​Yazı şehre taşı: Tatile gidemesen de gitmiş gibi görünmenin yolları!

​Yazı şehre taşı: Tatile gidemesen de gitmiş gibi görünmenin yolları!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Evet, belki bu sene sosyal izolasyon nedeniyle tatile gidemiyor olabilirsin ama yazı şehre taşıyıp tatile gitmiş gibi görünebilirsin! Nasıl mı? Mesela Saç Sırları.com editörleri olarak bizler de yazı şehirde geçiriyoruz. Ancak bizi her gören, tatilden daha yeni döndüğümüzü sanıyor! :) Bunu nasıl mı başarıyoruz? İşte minik hilelerimiz!

1.Bronz görünüm

bronz

Tatile gidemeyenlerin ortak özelliklerinden biri tabii ki bronz bir görünüm yerine beyaz tenler! Güneşin altında uzun süre durmayı, cildini koruma altına almadan güneşe çıkmanı asla önermiyoruz ama sanki tatilden yeni dönmüşsün gibi bir bronzluk için yapabileceğin bir şeyler var. Mesela bronz tonlarda makyaj yapabilir, güneşsiz bronzlaştıran kremlerden yararlanabilirsin.

2.Yazlık kıyafetler

yazlık kıyafet

Bu “bronzmuşsun gibi görünümünü" de yazlık kıyafetlerinle tamamlayabilirsin. 

elbise

Mesela uçuş uçuş, omzu açık elbiseler tam da sıcak yaz günlerine göre!

kot pantolon

Kot pantolon üstüne giyilen halter yaka bluzlar da sezonun en trend görünümlerinden. Bir de bacaklarına ve kollarına bronz görünüm veren kremlerden de uyguladın mı tamamdır! :)

3.Güneşin etkisindeki saç rengi!

Güneşin etkisindeki saç rengi

Güneşin etkisiyle açılan saç rengi yaz mevsimine çok yakışıyor! Ancak saç rengini açmak için illa ki tatile gitmene gerek yok. Bizim çok sevdiğimiz ve yaz-kış kullandığımız L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saç rengini kolayca açabilir, saçlarında çok doğal ışıltılar oluşturabilirsin.

sunkiss

Bu görünümü elde etmek için ihtiyacın olan bu kez güneş yerine fön makinesi! Nemli saçlarına L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel uygula ve saçlarını fön makinesi ile kurut. Saçların istediğin renge kavuşana kadar bu işlemli tekrarlayabilirsin. Saç rengin de açılınca herkes tatile gidip döndüğünü düşünecek!

4.Minik kaçamaklar

tatil

Belki ailenle ya da arkadaşlarınla, minik kaçamaklar da yaparsınız. Mesela şehirde deniz kenarına gidebilir ya da şehre yakın sahillere gidebilirsin. Tabii hazır gitmişken L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'ini götürmeyi sakın unutma! Böylece tatil sana gelmese bile, tatili şehre taşıyabilirsin!


Photo credit: istockphoto.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?