Tüm adımlarıyla yapımı aşırı kolay saç modelleri

Tüm adımlarıyla yapımı aşırı kolay saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Açıkçası günlerin biraz daha uzun olmasını dilerdik, 24 saati kesinlikle kendine yettiremeyenlerdeniz. Ama tahmin edersin ki bu yoğun anlarda bir de kötü görünüyor olmak, isteyeceğimiz son şey. Hızlı makyaj taktiklerini ezberledik bile, ama konu saça geldiğinde de bir o kadar basit saç modelleri tercih edip, bir o kadar da şık görünmek hakkımız, değil mi? Günlük kullandığımız kolay ve şık saç modellerini sana da ilham olması için açıklıyoruz!

1.Kolay örgü saç modeli

kolay örgü saç modeli

Hem pratik, hem şık bir saç modeli aradığımızda örgü detaylar her zaman imdadımıza yetişiyor! Bu saç modelinde saçların pürüzsüz görünmesi oldukça önemli. Eğer saçların kalın telli ya da kıvırcıksa ve saçlarını bir türlü kontrol altına alamıyorsan saçlarını kolayca kontrol altına alabilmeni sağlayabilecek bir ürün önerimiz var: Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Yağ içeren, durulanmayan bu kremi saçlarını şekillendirmeden önce saçının uç ve boylarına uygulayabilir, saç modelini oluşturduktan sonra son dokunuşta kullanabilirsin. Böylece saçların elektriklenmeden, kabarmadan pürüzsüz görünür ve sana da bu görünümün tadını çıkartmak kalır! :)

2.Dalgalı atkuyruğu saç modeli

Dalgalı atkuyruğu saç modeli

Evde kolay saç yapımı diye araştırdığında eminiz ki karşına ilk önce atkuyruğu saç modelleri çıkar. Ofis saatlerinde, rahat ve şık bir saç modeli tercih etmek isteyeceğini tahmin ediyoruz. Böylece şıklığından ödün vermeden verimli bir şekilde çalışabileceksin. Dalgalı atkuyruğu kolay saç modelini denemeye ne dersin?

3.Yarım topuz saç modeli

yarım topuz saç modeli

İşte günlük saç modellerinin en havalılarından yarım topuz saç modeli! İyi ki half bun'lar trend oldu da, trendy bir saç stili elde etmek bu kadar pratik bir hal aldı.

Editörün önerisi: Gün içinde saç stilinin bozulmaması için, yüksek tutuşlu bir saç spreyiyle stilinin kalıcılığını sağlayabilirsin. Yüksek tutuşa sahip saç spreyleri arasında bizim favorilerimizden biri L'Oréal Paris Elnett Ekstra Güçlü Tutuş Sabitleyici Sprey. Bu sprey ile gün boyunca saç modelin gün boyunca sabit kalıyor. 

4.Kolay ve şık topuz modeli

kolay ve şık topuz saç modeli

Biz bu saç modelini en kolay saç modelleri listemizde üst sıralara yerleştirdik bile! Yukarıdaki adımları takip ederek sen de çabucak bu kolay saç modelini elde edebilirsin. Hatta bu modeli abiye saç modeli olarak da rahatlıkla kullanabilirsin!

5.Dağınık topuz modeli

Dağınık topuz modeli

Kolay saç modelleri yapımı kolay olduğu için şık görünmeyecek diye bir kural yok tabii ki! Dağınık topuz modeli bizce bohem-şık havasıyla çok güzel görünüyor :) Hatta özellikle saçların çok çabuk yağlanıyorsa, sabah hemen bu dağınık topuzu yapıp yağlanan saçlarını gizlemeye destek olabilirsin.

6.Kurdele topuz modeli

kurdele topuz modeli

Haftanın her gününe bir kolay saç modeli bulmak aslında çok zor değil. Mesela bu saç modelini deneyebilirsin. Kolay yapımı, sevimli görünümüyle kurdele topuz modeli bizi bizden alıyor! Sen de bu saç modelini tercih ederek çok sevimli bir görünüme kavuşabilirsin.

7.Şık yarım topuz modeli

Şık yarım topuz modeli

Bu saç modelini davet ve mezuniyet saç modeli olarak da kullanabilirsin! En kolay saç modellerinden olduğu gibi, bizce en şık saç modellerinden de. Saçlarının pürüzsüz, parlak ve yumuşak görünmesi için Elseve Dream Long Wonder Water'ı kullanabilirsin. Şampuan veya saç kreminden sonra kullanabileceğin Wonder Water, saçlarının 10 kat* daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak görünmesini sağlayacak.

8.Taç örgü saç modeli

Taç örgü saç modeli

Taç örgü saç modeli de yapımı en kolay saç modellerinden! Sadece saçının alt kısmından iki tutamı örüp yukarıda birleştiriyorsun ve ortaya bu harika görünüm çıkıyor. Diğer Zaman almayan çok basit saç modellerini görmek için tıkla!

9.Şelale örgü modeli

Şelale örgü modeli

Dışarıdan bakıldığında çok zor görünen ama esasında çok kolay olan bir saç modeline geldi sıra: şelale örgülü saçlar! Yukarıdaki adımları takip ederek şelale örgülü saçlara hemencecik ulaşabilirsin.

Editörden öneri: Saçlarının daha kolay şekil almasını sağlamak için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'den yardım alabilirsin.

10.Çift topuz saç modeli

Çift topuz saç modeli

Çift topuz saç modeli saçlarına sevimlilik katmak için ideal! Tabi kolay olması da cabası :)

11.Ensede atkuyruğu modeli

Ensede atkuyruğu modeli

Bu saç modeli hep aynı atkuyruğu stilini kullanmaktan sıkılanlar için! Adımları takip ederek kolayca elde edebilirsin.

12.Dalgalı saç modeli

dalgalı saç modeli

Dalgalı saç modelini tercih etmek için illa maşa kullanmana gerek yok. Saçlarını 2 tutama ayırıp burgu şeklinde saçının üstünde sabitle ve bu şekilde uyu. Sabah uyandığında dalgalı saçlarınla göz kamaştıracaksın! Isı kullanmadan yapabileceğin 7 kolay saç modeli önerimize göz atmayı ise sakın unutma!

13.Enseden örgü modeli

Enseden örgü modeli

Örgüyü bu sefer de başımızın arka kısmında kullanıyoruz ve topuzumuza farklılık katıyoruz. Kolay saç modellerinde farklılık arayanlar için çok uygun bir model.

14.Yan örgü saç modeli

Yan örgü saç modeli

Saçın ön kısmından başlayan yan örgü saç modeli balıksırtı örgü yapmayı biliyorsan senin favorin olacak!

Editörden öneri: Örgünün belirgin olması için saçlarını örmeden önce düzleştirmeni öneririz. Düzleştirdikten sonra da saçlarının kabarmaması, pürüzsüz görünebilmesi için saçlarına Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayabilirsin.

15.Örgülü topuz saç modeli

Örgülü topuz saç modeli

Kolay mı kolay bu saç modelini elde etmen 2 dakikanı almayacaktır!

16.Pratik topuz modeli

Pratik topuz modeli

Bu saç modelinde tek ihtiyacın olan tel tokalar. Saçlarını düğüm yaptıktan sonra burgu şeklinde toplayıp tel tokalarla saçına sabitle. İşte ortaya böyle hanım hanımcık bir görünüm çıkıyor! :)

17.Burgu saç modeli

burgu saç modeli

İki tane lastik tokayla saç modeli oluşturabileceğini biliyor muydun? Aslında mümkün :) Saçının ön kısmını arkada 2 kere toplayıp gevşek şekilde düğüm at. Ardından bu topladığın kısımlarını uçlarını ters döndürerek kalp şekli oluştur ve lastik tokayla sabitle. Ve işte hazırsın!

Senin için toparladığımız tüm kolay saç modelleri içerikleri de burada!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?