En Güzel Gül Kokulu Parfüm Önerileri

En Güzel Gül Kokulu Parfüm Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gül kokulu parfüm denilince bizim için akan sular duruluyor. En hassas noktalarımızdan biri olan gül kokan parfümleri bugün yakından inceliyoruz.

Gül kokusunun ne kadar romantik ve çekici olduğunu biliyorsun. Yeni parfüm arayışında olanlar, gül kokusunu denemek ve teninde nasıl koktuğunu merak edenler mutlaka aşağıdaki parfümlere yakından bakmalı. En güzel gül kokulu parfümleri denedikten sonra bugüne kadar kullandığın parfümleri geride bırakacaksın, şimdiden uyaralım:)

1. Lancome Idole Parfüm

Lancome Idole Parfüm

Gül kokusu dendiğinde aklımıza ilk gelen Lancome parfümleri oluyor. Özellikle de Lancome Idole parfüm, gül notalarıyla aklımızı başımızdan alan, hem temiz hem de feminen parfümlerin başında geliyor. Lancome Idole parfümdeki gül notaları, sürdürülebilir bir şekilde toplanmış Isparta gülünden elde edilmiş.


'Parfümde nota ne demek?' Parfümleri yakından tanımak için notaları öğrenmeni tavsiye ederiz.

2. Emporio Armani Because It’s You Parfüm

Emporio Armani Because It’s You Parfüm

Mutlu kadınların parfümü olarak bilinen Emporio Armani Because It’s You parfüm, en güzel gül kokulu parfümlerden biridir. Gül kokusu parfümler arasında romantik bir yere sahip olan Armani parfüm, vanilya ve gül notalarının en güzel uyumunu yakalamış!

Kadınsı, içgüdüsel ve çekici olarak tanımlanan gül kokulu parfüm notaları her kadını mutlu edecek cinsten! Işıltılı ve aydınlık bir çiçeksi meyveli parfüm olan Because It’s You, bize göre bir kadına alınabilecek en güzel gül kokulu parfüm hediyelerinden biri.

3. Armani Acqua di Giò Femme Parfüm

Armani Acqua di Giò Femme Parfüm

Gül kokulu yaz parfümü arayanları buraya alalım! Armani Acqua di Giò Femme, güney kıyılarındaki güneş kokularından ilham alan en güzel gül kokusuna sahip. Sıcak kumsalların, güneşin ve bronzlaşan ten kokusunun en kusursuz uyumunu yakalayan bu parfüm, gül ve yasemin notalarına sahiptir. Yazın enerjisini bütün yıl üzerinde taşımak isteyenler Armani'nin en güzel gül kokulu parfümünü zamansız olarak da kullanabilirler.

4. Giorgio Armani Si Parfüm

Giorgio Armani Si Parfüm

İkonik kadın parfümlerinden biri olan Armani Si parfüm, bize göre en güzel gül kokulu parfümlerden biridir. Paçuli, okka gülü ve frezya notaları dokunuşuyla daha romantik ve çekici bir hale gelen Si parfüm, her kadının ''wishlist'inde'' olan bir parfümdür. Derin notalarında odunsu kokusu olan bu parfümü denedikten sonra imza parfümünü keşfetmiş olabilirsin. Kendini özel hissetmek için Armani gül kokulu parfümünü sık ve değişime hazır ol.

5. Viktor and Rolf Flowerbomb Parfüm

Viktor and Rolf Flowerbomb Parfüm

Yoğun gül kokulu parfümler arasında sana Flowerbomb parfümü öneririz. Güzel yasemin zambak, Cattleya orkide, frezya ve Centifolia gülü ile otsu kalp notlarına sahip olan Flowerbomb, adeta gül buketinin en taze kokularından meydana geliyor.

Çiçek buketi patlaması olarak da tanımlanabilecek olan bu gül kokulu parfüm seni bir anda gül bahçesine ışınlayacak. Sıcak, taze ve çiçek kokulu parfüm arayışında olanlar mutlaka Flowerbomb parfümü denemeli.

6. Giorgio Armani Sì Passione Parfüm

Giorgio Armani Sì Passione Parfüm

Güçlü ve feminen kadınlar buraya! En güzel gül kokularından biri olan Si Passione, siyah frenk üzümü, vanilya ve gül notaları ile şekilleniyor. Zarif, feminen ve bir o kadar da olgun bir kokuya sahip olan Si Passione parfümü bize göre en güzel imza kokulardan biridir.

Hediye parfüm almak istiyor ama ne alacağına henüz karar veremiyorsan en güzel parfümler listesinde yer alan Giorgio Armani Sì Passione parfüme şans vermelisin. Her kadının beğenebileceği bu parfüm sayesinde risksiz bir seçim yapmış olacaksın.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?