Sonbahara Çok Yakışacak Koku/Parfüm Önerileri

Sonbahara Çok Yakışacak Koku/Parfüm Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sonbahara uygun parfüm mü arıyorsun? İster güz atmosferinin hüznüne karşı enerjini zirveye çıkaracak, ister sonbaharın dinginliğine uyum sağlayacak, istersen de serin serin esen rüzgarları sıcaklığıyla karşılayacak bir koku… Bu rehberde hangisini ararsan var! Hadi, sonbahara çok yakışacak koku önerilerimizi incelemeye hemen başla! 


Sonbahara girdiğin andan itibaren giyim stilinle birlikte kokunu da değiştirmek isteyenlerdensen aramıza hoş geldin! Yazlık parçalarla birlikte meyvemsi, çiçeksi ve hafif kokulu parfümler makyaj masasının ön saflarından bir bir uzaklaşarak yerini sonbahar parfümlerine bırakıyor. Eğer bu konuda hala bir adım atmadıysan, sonbahar kokuları nelerdir öğrenmek ve sonbahara uygun parfüm önerileri almanın zamanı çoktan geldi! O halde sonbaharda hangi parfümler kullanılır ve sonbaharda kullanılacak kokular nelerdir yakından bakalım mı?

1. Tutku ve Aşka “Evet”: Armani Sì EDP Intense Kadın Parfümü

Armani Sì EDP Intense Kadın Parfümü

Hayata, tutkuya, cesarete ve tabii ki aşka “evet” diyebilmek için bu sonbaharda sahip olman gereken parfümlerden ilki Armani Sì Edp Intense. Paçuli, odunsu kokular, amber, vanilya ve ambroksan oluşan temel notalarıyla bu parfüm sonbahara fazlasıyla yakışıyor. Eğer sonbahar seni yeni bir aşk umuduyla heyecanlandırıyor, sıra dışı başlangıçların hayalini kurduruyor ve içindeki gücü parlatmanı istiyorsa Armani Sì’nin sana bu konuda destek olacağını söyleyebiliriz. 

2. Sonbahara Sıcak Bir Dokunuş: Prada Paradoxe EDP Intense Kadın Parfümü

 Prada Paradoxe EDP Intense Kadın Parfümü

Vanilyanın yumuşacık kokusuna, amberin baskın tavrına, çiçeklerin ve kış meyvelerinin aromatik havasına sonbaharda Prada Paradoxe EDP Intense Parfüm ile kucak açabilirsin! Sonbaharda kullanabileceğin en ikonik kokulardan biri olan Paradoxe, güz havasını hem taze bir dokunuşla canlandırmak hem de ısıtmak için uygun bir tercih. Uzun süre kalıcığıyla bu parfüm, sonbahar yolculuğuna büyüleyici bir deneyim katacak. 

3. Yves Saint Laurent Myslf EDP Erkek Parfümü

Yves Saint Laurent Myslf EDP Erkek Parfümü

Sonbahar günlerini taze bergamotla ve portakal çiceğiyle canlandırmak ve odunsu notalarla sıcak ve tutkulu bir anıya dönüştürmek için Yves Saint Laurent Myslf EDP Parfüm’e de bir şans verebilirsin. Sıcak ahşap ve odunsu çicek kokusuyla sonbaharda gerçek benliğini ortaya koymanı sağlayacak sonbahar erkek parfümlerinden biri olan Myslf, önündeki güz günlerini senin için unutulmaz kılacak. Modern erkeğin bir yansıması olan bu kokuyla hadi, sen de sonbaharına eşsiz bir hava kat! 

4. Lancôme La Vie Est Belle EDP Kadın Parfümü

Lancôme La Vie Est Belle EDP Kadın Parfümü

Sonbaharın zarafetini üzerinde taşımak için Lancôme La Vie Est Belle EDP Parfüm ile mevsim sona ermeden mutlaka tanışmanı tavsiye ediyoruz. La Vie Est Belle üst notalarda siyah frenk üzümü ve armut, orta notalarda yasemin ve Tunus portakal çiçeği, alt notalarda ise tonka fasülyesi, vanilya ve pralini birleştiriyor. Bu birleşim seni sonbaharda yaşama sevincini sonuna kadar hissetmeye davet ediyor. Tatlı odunsu kokusuyla sonbahar kadın parfümleri arasında güçlü bir yer tutan bu koku favorin olabilir. 

5. Yves Saint Laurent Libre Kadın Parfümü

Yves Saint Laurent Libre Kadın Parfümü

Sonbahar parfümü önerilerimiz arasında güçlü ve baştan çıkarıcı tavrıyla ilgi çeken Yves Saint Laurent Libre Parfüm vanilya özü, sedir ağacı yağı, amber ve misk notalarıyla güzün kalbine dokunuyor. Yves Saint Laurent parfümleri içerisinde Libre parfüm, odunsu kokusuyla seni fazlasıyla tatmin edecek. Özgürlükle yakından ilişkilendirilen bu sonbahar kokusu, kıştan önceki son çıkışta özgürlüğün sınırsızlığını yeniden tanıman için sana eşlik etmeye hazır. 


Sonbahar günlerini sıcacık, samimi ve unutulmaz kılacak kokularla kendini baştan yaratmaya ne dersin? Sonbahar için parfüm tavsiyelerimiz arasından sana, ruhuna ve mevsimin dinamiklerine eşlik edecek seçenekleri hemen şimdi değerlendir!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?