​Saniyeler içinde pürüzsüz saçlara kavuş!

​Saniyeler içinde pürüzsüz saçlara kavuş!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

İpeksi saçlar harika görünür, kontrol altına almak kolaydır ve kalıcı bir izlenim yaratmak için idealdir! Ayrıca ister kısa, ister uzun olsun, pürüzsüz düzlükte bir saç stili denemenin temelini oluşturur. Eğer uzun zamandır, özellikle de bu soğuk aylarda, saçlarının sürekli birbirine dolaşmasından, elektriklenmesinden, kuru olmasından şikayetçiysen, eminiz ki saçlarına şekil vermekte ve yönetmekte zorlanıyorsundur. Ama neyse ki bizim çözüm önerilerimiz var! İşte saniyeler içinde ipeksi saçlara kavuşmanın anahtarı!

Pürüzsüz saçlar nasıl elde edilir?

Pürüzsüz saçlar nasıl elde edilir?

Saçlarının pürüzsüz görünmesi için ilk olarak temiz ve bakımlı olduklarına emin olmalısın. Temiz ve yeterince nemlenmiş bir saçta çok nadiren karışıklık sorunu olur. Saç uçlarında ufak karışıklıklar olsa bile taraması oldukça kolaydır. Yumuşacık, ipeksi saçlara ulaşmak için ilk adım saç tipine uygun türde şampuan ve bakım kremi kullanmaktır.

Pürüzsüz saçların en önemli ihtiyaçlarından biri de pürüzsüzleştirici bakım ürünleri! En sağlıklı saç bile özenli ve düzenli bakıma ihtiyaç duyarken, kuru saçlara için neler yapmalı? Saçlarının ultra yumuşak, pürüzsüz ve parlak olmasını sağlayabilecek mucizevi bir ürüne ihtiyacın var: L'Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu. Wonder Water sadece 8 saniyede saçları 10 kat daha pürüzsüz*, parlak ve yumuşak yapıyor. Şampuandan sonra uygulayabileceğin Wonder Water sayesinde saçlarında mucize dönüşümü göreceksin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu nasıl kullanılır?

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu nasıl kullanılır?

Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu banyo sırasında kullanılıyor. Şampuan ve saç kremini uyguladıktan sonra durulanmış saçlarına Mucize Bakım Suyu'nu uygulayabilirsin. Şişenin ucundaki minik kapağı aç ve Bakım Suyu'nu saç boylarına ve uçlarına uygula.

Saniyeler içinde pürüzsüz saçlara kavuşmak hayal değil. Gerçekten 8 saniye bekledikten sonra saçlarını durulayabilirsin. Pürüzsüz, yumuşacık ve parlak saçlarına çok şaşıracağını tahmin edebiliyoruz. 

Pürüzsüz saç şekillendirme nasıl yapılır?

Pürüzsüz saç şekillendirme nasıl yapılır?

İlk adım: Isı koruyucu

Saçlarına ısı koruyucu sprey uyguladıktan sonra ürünün tüm saçına eşit şekilde dağılmasını sağlamak için parmaklarınla saçlarını tara. Isı koruyucu spreyini her zaman fönden önce uygulamalı ve 230 dereceden fazla ısı kullanmamalısın. 

Not: Eğer saçlarını fön makinesi ile kurutmak yerine kendiliğinden kurumasını sağlamak istiyorsan, ilk ve ikinci adımı atlayabilirsin.

İkinci adım: Saç kurutma

Fön makinesi orta ısıya getirip, geniş dişli bir tarakla saçlarını tarayarak kurutmaya başla. Eğer fön makinesinin soğuk üfleme ayarı varsa onu kullanmalısın. Soğuk hava sayesinde saçların kırılmaz ve çatallı bir görünüm oluşmaz. 

Üçüncü adım: Bakım yağı

Saçlarının tamamı kuruduktan sonra, gün boyunca saçlarının muhteşem ve ipeksi görünmesi için bakım yağı uygula. Saç besleyici özellikte olan bakım yağları saçlarına pürüzsüz bir görünüm kazandırır, saçlarına bakım yapar ve fönün kalıcılığını arttırır. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?