Deniyoruz: Armani Si Eclat Parfüm ve Notaları

Deniyoruz: Armani Si Eclat Parfüm ve Notaları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Feminen, tutkulu ve ışıl ışıl: Armani Si Passione Eclat Parfüm yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Kadın parfümler arasında en sevdiklerimizden olan Armani Si parfüm. Klasik Si parfüm ile birlikte Si Intense ve Si Passione’den sonra şimdi de Si Passione Eclat parfüm de bizi kendine aşık etti. Giorgio Armani Si Passione Eclat, tutkuya “Evet” demeye davet eden, ışıl ışıl, değerli bir taş gibi parlayan, meyve ve çiçeklerin mükemmel uyumunu yansıtıyor. Bizim için afrodizyak parfümlerden biri olan Armani Si Passione Eclat parfümü daha yakından inceleyelim…

Armani Si Passione Eclat Parfüm

Armani Si Passione Eclat Parfüm

Armani Si parfümler arasında en feminen, tutkulu ve cesur olma özelliğini taşıyan Si Passione serisine eklenen Si Passione Eclat kadın parfümü, meyve ve çiçek notalarını mükemmel bir şekilde harmanlıyor. Si Passione Eclat parfümün şişesi ise, yakut kırmızısı, değerli bir taş gibi ışıldıyor. Hem kokusu hem de şişesi sayesinde “Tutku hayatı aydınlatır” mottosunu destekliyor.

Armani Si Passione Parfüm Notaları

Armani Si Passione Parfüm Notaları

Eğer hem çiçek hem de meyveli pafüm notalarını seviyor, ferah, temiz ve bir yandan da çekici bir kadın parfümü önerisi arıyorsan, Armani Si Passione Eclat parfümü mutlaka denemelisin. Modern ve cesur feminenliği ön plana çıkaran, hayata tutkuyla ışıltı katan Armani Si Passione Eclat notaları şu şekilde:

Üst notalar: Bergamot, Siyah Frenk Üzümü

Orta notalar: Centifolia gülü, Şam Gülü

Alt notalar: Beyaz misk, vanilya

Armani Si Passione Eclat parfümde yer alan tüm içerikler sürdürülebilir ve sorumlu süreçlerle elde ediliyor. İtalya Calabria’da elde edilen Bergamot parfümün açılışında ferah bir etki verirken, imza notası olan siyah frenk üzümü ise zarif bir meyve notası katıyor.

Orta notalardaki iki gül ise parfümün en can alıcı notaları. İtalyan Centifolia gülü parfüme pudramsı ve kadifemsi bir hava katarken, güllerin başkenti Isparta’dan elde edilen Şam Gülü ise kadınsı, cömert ve karakterli bir dokunuş ekliyor.

Dip notalardaki Madagaskar Bourbon vanilyası bağımlılık yaratırken, beyaz misk ise parfüme temiz, yumuşak ve afrodizyak bir hava katıyor. 

Armani Si Passione Eclat Yorum

Armani Si Passione Eclat Yorum

Si Giorgio Armani parfüm imza parfümlerimizden biri olmuşken, Si Passione ve sonrasında da Si Passione Eclat da onun yanında yerlerini aldı. Si Passione Eclat yorumumuz, Si Passione parfüme oranla ilk açılışta biraz daha meyvemsi olduğu yönünde. İlk sıktığınız anda bergamot ve siyah frenk üzümünün ferahlatıcı karışımı ortaya çıkıyor. Parfüm bir süre oturduktan sonra, kadınsı ve pudramsı gül kokuları ortaya çıkıyor. 3-4 saat sonra ise parfümün alt notaları olan vanilya ve beyaz misk bağımlılık yaratacak şekilde etkisini sürdürüyor.

Armani Si Passione Eclat parfüm son derece kalıcı bir parfüm. Sıktıktan saatler sonra bile varlığını hissettiriyor ama bunu yaparken de bunaltıcı veya yoğun bir etki bırakmıyor. Hem çok ferah hem de çok kadınsı bir parfüm arıyorsan, Si Passione Eclat’ın imza parfümün olması çok yüksek bir ihtimal!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?