Anne Bloggerlar En Sevdikleri Çocuk Saç Modellerini Yapıyor!

Anne Bloggerlar En Sevdikleri Çocuk Saç Modellerini Yapıyor!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Şeker mi şeker bir video ile karşındayız! SacSirlari.com olarak anne blogger'lara sürpriz yaptık ve onlara özel saç kitleri gönderdik. Anneler kızlarının saçını yaparken, kendilerine de aynı modeli uygulayabilecekler mi merak ettik! :) Onlar da bize sürpriz yapmışlar ve onların saçlarını da kızları yapmış! Tabii ki ortaya da çok eğlenceli bir video çıktı :)

İnci Akbay, Senem Uysal ve Merve İpek Öztürk'ün kızlarıyla beraber hazırladıkları saç modellerine bir göz atalım! :)

İnci Akbay ve kızı Mavi

İnci Akbay, kızı Mavi ile beraber boğumlu çift atkuyruğu saç modelini denediler. Boğumlu atkuyruğu saç modeli için İnci Akbay öncelikle Mavi’nin saçlarını her iki taraftan da toplayarak atkuyruğu görünümü elde etti. Sonrasında lastik tokayla saçı 2 kere daha toplayarak boğumları oluşturdu.

İnci Akbay’ın saçları için de Mavi, annesinin saçlarını çok güzel bir şekilde, büyük bir ustalıkta topladı ve saç modelini oluşturdu! :) İnci Akbay, gönderdiğimiz kitten Elseve 6 Mucizevi Yağ İkili Bakım İksiri’ni uygulamayı ise unutmadı!

Senem Uysal ve kızı Lorin

Senem Uysal ve kızı Lorin,  kurdele topuz saç modelini tercih ettiler. Bu saç modelinde de tabii ki hepimizin çok sevdiği Minnie Mouse’dan ilham aldılar! :) Senem Uysal, Lorin’in saçlarını önce tarak yardımıyla tepede toplayıp topuz görünümü oluşturdu. Sonrasında da topuzu ikiye ayırıp, ortasından topuzun uç kısmını geçirerek kurdele görünümü elde etti.

Lorin’in de yardımlarıyla aynı saç modelini kendisine de uygulayan Senem Uysal, son olarak da sprey ile saçlarını sabitleyerek görünümü sonlandırdı. Anne-kız yardımlaşmasıyla saç modellerini oluşturmak işte bu kadar kolay! :)

Merve İpek Öztürk ve kızı Melina

Merve İpek Öztürk ve Melina, çok sevimli bir topuz modeli denediler! Hatta ismi de Melina Topuzu! :) Merve İpek Öztürk, öncelikle Melina’nın saçlarının ön kısmını geriye doğru, balıksırtı modelinde ördü. Sonrasında topuz süngerinden yardım alarak Melina’nın saçlarını topladı ve topuz görünümü oluşturdu.

Merve İpek Öztürk, yerinde duramayan, enerjik Melina’nın saçlarını nasıl bu kadar kolay topladı biz de hala inanamıyoruz! :) Çocuk saç örgüleri çok tatlı görünüyor!

Görüyoruz ki anne blogger'ların kızları da anneleri kadar saç konusunda yetenekli! Bu eğlenceli videolar için de blogger annelerimize ve kızlarına çok ama çok teşekkür ediyoruz! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?