Anneler Günü özel: Annemizle beraber yaşadığımız ilkler!

Anneler Günü özel: Annemizle beraber yaşadığımız ilkler!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Her zaman, her zorlukta, her durumda yanı başımızda olan annelerimizle yaşadığımız birçok “ilk” var! İlk adımlarımızı onunla beraber attık, ilk onunla beraber gülüp ağladık, okula ilk başladığımızda yanımızda o vardı… Ve daha bir sürü ilki onunla beraber yaşadık. Hepsinde de bize destek olmaya, güçlü kalmamızı sağlamaya devam etti.

Tabii ki saçlarımızla ilgili ilkleri yaşadığımızda da yine yanımızda o vardı. İşte annemizle beraber yaşadığımız “saç ilkleri”!

Saçımızı ilk o taradı…

Küçükken banyodan sonra annesine saçlarını uzun uzun taratanlar burada mı? O huzur dolu anları kim unutabilir ki… En dolaşmış, karmakarışık olmuş saçlarımızı bile annemiz hiç acıtmadan, çabucak tarardı. O huzur dolu anları kim unutabilir ki… 

Saçımızı ilk o ördü…

Tabii ki saçlarımızı da ilk kez o ördü, hatta saçlarımızı örmeyi de bize o öğretti! Okula başladığın ilk gün, annenin saçlarını güzelce örüp, seni okula nasıl hazırladığını eminiz ki sen de hala hatırlıyorsundur.  

Editörden öneri: Saçlarını örmekte annen kadar başarılı değil misin? Aslında saçları kolay örmenin en önemli kurallarından biri saçların pürüzsüz olması. Saçlar yumuşak ve pürüzsüz olduğunda örerken tutamlar daha kolay şekil alır ve ortaya çıkan görünüm daha düzgün olur. Saçlarını örmeden önce Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem gibi durulanmayan saç kremini uygulayarak daha düzgün sonuçlar elde edebilirsin.

İlk kahkülümüzü o kesti...

Arada sırada bizim özel kuaförümüz olduğu da doğrudur! :) Usta bir kuaför gibi saçlarına kahkül kestiği zamanı sen de hatırlıyor musun?

İlk onunla kuaföre gittik…

Kuaföre bizi ilk götüren de annemiz olmuştur! Hatta hayatımızın bir döneminde saçlarımız tamamen onun elindeydi. Kuaför koltuğunda otururken annelerimiz saç modeline karar veri ve çoğu zaman bizim istediğimizden çok daha kısa kestirirlerdi saçlarımızı! Tabii bir de ilk kesilen saçlarımızı saklamaları... Eminiz ki annen senin de ilk kesilen saçlarını saklıyordur. :)

Saçımızı ilk onunla boyadık…

Saçlarımızı da ilk onunla beraber boyadık, hatta ondan gizli de boyadık! :) Her ne kadar “Senin saç rengin çok daha güzel” deyip dursa da saçlarını boyaya boyaya tecrübe kazanmış birisi olarak yardımlarını bizden asla esirgemedi.

Editörden öneri: Yoksa annenin sözünü dinleyip daha önce saçlarını hiç boyamadın mı? O zaman ilk kez saçlarını boyamak isteyenleri tüm korkularından uzaklaştıran L’Oréal Paris Casting Créme Gloss ile tanışmalısın. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için dip boyası sorununu ortadan kaldırıyor, saçlara süper bir parlaklık veriyor ve saç rengi çok doğal oluyor! Eminiz ki bunları duyunca annen de denemeni tavsiye edecek:)

Bizce şimdi, hayatındaki tüm ilklerde yanında olduğu için annene kocaman sarılmalısın!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?