Vanilya Kokulu Parfüm Önerileri


Vanilya kokulu parfüm denilince bizim için akan sular duruluyor. Vanilyalı parfümler arasında özellikle vanilya misk ve vanilya hindistancevizi kokulu parfümler favorilerimiz arasında! Senin için en güzel vanilya içeren parfümleri sıralıyoruz. En güzel parfümler listemizde vanilya ve çikolata kokulu parfümler ve en çok merak edilen vanilya kokulu erkek parfümleri de bulabilirsin. Bakalım senin senin favori vanilya kokulu parfümün hangisi olacak?

1. Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

Vanilya, yasemin ve lavanta özü kokularının en güzel birleşimi Yves Saint Laurent Libre Intense parfüm olsa gerek. Madagaskar’dan vanilya notaları içeren bu kadın parfümü adeta özgürlüğün simgesi haline geldi. Kendine güvenen ve çekici hissetmek isteyen kadınlar Libre Intense kokusu ile imza parfümlerini keşfedebilirler. Özellikle cesur kadınların çok sevdiği bu vanilya kokulu parfüm, bergamot, portakal çiçeği ve mandalina notaları ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaracak.

2. Emporio Armani Stronger With You Intensely Parfüm

Emporio Armani Stronger With You Intensely Parfüm

Vanilya kokulu erkek parfümleri arasında favorilerimizin başında Emporio Armani Stronger With You Intensely parfümü geliyor. Pembe biber, lavanta esansı ve vanilya notaları ile adeta baş döndüren bu parfüm, erkeklerin yeni imza kokularından biri olmaya aday!

3. Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

Vanilya özü ve misk notalarının birleşimine amber ve sedir ağacı yağı eşlik ediyor. Yves Saint Laurent Black Opium parfümü en güzel vanilyalı kadın parfümlerinden biridir. Daha yoğun ve enerjik bir hayattan ilham alan bu vanilyalı parfümü özellikle çalışan ve kendine güvenen kadınlar için öneririz.

4. Giorgio Armani My Way Parfüm

Giorgio Armani My Way Parfüm

My Way parfümü adeta yeni deneyimler yaşamak için yaratılmış bir davetiye! Beyaz misk ve vanilya kokulu parfümlerden olan My Way, farklı ve kendine özgü parfümleri kullanmak isteyen kadınların favorilerinden biri! Kokunun içeriğindeki bergamot, Mısır'dan gelen portakal çiçeği ve Hindistan'dan gelen yasemin çiçeği My Way parfümü oldukça özel kılıyor.

5. Valentino Born In Roma Donna Parfüm

Valentino Born In Roma Donna Parfüm

Modern parfüm dünyasındaki en pahalı içeriklerden biri olan Bourbon vanilya kullanmaya ne dersin? Valentino Born In Roma Donna parfümündeki Bourbon vanilya ve 3 farklı yasemin çiçeğinin birleşimi seni çok özel hissettirecek. Adeta bir başyapıt olan bu parfüm, kadınlara kendini daha değerli ve çekici hissettirmeyi başarıyor.

6. Yves Saint Laurent Black Opium Neon Parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium Neon Parfüm

Neon ışığın çekimine karşı koyamayanlar buraya! Yves Saint Laurent Black Opium Neon parfüm, karanlıkta parlamanı sağlayacak. Vanilya ve sedir ağacı dip notalarından meydana gelen Black Opium Neon, kalp notasında yasemin ve portakal çiçeği kokularına sahip. Gece parfümü arayışında olanlar için vanilya kokulu Black Opium Neon parfümü tavsiye ederiz.

7. Emporio Armani Because It’s You Parfüm

Emporio Armani Because It’s You Parfüm

Mutlu yanını ön plana çıkarmaya ne dersin? Vanilya ve misk kokulu parfüm arıyorsan sana Emporio Armani Because It’s You parfümü öneririz. Aydınlık bir çiçeksi meyveli parüfm olan Because It's You, bağımlılık yapan gül akorları da içeriyor. Kendini keşfetmek ve her zaman mutlu hissetmek için aradığın parfümü artık buldun!

8. Mugler Alien Goddess Parfüm

Mugler Alien Goddess Parfüm

Güneş tanrıçasından ilham alan Mugler Alien Goddess, temel notalarında burbon vanilya ve kaşmir ağacı içeriyor. Üst notalarında hindistan cevizi suyu ve bergamot kokusuna sahip olan bu parfüm, sıcak bir ışıltıyla seni karşılayacak. Yeni bir parfüm denemek ve tüm dikkatleri kendine çekmek için Mugler Alien Goddess harika bir tercih olacak.

9. Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Feminenliğe bir övgü olarak yorumlanan Valentino Voce Viva Intensa parfümü, beyaz çiçek buketi içeren feminen ve couture kokuya sahip. Bourbon vanilya kokusu ile yoğunlaşan bu parfüm, bağımlılık yaratan kristal yoğun notaları ile birleşiyor. Roma'nın ışığını yansıtan özel tasarım şişesiyle Valentino parfümü kullanmak seni çok özel hissettirecek.

10. Giorgio Armani Sì Passione Parfüm

Giorgio Armani Sì Passione Parfüm

Sì Passione parfümü, kendine güvenen, güçlü bir karaktere sahip ve yoğun yaşayan kadınlardan ilham alıyor. Alt notalarda vanilya ve sedir ağacı olan bu parfüm, üst notalarında ise frenk üzümü nektarı ve armut kokusuna sahip. Özgürlüğe evet, yaşamaya evet diyenlerin parfümü olan bu kokuyu vanilya kokulu parfümleri sevenler mutlaka denemeli.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala