Armani'nin Yeni Kadın Parfümü My Way ile Tanışıyoruz!

Armani'nin Yeni Kadın Parfümü My Way ile Tanışıyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Heyecan dorukta: Giorgio Armani yeni kadın parfümü My Way’i lanse etti ve tabii ki hemen denedik!

Giorgio Armani parfümler her zaman bizim için birer arzu nesnesi. Nerede duysak hemen tanıdığımız, çekici, feminen ve iddialı kokularıyla bizi her zaman büyüleyen Armani parfümlere bir yenisi daha eklendi: Giorgio Armani My Way, kısaca özetlemek gerekirse, yepyeni bir deneyim sunan, özgür ruhlu, hayatı dilediği gibi yaşayan kadınların parfümü. My Way’in en güçlü yönü ise parfüm dünyasında yepyeni bir kapıyı açıyor olması. Şimdi gel birlikte Armani’nin yeni kadın parfümü My Way’i daha yakından inceleyelim.

Giorgio Armani My Way Kadın Parfümü

Giorgio Armani My Way Kadın Parfümü

Armani her yeni bir parfüm çıkardığında koşarak deniyor ve uzun süre aşk yaşıyoruz. En güzel kısmı ise Armani parfümleri ne zaman sıksak, her zaman “Parfümün ne?” sorusunu duymak. Bir parfümü vazgeçilmez yapan, onun imza niteliği taşıması ve kişiyle özdeşleşmesi. Armani parfümlerin notaları da her zaman çok özgün olduğu için fark yaratmaları ve ayırt edilmeleri çok kolay oluyor. Şimdi de gündemimizde Armani yeni kadın parfümü My Way var! Şişe tasarımından kokusuna, güzellik dünyasında açtığı yeni çığırdan, yarattığı baş döndürücü etkiye her şeyiyle bizi büyüleyen bu parfümle bir an önce tanışmalısın.

Yeni şeyler keşfetmeyi, farklı yerler gezmeyi, seyahat etmeyi, sanatı, farklı insanlar tanımayı seven, özgür ruhlu, doğayı seven, içinden geldiği gibi yaşayan, hayatın anlamını sorgulayıp, “Ben kimim?” sorusunun yanıtını arayan kadınların parfümü Giorgio Armani My Way, çiçeksi ve feminen kokusuyla ön plana çıkıyor. Armani My Way parfümün diğer bir önemli özelliği ise tamamen sürdürülebilirliği önemsiyor oluşu. Dünyaya ve doğanın bize verdiklerine son derece saygılı bu parfüm, sürdürülebilirlik adına bizce yepyeni bir çağ açıyor. Bunu da ilk defa “Yeniden doldurulabilir parfüm” formatıyla destekliyor.

Giorgio Armani My Way Parfümün Notaları

Giorgio Armani My Way Parfümün Notaları

Gelelim Armani My Way parfümün notalarına: İlk önce söylemeliyiz ki parfümün eşsiz kokusu elde edilirken kullanılan tüm içerikler sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde yaratılmış. My Way parfümün ana notaları beyaz çiçekler ve vanilyadan oluşuyor.

Parfümün ilk notası, Mısır’da elle toplanan portakal çiçeklerinin verdiği ferah bir koku. Orta notası ise Hindistan’da elle doğal bir şekilde toplanmış sümbülteber ve yasemin gibi beyaz çiçeklerden oluşuyor. Son olarak dip notasında ise o feminen dokunuşu katan, Madagaskar’da yine sürdürülebilir şekilde elde edilen vanilya ve Virginia'dan elde edilen sedir ağacı bulunuyor. Tüm bu iştah açıcı notalar, My Way parfümde bir araya geldiğinde baş döndürücü ve feminen bir kokuya bürünüyor. My Way’i böylesine farklı yapan ise Mısır, Hindistan ve Madagaskar gibi farklı coğrafya ve kültürlerin ruhunu içeriyor olması.

Giorgio Armani My Way’in Yeniden Doldurulabilir Şişesi

Giorgio Armani My Way’in Doldurulabilir Şişesi

My Way parfümün bileşenlerini elde etmedeki sürdürülebilirlik ilkesinin yanında, yeniden doldurulabilir bir formatta oluşu da bizim için parfüm dünyasında önemli bir yenilik. Giorgio Armani My Way’ın şık şişe versiyonunu bir kere aldıktan sonra, 150 ml’lik yeniden doldurma şişesini alarak hem dünyaya büyük bir katkıda bulunmak mümkün hem de imza parfümü çok daha uzun süre kullanabilmek çok cazip. My Way’in 30 ml, 50 ml ve 90 ml’lik tüm boyları, yeniden doldurulabilir şişesi ile çok kolay bir adımda doldurulabiliyor.

Eğer sen de yürüdüğün yolda “Seni sen yapan şeylerin” peşindeysen, keşfetmeyi, tanımayı, sorularına cevap bularak özgür ve özgün olmayı seviyorsan, Armani’nin yeni kadın parfümü My Way’i bir an önce denemelisin!

Giorgio Armani My Way parfümü incelemek için buraya tıklayabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?