusunun içerisinden çıkan saç bakım kremi ile boya işleminin hemen sonrasında saçına bakım yapmayı ise asla atlamamalısın. Saç renginin ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesi için de boyalı saçlar için üretilen şampuan ve saç kremini kullanmalısın. Haftada bir yapacağın saç maskesi ise saçlarının canlılığını koruyacaktır.

Photo Credit: iStock

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala