10 Kat Daha Pürüzsüz Saçlara Nasıl Kavuşursun?


Saçlarının daha pürüzsüz, yumuşacık ve parlak görünmesini kim istemez? Saçlarını ısıyla şekillendirmek, fön çekmek, soğuk-sıcak havaya maruz kalması ve kullandığın saç tokaları... Bunların hepsi saçlarının zamanla yıpranmasına ve kurumasına yol açabiliyor. Peki, saçlarını daha pürüzsüz göstermek mümkün mü? Tabii ki evet, hem de 10 kata kadar!

Saçlarının sadece 8 saniyede 10 kat daha pürüzsüz* ve bakımlı görünmesi için harika bir önerimiz olacak. Saçların daha kolay taranmasına yardımcı olan ve saçların kabarıklığını alan bu saç bakım önerilerini denemen için sabırsızlanıyoruz!

1. Saç bakım suyu kullan

Saç bakım suyu kullan

‘Saç bakım suyu da nedir?’ diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen anlatalım. Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu, yıpranmış saçların onarılmasını sağlayan oldukça popüler bir saç bakım ürünü! Saçlarının sadece 8 saniye içinde 10 kata kadar daha pürüzsüz, yumuşak ve parlak görünmesini sağlıyor. Lamellar teknolojisi içeren saç bakım suyu, saçları ağırlaştırmadan anında etki ediyor.
Evde saç bakımı yapmak ve kabarık saçı sakinleştirmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Saçlarını taramaya korktuğunu, banyodan sonra saçlarının kabarmasını önlemek için ne kadar çaba sarf ettiğini tahmin edebiliriz. Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu, saçlarının zarar görmüş bölgelerini hedef alarak daha bakımlı ve pürüzsüz gösteriyor. Saçların çok daha kolay taranıyor. 

Mucize bakım suyu nasıl kullanlır?

Mucize bakım suyu nasıl kullanlır?

Mucize Bakım Suyu ile ilk defa tanışanlar Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu'nu nasıl kullanacağını merak ediyorlar. Kullananların hayran kaldığı Wonder Water Bakım Suyu, ıslak saça uygulanıyor. Saçlarına şampuan uyguladıktan sonra sıra Wonder Water'a geliyor. İnce telli ve orta uzunluktaki saçlar için bir doz Mucize Bakım Suyu yeterli olacak. Eğer saçların daha uzun ve gürse 3-4 doza kadar bakım suyu uygulayabilirsin. 8 saniye boyunca saç boylarına masaj yaparak uygula, durula ve hazırsın!

Editörün önerisi: Wonder Water Bakım Suyu aktif içeriklere sahip olduğu için saçlarına sürdüğünde minik ısınma hissedebilirsin. Merak etme, biraz sonra geçecek ve saçlarının ne kadar pürüzsüz göründüğüne inanamayacaksın.

2. Isıdan uzak dur

2. Isıdan uzak dur

Saçlarının pürüzsüz görünmesi için düzenli olarak fön, maşa gibi ısı uygulamaları yapıyorsan bunlara hemen ara vermelisin. Saçlarına yüksek ısı uygulamak saç tellerinin yıpranmasına ve çatallaşmasına yol açabilir. Bu da saçlarına pürüzlü bir görünüm verir. Saçlarına bakım yapmak istiyorsan banyoda saçlarına Elseve Wonder Water Mucize Bakım Suyu uygulamalı ve sonrasında saçlarını doğal kurumaya bırakmalısın. Eğer kalın telli saçların varsa ilk önce pamuklu bir havluyla saçlarının nemini alıp daha sonra hassas bir şekilde tarayarak saçlarının kurumasını sağlayabilirsin. 

Saç tipine uygun tarak kullan

Pürüzsüz saçlara sahip olmak için saç tipine uygun tarağı keşfetmen gerekiyor. Yanlış tarak seçimi saçlarının kırılmasına ve yıpranmasına yol açabiliyor. Eğer ince telli saçların varsa ince dişli ve plastik tarakları kullanabilirsin. Plastik fırçalı taraklar saçlara dolgunluk kazandırıyor. Kalın telliler ise tahta dişli tarakları kullanabilirler. Tahta taraklar saçların elektrikliğini alacak ve kabarıklığını azaltacak.

Saçlarının kolay taranması için de Elseve Wonder Water Mucize Bakım Suyu kullanmalısın. Her duşta saçlarına Bakım Suyu kullanarak saçlarının daha pürüzsüz görünmesini ve yumuşamasını sağlayabilirsin.


* Instrumental test

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!