Deniyoruz: Prada Paradoxe Parfüm

Deniyoruz: Prada Paradoxe Parfüm

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kadın parfüm önerilerimizde bugünkü konuğumuz: Prada Paradoxe Parfüm! Büyüleyici bir koku daha keşfetmen için Prada Paradoxe Parfüm incelememiz hazır! 

Prada Paradoxe EDP’yi, tüm şairane duygularımızla doğal güzellik ve sadeliğin cazibeli bir duyusal tasviri olarak tanımlamak istiyoruz. Portakal çiçeği tomurcuğu özüyle ferahlığa yeni bir anlam katan Prada Paradoxe kadın parfümü, baş döndürücü ve aynı zamanda rahatlatıcı çiçeksi amber kokusuyla bizi etkilemeyi başardı. Şimdi bu büyülü koku senin tarafından da keşfedilmeyi bekliyor. Öncesinde gel, Prada Paradoxe EDP parfüme dair yorumlarımızı seninle paylaşalım! Bu koku, imza parfümün hangisi olmalı sorusuna aradığın nihai yanıtı verebilir; şimdiden belirtelim!

1. Prada Paradoxe Parfüm Hakkında İlk Yorumlarımız Neler Oldu?

Prada Paradoxe Parfüm Hakkında İlk Yorumlarımız Neler Oldu?

Karşımızda çok yönlü bir koku var. Armut ve mandalina bombardımanıyla açılış yapan Prada Paradoxe, yolculuğu sırasında bir buket beyaz çiçekle harmanlanıyor. Biliyorsun, tenimizi saran parfümler aynı zamanda en etkileyici aksesuarımız. Bazen imza bir koku arayışına, bazen de sezon değişirken farklı notaların keşfine girişiriz. Kokuların hafızada yer ettiği de kanıtlandığına göre yeni anılar biriktirirken bu koku sana eşlik edecek. 

Prada Paradoxe parfüm, özetle bizi her yönüyle etkilemeyi başardı. Sende bırakacağı etkileri de merak ediyoruz. Prada Paradoxe’un çok daha duygusal ve duyusal hale gelmesi için bazı yenilikler de kullanılmış. Neroli çiçeği, tomurcuğu daha açmadan yeni bir teknik kullanılarak ayıklanmış. Fas neroli yağı ve sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerle harmanlanan bu parfümde marka DNA’sı, ikonik bir şişede vücut buluyor.

2. Prada Paradoxe Parfüm Notaları Neler?

Prada Paradoxe Parfüm Notaları Neler?

  • Üst Notalar: Armut, mandalina, bergamot 
  • Orta Notalar: Portakal çiçeği, yasemin, zambak
  • Alt Notalar: Misk, benzoin, amber, vanilya

Çiçek notasının tatlı notalarla birleşmesinden oluşan Prada Paradoxe EDP, içini açacak nitelikte bir koku. Ferahlığı ve canlılığıyla kalpleri fetheden beyaz çiçek buketi, Ambrofix ve Serenolide etkileşimi ile nabzını yükseltecek. Kuzey Afrika’da yetişen ve acı portakal çiçeği olarak bilinen neroli ve kadınların vazgeçilmezi olan yasemin kokusuyla da baskınlığını konuşturacak. 

Parfümü ilk uygulandığında buram buram mandalina ve turunçgil kokuları açığa çıkıyor. Üst notalardaki armut kokusu ise bu açılışı ferah bir dokunuşla dengeliyor. Tıpkı denizden gelip meyve bahçelerinin içinden geçerek burna çalınan hafif bir esinti gibi! İlk duyulan nota mandalina ve bergamot ağırlıklı. En çok kendini hissettiren orta nota ise portakal çiçeği oluyor. Üst notalardaki mandalina bu noktada portakal çiçeğinin turunç kokusunu daha da destekliyor. Neroli ve portakal çiçeğinin uyumu ise paha biçilemez. Keşke şu an bu kokuyu sana buradan gönderebilsek!

3. Prada Paradoxe Parfüm Notalarına Daha Detaylı Bakalım!

Prada Paradoxe Parfüm Notalarına Daha Detaylı Bakalım!

Reklam afişlerinde oyuncu Emma Watson ile karşımıza çıkan Paradox, büyüleyici notaları ve üçgen şeklindeki alışılmışın dışındaki şişesiyle daha çok konuşulacak. Çiçeksi ve meyvemsi bu özel kokunun merkezinde neroli ve yasemin yer alırken, üst notalardaki armut ise seni önce meyve bahçelerine doğru bir yolculuğa çıkaracak. 

Her mevsim tazeliğini koruyacak bu kokunun sıcaklığını iliklerine kadar hissedeceksin! İlk başta mandalina, bergamot ve armut gibi taze meyvelerle akıl çelen Paradoxe, portakal çiçeği ve yasemin ile karşı konulmaz bir yoğunluk kazanıyor. Amber ve misk’in uyumuyla ise asıl karakterini ortaya koyuyor. Bu parfüm, şişesinin yeniden doldurulabilir oluşuyla da gönülleri bir kez daha fethediyor.

4. Prada Paradoxe Parfüm Kimler için Uygun?

Prada Paradoxe Parfüm Kimler için Uygun?

Prada Paradoxe, Prada Beauty’nin uzun bir aradan sonra çıkardığı ilk majör kadın parfümü. İkonik şişesiyle dikkatleri üzerine çeken Paradoxe, sıcak ve çiçeksi bir karaktere sahip. Neroli çiçeği ile tazeliği, amber ile canlı sıcaklığı, misk formülüyle ise güç ve yoğunluğu bir araya getiriyor. Mercan pembesi rengi, siyah kapağı ve modern estetiğin zamansız bir sembolü olan Prada armasıyla dikkat çeken bu parfüm, geniş kitlelere hitap eden bir koku harmanı sunuyor. 

İster ilk imza parfümünü aramaya koyulan bir güzel koku meraklısı, ister yeni ve benzersiz bir deneyim keşfetmeyi arzulayan bir parfüm gurmesi ol; Prada Paradoxe’u muhakkak keşfetmen gerek! Ayrıca bu çiçeksi kadın parfümünü yeğeninden patronuna, sevgilinden annene kadar etrafındaki herkese “beğenir mi” endişesi duymadan hediye olarak da sunabilirsin. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz, çünkü biz denedikten sonra çevremizde kim koklasa çok beğendi!

5. Prada Paradoxe Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Prada Paradoxe Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Meyvemsi ve çiçeksi notalarından dolayı bu kokuyu bahar ve yaz aylarında kullanman gerektiğini düşündüysen, o sınırları biraz genişletmeni öneririz. Çünkü Prada Paradoxe’un alt notalarında vanilya ve amber gibi sıcacık notalar bulunuyor. Son yılların en iyi kadın parfümleri arasına güçlü bir giriş yapan bu kokuyu ofiste, okulda, şık akşam yemeği organizasyonlarında, özel davetlerde; kısacası günlük rutininden özel anlara kadar her yerde kullanabilirsin! 

6. Prada Paradoxe Parfüm Kalıcı mı?

Prada Paradoxe Parfüm Kalıcı mı?

Paradoxe gerek eşsiz nota bileşimi gerekse de tene kazınan güçlü kokusuyla mutlaka denemen gereken kalıcı parfüm önerilerimiz arasında yer almaya hak kazandı! Mağazada denedikçe uzun ömürlü ve kalıcı oluşundan etkileceğin bu parfüm, yoğun günlerde, koşuşturma arasında ya da gün içerisinde yer alacağın farklı etkinliklerde kalıcılığıyla imzanı taşıyor olacak. Performansı çok yüksek ve ben buradayım diyen bir parfüm olan Prada Paradoxe, kalıcılığı ve yayılımı ile tam bir performans ürünü. Gün boyu teninde kalacağından emin olabilirsin. Biz kullandığımızda kalıcılığını 6-8 saate kadar sürdürdüğünü deneyimledik.

Tüm Prada Paradox şişeleri daha az paketleme malzemesi kullanımı için yeniden doldurulabilir özellikte. Bu şişeyi bir kez alman yeterli. 100 ml.'lik recharge şişesi ile parfümün bittiğinde sonradan kendin doldurabilirsin. Prada Paradoxe EDP parfümü daha önce denemediysen şiddetle tavsiye ederiz!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?