Deniyoruz: Yves Saint Laurent Myslf Parfüm


Yves Saint Laurent Myslf parfüm, modern erkeğin güçlü ve aynı zamanda ince ruhlu yönünü temsil ediyor. Bergamotun canlılığı, portakal çiçeğinin derinliği ve sıcak ahşap notalarıyla önce kendinden geçecek, sonra da kendi cazibenle yeniden tanışacaksın. İşte Yves Saint Laurent Myslf erkek parfüm incelemelerimizle huzurundayız!

Yves Saint Laurent Myslf erkek parfümü, erilliğe atfedilen tüm renkleri içinde barındırarak her erkeğin benzersiz kimliğine ışık tutuyor. Taze başlangıcıyla dikkat çeken Yves Saint Laurent Myslf EDP, bergamotla yaptığı enerjik girişle koklayanları daha ilk anda etkisi altına alıyor ve ardından kalbinde yer alan portakal çiçeği notalarıyla ortamı ısıtmaya başlıyor. Tabanda ise Endonezya paçulisinin keskinliğini adım adım yumuşatan Ambrofix molekülü, sıcak ahşap notaları ve orman akoruyla kendine özgü bir koku stili yaratıyor.

Eğer sen de her nota geçisinde farklı bir duyunu harekete geçirecek ve senin kokun olacak bir erkek parfümü arıyorsan, “İşte bu!” demeye hazır ol. Burnumuzda mis kokulu esintilerle hazırladığımız Yves Saint Laurent Myslf parfüm yorumlarımız için sayfanın devamına buyur!

Yves Saint Laurent Myslf Nasıl Bir Parfüm?

Yves Saint Laurent Myslf Nasıl Bir Parfüm?

Yves Saint Laurent Myslf, aromatik ve uzun süre kalıcı etkili bir erkek parfümü. Geleneksel odunsu koku ailesinin çiçekli bir versiyonu olarak sunulan Yves Saint Laurent Myslf parfüm, markanın ilk odunsu-çiçeksi kokusu olarak tanıtıldı. Christophe Raynaud tarafından tasarlanan bu YSL erkek parfümü, ferah ve güçlü bir başlangıç sunan odunsu erkek parfümlerinden hoşlananlar için ideal bir alternatif sunuyor. 

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Notaları Neler?

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Notaları Neler?

  • Üst Notalar: Kalabria bergamotu
  • Orta Notalar: Tunus portakal çiçeği
  • Alt Notalar: Endonezya paçulisi ve özel Ambrofix™ molekülü

Yves Saint Laurent Myslf erkek parfümü, ilk açılışını yaptığında canlılık ve tazelik hissi veriyor. Ardından belirgin portakal çiçeği notasıyla güçlü ferahlığını yumuşak bir tazeliğe bırakıyor. Alt notasındaki odunsu koku katmanlarıyla ise esanslar arasında tutkulu bir geçiş sağlıyor. Paçulinin keskin topraksı kokusuna sıcaklık katan amber notalı Ambrofix™ molekülü, bekledikçe Yves Saint Laurent Myslf parfüme otantik bir esinti kazandırıyor.

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Nasıl Kokuyor?

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Nasıl Kokuyor?

Yves Saint Laurent Myslf’in kokusu temiz ve aynı zamanda erkeksi bir izlenim yaratıyor. Bununla birlikte hem zengin hem de sofistike bir koku stili sunuyor. İlk anda tazelik hissi, hemen ardından portakal bahçesine adım atmış gibi yumuşak bir tatlılık burna çalınıyor. Tüm bunların arka planında hissedilen odunsu notalar, koku deneyimine zıtlıkların gücüyle özgün bir hava kazandırıyor. 

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Kimler için Uygun?

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Kimler için Uygun?

Yves Saint Laurent Myslf parfüm bizce modern olmayı, özgünlüğü ve cesareti seven tüm beyler için uygun bir tercih. Bu YSL parfüm gelenekselden uzaklaşmak ve kendi benliğini ifade etmek isteyenlere güçlü bir alternatif sunuyor. Hatta bize sorarsan, erkek parfümü olarak sunulmuş olmakla birlikte farklı notaların çarpışmasından güç bulan bu parfüm unisex kokular arasında da değerlendirilebilir.

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Kalıcı mı?

Her YSL kokusu gibi Myslf erkek parfüm de elbette uzun süre kalıcı bir etkiye sahip. İnceleme dosyamızı hazırlamadan önce birkaç günü bu parfümle geçirme kararı aldık ve etkisini üç gün sonra dahi hissettiğimizde epey heyecanlandık. Parfümünün çok belirgin hissedilmesini istiyorsan, Yves Saint Laurent Myslf’in kokusu yaklaşık 6 saat boyunca çarpıcı bir etki sunuyor. Bu 6 saatin ardından da günler boyu ılık ılık etkisini sürdürüyor.

Yves Saint Laurent Myslf Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Sabah uyandığında, gününe enerji katmak istediğinde, iş yerinde öz güvenli bir duruş yakalamaya ihtiyaç duyduğunda veya özel bir akşam yemeği için kendini daha çekici hissetmek istediğinde… YSL Myslf erkek parfümü her an için tene özel bir dokunuş sağlıyor. Ferah, tatlı ve sıcak-odunsu notaları bir araya getiren bu parfümü dilersen yaz dilersen kış aylarında, hatta bize kalırsa yıl boyunca tek kokun olarak kullanabilirsin. 


Myslf, benzersizliğini kutlamanın harika bir yolu… Yves Saint Laurent Myslf parfüm yorumlarımızın ardından sen de bir an evvel bu kokuyu denemek istiyorsan harekete geçme zamanı!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala