Mutlaka Denemen Gereken Kalıcı Parfüm Önerileri


Akıllardan çıkmayacak, en kalıcı parfüm önerilerimizi listeledik!

Parfüm kullanmak senin için vazgeçilmezse ve gün boyu mükemmel kokmak istiyorsan doğru yerdesin! Geçtiğin yerde iz bırakmanı sağlayacak en kalıcı parfüm önerilerimizi listeledik! Bu parfümlerin her biri imza niteliğinde ve akıllara kazınmanı garantileyecek!

İşte karşında bütün gün kalıcı parfüm önerilerimiz…

1. Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

1.	Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

YSL Libre parfümü ilk kokladığımız andan beri hafızamızdan çıkaramıyoruz. Libre Intense ise akıllara kazınan bu kokuyu daha kalıcı bir hale getirmiş. Fransız lavantası, Fas portakalı ve yeni eklenen Venezuela tonka fasulyesi, Yves Saint Laurent Libre Intense’i inanılmaz akılda kalıcı bir hale getirmiş. Hem çiçeksi hem de meyveli ama kalıcı bir parfüm arıyorsan, YSL Libre Intense parfümü mutlaka denemelisin.

2. Lancome Idole Aura Parfüm

2.	Lancome Idole Aura Parfüm

Hem çok kalıcı, hem de bağımlılık yapacak bir parfüm önerisi istersen, sana gözümüz kapalı Lancome Idole Aura parfümü önerebiliriz. Tuz gülü, vanilya, yasemin, misk ve Fleur de Sel notalarıyla yoğun çiçeksi ama aynı zamanda tam bir ten kokusu etkisi bırakan Lancome Idole Aura parfüm, o kadar kalıcı ki gün içerisinde kokusu burnumuza geldikçe mest oluyoruz!

3. Mugler Alien Parfüm

3.	Mugler Alien Parfüm

Tüm zamanların en kalıcı parfümlerinden biri olan Mugler Alien parfüm, kokusuyla geçtiği yerde iz bırakmak isteyenlerin favorisi diyebiliriz. Alien parfümün yasemin, zambak, kaşmeran ahşap ve beyaz amber notaları mükemmel bir uyum yakalıyor ve gün boyu azalmadan etkisini sürdürüyor.

4. Giorgio Armani My Way Intense Parfüm

4.	Giorgio Armani My Way Intense Parfüm

Armani May Way Parfüm ilk çıktığında, daha koklar koklamaz bize ne kadar kalıcı olduğunu göstermişti. Şimdi My Way Intense versiyonu da bu kalıcılığı farklı bir boyuta taşıyor. Armani My Way parfüm notalarındaki portakal çiçeği, sümbülteber ve sandal ağacı bambaşka bir uyum yakalıyor. Hem çok çiçeksi hem de odunsu bir etki yaratan May Way Intense Parfüm, gün boyu mükemmel kokmak için kullanabileceğin en kalıcı parfümlerden biri.

5. Prada Candy Night Parfüm

5.	Prada Candy Night Parfüm

İç ısıtan, şekerli parfümleri sevenlerin favorisi olan Prada Candy Parfüm’ü bilmeyen yoktur değil mi? Şimdi ise Prada Candy Night ile bambaşka bir boyut ve kalıcılık ile tanışabilirsin. Prada Night parfüm notalarındaki acı portakal, canlı iris, aldehit paçuli, misk ve tonka, çok zengin ve baştan çıkarıcı bir hava yaratıyor. Özellikle gece kullanmaya uygun bu parfüm, yoğun etkisi sayesinde inanılmaz kalıcı bir etki bırakıyor.

6. Yves Saint Laurent Black Opium Intense Parfüm

6.	Yves Saint Laurent Black Opium Intense Parfüm

Baştan çıkarıcı, gizemli ve akıllarda yer eden kalıcı bir parfüm önerisi de Yves Saint Laurent Black Opium Intense. Mavi ışıklarıyla büyüleyen harika şişe tasarımı bir yana, Black Opium Intense parfüm notalarındaki absinthe, kahve, böğürtlen ve yasemin zambak kalıcılığıyla insanı etkisi altına alıyor. Eğer hem kalıcı hem de çok özgün bir parfüm arıyorsan, YSL Black Opium Intense parfümü mutlaka denemelisin.

7. Lancome La Nuit Tresor A La Folie Parfüm

7. Lancome La Nuit Tresor A La Folie Parfüm

Lancome Tresor parfüm çok uzun süredir bir çoğumuzun en beğendiği parfümler listesindedir eminiz ki. La Nuit Tresor A La Folie parfüm ise bize yepyeni bir aşk hikayesi anlatıyor. Vanilya, gül özleri ve paçuli notalarıyla akıllara kazınan bu kalıcı parfüm, resmen tutku dolu.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala