YSL Yeni Parfümü Libre'i Dua Lipa ile Tanıttı!


Parfüm önerisi dendiğinde bizim için akan sular durur! Bugünkü parfüm önerimiz ise YSL Beauty’nin yeni parfümü Libre!

Yves Saint Laurent parfümler bizim için her zaman eşsiz, imza niteliğinde, çok kadınsı ve özgün. En iyi parfümler listemizin başını çeken YSL Black Opium’un büyüsünden henüz kurtulamamışken, şimdi yepyeni bir parfüm hayatımıza girdi: Yves Saint Laurent Libre adlı yeni kadın parfümünü geçtiğimiz günlerde, markanın yeni yüzü Dua Lipa ile tanıttı. Özgür, seksi, maskülen ama bir o kadar da kadınsı, baş döndürücü yeni bir parfümle tanışmak istersen, YSL’nin yeni parfümü Libre seni bekliyor.

Editörün Notu: YSL Libre'i 5 Eylül'den itibaren Sephroa, Beymen, Sevil ve Boyner mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde bulabilirsin.

Yves Saint Laurent’nın Yeni Parfümü Libre

Yves Saint Laurent’nın Yeni Parfümü Libre

YSL parfümler, akıllarda özgür, kendine güvenen ve ikonik olmalarıyla yer etmişlerdir. YSL Black Opium parfümü nerede duysak tanırız, bize her zaman o güçlü, havalı ve seksi koksuyla ilham verir. İşte Yves Saint Laurent’nın yeni kadın parfümü Libre de akıllara kazınacak bir parfüm.

Markanın yeni yüzü Dua Lipa ile çıkan bu parfüm, hem şişesi hem de kokusu ile özgür bir kadının tam anlamıyla sözlükteki karşılığı. Güzelliğini, sesini ve müziğini çok sevdiğimiz, bize her zaman ilham veren Dua Lipa, o cool görünümüyle bu parfüme gerçekten de çok yakışmış. Reklam filmini izlerken büyülenmemek elde değil! Buradan izleyebilirsin.

YSL Libre Parfümün Notaları

YSL Libre Parfümün Notaları

Özgür, feminen ama aynı zamanda da maskülen esintiler barındıran, ikonik, seksi ve havalı bir etkiye sahip YSL Libre parfümün en dikkat çeken notaları portakal çiçeği ve lavanta. Provence’ın meşhur lavanta notaları ile erkeksi bir etki verirken, içeriğindeki portakal çiçeği, neroli, mandalina ve vanilya ile ultra kadınsı bir etkiye dönüşüyor ve gerçekten insanın başını döndürecek kadar seksi bir va yaratıyor. Bu parfümü sıktığında, yanından geçenlerin etkisine kapılmaması imkansız. Şişesinin tasarımı ve üzerindeki YSL logosu ile lüks hissini en üst seviyeye taşıyor.

YSL Libre Parfümün Notaları 2

Peki “YSL Libre parfümünün bıraktığı his, akıllarda uyandırdığı etki nasıl?” diye sorarsan, buna tek bir cevap verebiliriz: Maskülen bir havaya sahip ama aynı zamanda da ultra feminen olan bir kadın düşün! Yves Saint Laurent’ın tasarım çizgisinde, resmen bağımlılık yapıcı, hem zıt hem de çok uyumlu bir parfüm Libre. Bu iki zıtlığıyla cinsiyetleri birleştiren, kadını özgürleştiren ve ondan ilham alan bu yeni parfümü bir an önce denemelisin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala