Portakal Çiçeği İçeren Parfümleri Listeledik

Portakal Çiçeği İçeren Parfümleri Listeledik

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Turunçgil kokulu parfümleri çok seviyoruz. Turunçgil kokulu parfümler kadınlar arasında imza kokuları yerine geçiyor. Peki senin imza kokulu portakal çiçeği parfümün hangisi?

Portakal çiçeği içeren parfümleri senin için araştırdık. Portakal çiçekli parfüm arayışında olanlar makalemizdeki favori parfümünü keşfedip hemen mis gibi kokmaya başlayabilir. Eğer hediye arayışındaysan aşağıdaki parfüm listesinden en güzel parfümü keşfedip sevdiklerini şımartabilirsin.

1. Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

Yves Saint Laurent Libre Intense Parfüm

En sevdiğimiz kokulardan olan YSL Libre Intense Parfüm, Fas'tan gelen portakal çiçeği ve Fransız lavantası ile ateşli ve şehvetli bir kokuya sahip. Eriyen çiçeksi notalara sahip olan Intense parfüm, maskülen ve feminen notaları bir araya getiriyor. Havalı parfüm şişesi ve ilk fısta etrafa yayılan turunçgil kokusuyla Intense parfümü denemeye değer!

2. Yves Saint Laurent Libre Parfüm

Yves Saint Laurent Libre Parfüm

Yakıcı bir özgürlük arayışında olanlar ikonik Libre parfümü hemen denemeli! Fas'tan gelen portakal çiçeğinin yakıcı duygusallığı ile Fransa'dan gelen lavantanın cüretkârlığı bir araya getiren Libre parfüm, kendine güvenen kadınların imza kokusu haline geliyor. Çiçeksi ve aynı zamanda cüretkar kokuları seviyorsan turunçgil kokusunun baskın olduğu Libre parfüm tam sana göre bir tercih olacak.

3. Armani My Way Parfüm

Armani My Way Parfüm

Özgürlüğüne ve doğaya düşkün maceracı kadınlar için harika bir parfüm önerimiz var. Armani My Way parfüm notalarında yer alan Mısır'dan gelen portakal çiçeği taptaze bir koku sunuyor. Hindistan'dan gelen yasemin çiçeği ile bütünleşen turunçgil kokusu, parfüme daha çiçeksi ve tatlı bir koku bırakıyor. Taze sedir ağacı akorları içeren My Way parfümü, bize göre en güzel hafta sonu parfümlerinden biri!

4. Armani Privé Rouge Malachite Parfüm

Armani Privé Rouge Malachite Parfüm

Güçlü bir parfüm denilince aklına hangi koku geliyor? Armani Privé Rouge Malachite parfüm kalp notalarında tuberoz, portakal çiçeği, Ylang Ylang ve Arap Yasemini özleri, bir Cashmeran ahşabının ve bir benzoin resininoidinin şehvetli kokusunu birleştiriyor. Güç ve zerafet arasında yer alan bu Armani parfüm, en güzel yasemin ve portakal çiçeği parfümlerinden biri!

5. Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

5. Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

Parfümünle ilham kaynağı olmaya ne dersin? Turunçgil kokulu parfümler kadınlar arasında çok popülerdir. En popüler portakal çiçeği kokularından biri de YSL Black Opium. Kalp notasında lavanta yağı, zambak, yasemin ve portakal çiçeği içeren YSL parfüm, özgür ve özgüven sahibi kadınların vazgeçilmez kokusu olmaya aday.

6. Yves Saint Laurent Y Le Parfum

6. Yves Saint Laurent Y Le Parfum

Portakal çiçeği içeren erkek parfümleri arıyorsan sana ilk olarak YSL Y Le Parfum'u öneririz. Portakal çiçeği ve badem notaları ile ikonik maskülen bir kokuya sahip olan YSL parfüm, karizmatik ve kendine güvenen erkeklerin imza kokularından biridir. Kendini Rock yıldızı olarak hissetmek için sen de bu parfümle tanışabilirsin.

7. Armani Privé Vert Malachite Parfüm

Armani Privé Vert Malachite Parfüm

Çiçeksi ve güçlü kokuya sahip olmak isteyenler kadınlar Armani Privé Vert Malachite ile tanışmalı! Acı portakal, pembe biber, Ylang Ylang, Arap Yasemini, vanilya ve benzoin içeren Armani parfüm, hem taze hem de acımsı bir kokuya sahip. İmza parfümünle dikkatleri üzerine toplamak için Armani parfüm ideal bir tercih olacak.

8. Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Renkli, ferah ve çiçeksi bir koku arıyorsan Valentino Voce Viva Intensa parfümü mutlaka denemelisin. Couture portakal çiçeği ve zengin yasemin kokusu, parlak bergamotu ve mandalina akoru ile birleşiyor. Yasemin ve vanilya kokuları ile güçlendirilen bu parfümü yoğun ve çekici parfümleri seven kadınlara tavsiye ederiz.

9. Valentino Voce Viva Parfüm

Valentino Voce Viva Parfüm

Orta notasında Portakal çiçeği özütü ve altın gardenyanın muhteşem uyumunu yakalan Valentino parfüm, teninde tam bir feminen koku ortaya çıkaracak. İkonik zımba detaylarından oluşan altın rengi şişesi Valentino parfümü adeta 'must have' parfüm haline getiriyor. İtalyan Bergamotunun tatlı ve sulu mandalina özü ile yumuşatılmış kokusuyla en güzel turunçgil kokulu parfümler listesinde yer alan bu parfümü denemelisin.

10. Victor & Rolf Flowerbomb Nectar Parfüm

Victor & Rolf Flowerbomb Nectar Parfüm

Yoğun bir Eau de parfüme sahip olmak ve portakal çiçeği kokusu ile baş döndürmek istiyorsan sana Victor&Rolf Flowerbomb Nectar'ı öneririz. Portakal çiçeği, benzoin, Osmanthus çiçeği ve tonka fasulyesi notalarından meydana gelen bu parfüm, en kalıcı parfümler listesinde ilk sıralarda yer alır. Taptaze çiçek notaları içeren bu parfümü özellikle çiçek kokusu seven kadınlar için öneririz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?