2021'de Sağlıkla Işıldayan Bir Cilde Sahip Olmanın Yolları

2021'de Sağlıkla Işıldayan Bir Cilde Sahip Olmanın Yolları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yepyeni bir yıla giriş yaptık ve bu yıl kendimize verdiğimiz sözlerden biri, sağlıkla ışıldayan bir cilde giden yolları bulmak!

Yeni yılda hep yeni kararlar alır, bir süre sonra da bunları uygulamaktan üşenip vazgeçeriz. Ama bu yıl tamamen farklı olacak! Bu yıl, sağlıkla ışıldayan, canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olduğumuz yıl olacak. Oturduk araştırdık ve sağlıklı, temiz ve pürüzsüz cilde giden yolları bulduk. Tüm keşiflerimizi şimdi seninle de paylaşıyoruz!

Tertemiz bir cilt için kil maskeleri

Tertemiz bir cilt için kil maskeleri

Kil maskeleri, tertemiz ve arınmış bir cilde giden yolda en büyük yardımcılarımız. Bu yılki hedefim ise kil maskelerinden maksimum verim almak, cildimize detoks yapmak ve tüm pürüzlerden, gözeneklerden kurtulmak!

L’Oréal Paris’in Saf Kil Maskeleri, bugüne kadar denediğimiz en iyi kil maskelerinin başında geliyor. Detoks etkili, siyah noktaları hedefleyen, hassas ciltler için, peeling etkili ve arındırma etkili saf kil maskelerinden hangisini seçersen seç, cildinde harika bir etki göreceğine emin olabilirsin. Cildimizin o dönemki ihtiyacı neyse, ona göre bir kil maskesi uyguluyoruz ama favorimizi sorarsan, L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi, cilde sağladığı detoks etkisi ve ışıltı ile elimizden düşüremediklerimizden.

Şeker peelinginin gücü

Şeker peelinginin gücü

Haftada 3-4 kez cilde peeling uygulamak, cildi ölü deriden arındırmak, pürüzsüzleştirmek ve ışıltı kazanmasını sağlamak için atlamadığımız adımlardan. Bu yıl da bu adımı daha çok alışkanlık haline getirmek hedefimiz.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı, doğal kaynaklı 3 şeker, üzüm çekirdeği yağı, monoi yağı ve acai mikto tanecikleri ile cildi arındırarak pürüzsüzleştirmeye, bebeksi bir yumuşaklık ve ışıltı vermeye yardımcı oluyor. Özel formülü sayesinde cilde zarar vermeden çok nazik bir arındırma sağlıyor ve harika kokusuyla uygulaması tam bir keyfe dönüşüyor.

Hyaluronik asitin dolgunlaştırıcı etkisi

Hyaluronik asitin dolgunlaştırıcı etkisi

Cildi iyi bir şekilde nemlendirmek, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için en önemli adımlardan biri. Bunun için de vazgeçemediğimiz bir içerik var: Hyaluronik asit! Kendi ağırlığının 1000 katı kadar su molekülü taşıyabilen bu mucizevi içerik, cildi derinlemesine nemlendirme ve dolgunlaştırma konusunda çok etkili.

Eğer sen de bizim gibi cilt bakım rutinine hyaluronik asiti dahil etmek istersen, L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem’i önerebiliriz. 2 farklı çeşit hyaluronik asit içeren bu nemlendirici krem, cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor ve ince çizgi görünümünü azaltıyor. Pürüzsüz bir cilt için olmazsa olmazlardan!

Retinol serum ile gece bakımı

Retinol serum ile gece bakımı

Retinol, ciltteki hücre yenilenmesini destekleme konusunda en etkili içeriklerin başında geliyor. Gece cilt bakım rutinine retinol serumu dahil ederek, kırışıklık ve pürüzlerin görünümünü azaltabilirsin. Rutinine adım adım, alıştırarak dahil eder ve düzenli olarak kullanırsan, cildindeki en derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıklar üzerinde gözle görülür bir etkisi olduğunu görebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Saf Retinol Gece Serumu, formülündeki %0,2 saf retinol ile ciltteki derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cilt dokusundaki pürüzler gibi yaşlanma belirtilerini de gidermeyi hedefliyor. Loreal Retinol Serum hakkında öğrenmek istediğin her şey için bu makalemize göz atabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?