Tek Bir Ürünle Fondötenimizi Suya Dayanıklı Hale Getiriyoruz!

Tek Bir Ürünle Fondötenimizi Suya Dayanıklı Hale Getiriyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sadece tek bir ürünle ten makyajını suya dayanıklı hale getirmeye ne dersin?

Yaz mevsimini her ne kadar çok sevsek de, sıcağın makyajımızdaki etkisi bazen keyif kaçırıcı olabiliyor. Nemin ve terlemenin de etkisiyle akan, dağılan ve kötü görünmemize sebep olan ten makyajımızı sabitlemenin ve tek bir ürünle suya dayanıklı hale getirmenin yolunu bulduk! Urban Decay’in yeni All Nighter Waterproof pudrası şimdi merceğimiz altında.

Urban Decay All Nighter Waterproof Pudra

Urban Decay All Nighter Waterproof Pudra

Sadece tek bir pudra ile nasıl bir fondöten uygulamış olursan ol, ten makyajını suya dayanıklı hale getirmeyi kim istemez? Özellikle yazın, sıcağın etkisi ile akan, bulaşan ve kalıcılığı neredeyse sıfıra inen fondötenleri, tüm gün boyunca yerine sabitleyecek, terlemeye ve suya dayanıklı hale getirecek bir pudra, makyaj çantalarının en vazgeçilmezlerinden olmaya aday.

Urban Decay All Nighter Waterproof pudra tam bir sihirli değnek gibi ten makyajını hem 11 saate kadar kalıcı olmasını sağlıyor hem de suya dayanıklı hale getiriyor. En güzel yanlarından biri de bunu yaparken gözenek görünümünü gizlemesi ve cilt kusurlarını gidermesi. E bir pudradan daha ne isteyebiliriz ki?

Urban Decay All Nighter Waterproof Pudranın Yapısı

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics)`in paylaştığı bir gönderi (31 May, 2018, 2:01ös PDT)

Tamamen transparan olan Urban Decay All Nighter Waterproof pudra, tüm cilt tonlarının gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir ürün. Altına uyguladığınız fondötenin yapısını ve rengini değiştirmiyor. Uygulandıktan sonra cilde yumuşacık, kadife hissi veriyor, yapısı gerçekten tüy kadar hafif.

Fondötenin yapısını bozmadığı gibi, sıcağın ve terlemenin etkisiyle meydana gelebilecek parlamaları da kontrol altına alıyor. Bunu yaparken de cildin kendi doğal ışıltısını matlaştırmıyor. Bunu sihirli görevi Urban Decay’in gelişmiş teknolojisine borçlu ve adına da “Modern mat görünüm” adı verilmiş :) Biz yeniliğe her zaman açığız, hele ki böyle minik sihirli dokunuşlarla hayatımızı kolaylaştıracaksa!

Urban Decay All Nighter Waterproof Pudra Nasıl Uygulanır?

Urban Decay All Nighter Waterproof Pudra

Ten makyajında fondötenini uyguladıktan hemen sonra, bir pudra fırçası ile Urban Decay All Nighter Waterproof pudrayı fondötenin hemen üzerine uygulayabilirsin. Ten makyajını suya dayanıklı hale getirirken aynı zamanda da sabitleyerek 11 saate kadar kalıcı hale getirmiş olacaksın. Sonrasında allığını, bronzerını ve aydınlatıcını dilediğin gibi uygula. Tüm makyajını sabitlemek ve gün boyu bir yere hareket etmesini engellemek için son adımda Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyini de uygulamayı unutma.

Cildin görünümünü kusursuzlaştıran, suya, terlemeye ve en çılgın gecelere dayanıklı hale getiren bir de üstüne gün boyu kalıcı olmasını sağlayan Urban Decay All Nighter Waterproof pudrayı biz çok sevdik! Hem yaz hem kış, makyaj çantamızın vazgeçilmezlerinden olacağı kesin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?