Yasemin Kokulu Parfümler

Yasemin Kokulu Parfümler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yasemin kokulu parfümleri çok seviyoruz. Sen de bizim gibi en güzel yasemin kokulu parfümleri merak ediyorsan doğru yerdesin!

En güzel kokan yasemin kokusuna sahip parfümleri senin için araştırdık. Gül ve yasemin kokusu, manolya ve yasemin kokusu gibi en güzel notaları bu makalemizde bulabilirsin.

1. Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Valentino Voce Viva Intensa Parfüm

Çiçek ve odun kokularının birleşimi olan Valentino Voce Viva Intensa parfüm, en güzel yasemin kokulu parfümlerin başında geliyor. Yasemin kokularına bürünmüş olan bu parfüm, portakal çiçeği ve zengin yasemin; parlak bergamotu ve mandalina akoru ile zengin ve renkli bir koku ortaya çıkarıyor.

2. Yves Saint Laurent Rive Gauche Parfüm

Yves Saint Laurent Rive Gauche Parfüm

Gül ve yasemin kokulu parfümler arasında en sevdiklerimizden biri Yves Saint Laurent Rive Gauche parfümü oluyor. Orta notasında ylang, yasemin, gül çiçeklerinin özleri içeren bu parfüm, son notasında misk kokuları, meşe yosunu ve vetiver kokularının birleşimi ile en güzel yasemin kokulu parfümler arasında yer almayı başarıyor.

3. Armani Acqua Di Gioia Parfüm

Armani Acqua Di Gioia Parfüm

Mutluluk suyu anlamına gelen Armani Acqua Di Gioia parfümü, limon, su yasemini ve sedir notalarının en güzel birleşiminden meydana geliyor. Otsu odunsu kokusu olan bu parfü otantik, özgür ruhlu ve iyimser kadınların favori parfümlerinden biridir.

4. Yves Saint Laurent Manifesto Parfüm

Yves Saint Laurent Manifesto Parfüm

Yves Saint Laurent Manifesto parfümü gizemli ve tutkulu kadınların imza parfümlerinden biri! Yasemin ve vanilya kokulu parfümler arasında yer alan bu parfüm, yasemin buketi ve odun, vanilya ve tonka fasulyesinin cesur birleşiminden meydana geliyor.

5. Armani Si Passione Intense Parfüm

Armani Si Passione Intense Parfüm

yasemin kokulu parfüm arayışında olanlara Armani Si Passione Intense parfümü önerebiliriz. Frenk üzümü, yasemin ve vanilya kokularının en güzel birleşimlerinden biri. Kadınlığa bir övgü olara değerlendiren bu parfüm, çiçeksi parfüm kokusunu seven kadınların çok hoşuna gidecek.

6. Armani Code Femme Parfüm

Armani Code Femme Parfüm

Armani Code kadın parfüm, sofistike kadınların tercih ettiği ikonik parfümlerden biridir. Zambak yasemin ve taze zencefil akorları içeren Armani parfüm, duygusallığı ve zarefeti tek bir şişede birleştiriyor. Siyah kapaklı ikonik parfüm şişesini yanından ayıramayacaksın.

7. Armani Privé Vert Malachite Parfüm

Armani Privé Vert Malachite Parfüm

Yasemin kokan kadın parfümlerinden biri de Armani Privé Vert Malachite parfümüdür. Acı portakal, pembe biber, Ylang Ylang, Arap Yasemini, vanilya ve benzoin notalarına sahip olan Armani kadın parfümü, baskın çiçeksi kokusuyla en sevdiğin parfümler arasında yerini alacak. Özgür ve karizmatik hissetmek isteyen kadınlar yasemin ve vanilya kokulu bu parfümü kaçırmamalı.

8. Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum Extrême Parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum Extrême

Rock ve çekici hissetmek isteyen kadınlar buraya! Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum Extrême Hint Yasemini ve Bourbon vanilya kokusuyla seni mest edecek. Yasemin ve vanilya kokulu parfümlerden biri olan YSL parfüm, kendine güvenen kadınların ilgisini çekiyor.

9. Armani Privé Rouge Malachite Parfüm

Armani Privé Rouge Malachite Parfüm

Tuberoz, portakal çiçeği, Ylang Ylang ve Arap Yasemini özlerinden meydana gelen Armani Privé Rouge Malachite, güç ve zerafetin en güzel birleşimlerinden biridir. Yasemin ve manolya kokulu parfümlerin çekiciliğini seviyorsan Armani parfüm tam sana göre bir seçim olacak.

10. Yves Saint Laurent Black Opium Neon Parfüm

10. Yves Saint Laurent Black Opium Neon Parfüm

Portakal çiçeği, yasemin zambak, vanilya ve siyah kahve notalarının ağır bastığı YSL Black Opium Neon parfümü deneyenlerin favorisi haline geliyor. Gecenin sonuna kadar parlamak ve partinin en havalı kızı olmak için hangi parfümü seçeceğini artık biliyorsun. Kendini çekici hissetmek isteyenlerin imza parfümü haline gelecek olan Black Opium Neon parfümü en kısa sürede koklamalısın.

11. Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium Parfüm

Dip notalarında vanilya özü, sedir ağacı yağı, misk ve amber bulunan YSL Black Opium parfüm, kalp notalarında yasemin, lavanta, zambak ve portakal çiçeği ile seni mest edecek. Çiçek notalarının yoğunlaştığı bu parfüm, her mevsimin ikonik parfümü olmaya aday!

12. Viktor and Rolf Flowerbomb Parfüm

12. Viktor and Rolf Flowerbomb Parfüm

Çiçek kokularının duygusallığını yansıtabileceğin bir parfüm arıyorsan Viktor and Rolf Flowerbomb parfüm tam sana göre! Yasemin zambak, Cattleya orkide, frezya ve Centifolia gülü notalarına sahip olan Flowerbomb parfüm, oryantal kokular arasında en çok sevilenlerden biri.

13. Armani Si Passione Parfüm

13. Armani Si Passione Parfüm

İkonik parfüm kokularını sevenler buraya! Armani Si Passione parfüm, gül ve yasemin kokularının birleşiminden meydana geliyor. Kendine güvenen, güçlü karakteri olan kadınların çok sevdiği Armani Si Passione parfümü gül ve yasemin kokulu parfümlerden biri.

14. Mugler Alien Parfüm

Mugler Alien Parfüm

Hindistan’dan toplanan yasemin zambak kokularından meydana gelen Mugler Alien parfümü, kaşmeran ahşap ve beyaz amber notalarıyla zengin bir kokuya sahip. Gizemli, çekici ve tutkulu hissetmek için Alien parfümü imza parfümler arasına eklemelisin.

15. Armani My Way Parfüm

15. Armani My Way Parfüm

Armani yeni kadın parfümü My Way, Mısır'dan gelen portakal çiçeği, Hindistan'dan gelen yasemin çiçeği, Madagaskar’dan gelen beyaz misk ve şehvetli vanilya ile bütünleşiyor. Virginia'nın taze sedir ağacı akorlarının eklendiği bu parfüm çiçek ve odunsu kokuları sevenlerin favorisi haline gelecek.

16. Valentino Born In Roma Donna Parfüm

Valentino Born In Roma Donna Parfüm

Bourbon vanilya ile özel 3 farklı yasemin çiçeğinin harmanlanmasıyla bir araya gelen Valentino Born In Roma Donna parfüm, en iddialı parfümlerden biri! Yasemin kokuları arasında dikkat çeken Valentino parfüm, kadınsı ve modern kokuları sevenlerin imza şişelerinden biri oalcak. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?