Diesel Parfümleri ve Notalarını İnceliyoruz!


İkonik parfüm önerileri denilince akla ilk olarak Diesel parfümleri geliyor. Her zaman özgürlüğün ve dinamizmin kokusu olarak bilinen Diesel parfümleri biz de çok seviyoruz.

Parfüm koleksiyonuna yeni bir Diesel parfümü eklemek istiyorsan sana parfüm notalarını anlatmak istiyoruz. Diesel parfümlerin notalarını öğrendikten sonra kadın ve erkek parfümleri sepetine ekleyebilirsin.

Diesel Loverdose Tattoo Eau De Parfüm

Diesel Loverdose Tattoo Eau De Parfüm


Diesel'in en güzel kadın parfümlerinden olan Loverdose parfümü tam olarak kalbe işlenen bir dövme! Unutulmayacak, akla kazınılacak bir koku arıyorsan senin parfümün Diesel Loverdose olabilir. Özgür, sınırları tanımayan ve tarzından ödün vermeyen kadınlara uygun olan Loverdose parfümü için karşıkonulamaz bir iksir diyebiliriz.

Loverdose parfüm notalarında ise karşımıza yıldız anasonu, mandalina çıkıyor. Parfümün kalp notaları ise gardenya, yasemin, meyan kökünden oluşur. Loverdose parfümü temel notaları da kehribar, vanilya ve amber ile çiçeksi ve oryantal bir karışım oluşturuyor.

Diesel Only the Brave Street Eau De Toilette Erkek

Diesel Only the Brave Street Eau De Toilette Erkek


Cesur ve hayalleri için savaşmayı göze alan erkekleri buraya alalım. Diesel'in en iddialı erkek parfümlerinden olan Only the Brave Street parfüm, havalı erkeklerin ikonik kokularından biri. Sıkılmış yumruk şeklindeki parfüm şişesini nerede görürsen tanırsın!

Karizmatik ve maskülen erkeklerin parfümü olarak bilinen Only the Brave Street parfüm notaları tütün, baharat, meyve ve amber kokularından meydana geliyor. Üst notada elma ve mandalina kokusunu duyabilirsin. Orta notada Bourbon biberi, adaçayı ve alt notada ise tütün, benzoin, amber, paçuli, odunsu notalar karşımıza çıkıyor. Vücutta yoğun kalıcılık sağlayacan Diesel erkek parfümü ilk kullanımdan itibaren bir alışkanlığa dönüşecek.

Diesel Brave of Spirit Eau De Parfüm Erkek

Diesel Brave of Spirit Eau De Parfüm Erkek


Korkularıyla yüzleşen cesut erkekler için Diesel Brave of Spirit erkek parfümünü tavsiye ederiz. Bu parfümün yumruk şeklindeki ikonik şişesi, parfümün yaratıcısı Neymar Jr'nın imajı ile bütünleşmiştir. İmza dövmelerinden biri olan Brave of Spirit parfümü hem sporda, hem günlük hem de akşam parfümü olarak kullanılabilir.

Diesel erkek parfümün notalarında ise turunçgiller ve meyveli reçineler baskın olarak hissediliyor. Turunçgiller ve reçinelerle kaplı parfüm kokusunun şekerli bir katmanı da var. Ferah, baharatlı ve yumuşak tütün kokusunun hissedildiği bu parfümün neden başarılı erkeklerin vazgeçilmezi olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Diesel Only The Brave Pour Homme EDT Erkek

Diesel Only The Brave Pour Homme EDT Erkek


Kendini ayrıcalıklı hisseden erkeklerin favorisi kokusu Diesel Only The Brave Pour Homme parfüm oluyor. İçindeki gücü keşfetmeyi seven cesur ruhlar Diesel'in en popüler erkek parfümlerini denemeliler.

Only The Brave erkek parfümünün üst notaları limon, mandalina ve kişniş yapraklarından meydana geliyor. Kalp notasını ise laden ağacı, siyah gül ve lavanta yağı oluşturuyor. Parfümün dip notalarında ise amber, pelesenk yağı, abanoz ağacı bulunuyor. Güçlü, maskülen ve çekici kokuları sevenler Diesel erkek parfümünü mutlaka denemeli.

Diesel Only the Brave Tattoo EDT Erkek

Diesel Only the Brave Tattoo EDT Erkek


Kendine güvenen ve inancını sonsuza kadar teninde taşımak isteyen erkekler Diesel Only the Brave Tattoo parfümü denemeliler. Güven ve kararlılığın sembolünden ilham alan bu parfüm şişesi, şimdiden ikonik bir hale geldi bile.

Diesel parfümün üst notasında yeşil elma, kalp notasında adaçayı, Burbon biberi ve dip notasında ise Benzoin, tütün ve paçuliyi görüyoruz. Fresh, gizemli ve güçlü bir parfüm kokusu olarak değerlendirilen bu Diesel parfüm, sıkılmış yumruk şeklindeki şişesiyle parfüm koleksiyonuna çok yakışacak.

Diesel Spirit Of The Brave Intense EDP Erkek

Diesel Spirit Of The Brave Intense EDP Erkek


Erkek parfümleri arasında meyveli ve oryantal notaları olan parfümleri çok beğeniyoruz. Diesel Spirit Of The Brave Intense, erkeksiliği ve cesareti aynı anda hissettirebilen nadir kokulardan biri. Elegan, sofistike ve ikonik bir parfüm kullanmak istiyorsan bu Diesel erkek parfümü olabilir.

İkonik yumruk şişesi, lüks altın ve siyah kodlarla tasarlanan Diesel parfüm canlı ve adeta bağımlılık yapan bir kokuya sahip. Yeşil elmanın tazeliği ve vanilya notalarının şehvetiyle hazırlanan bu parfüm bize göre harika bir hediye önerisi!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?