​Saçlarının daha yumuşak olması için hangi şampuanı kullanmalısın?

​Saçlarının daha yumuşak olması için hangi şampuanı kullanmalısın?

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yumuşak saçlar için şampuan önerilerimizi bir araya getirdik!

Yumuşacık, ipek gibi görünen saçlar hepimizin isteği... Peki zamanla yıpranan, kuruyan ve sertleşen saçlarımızın daha yumuşak olmasını nasıl sağlayabiliriz? Bu yazımızda yumuşak saçlar için en iyi şampuan önerilerimizi bir araya getirdik!

Kuru saçlara uygun şampuan

Saçlarının istediğin gibi yumuşak olmamasının sebebi, saçlarının kuru olması olabilir. Kuruyan ve sertleşen saçlarını yumuşatabilmek için besleyici özelliklere sahip şampuan ve saç bakım ürünleri kullanmalısın. Kuru saçları yumuşatmak söz konusu olduğunda bizim süper kahramanımız ise L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım serisinin şampuanı ve diğer bakım ürünleri!

Bu bakım şampuanının saçlara nasıl etkileri var?

- L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı, adından da anlaşılacağı gibi 6 mucizevi ve değerli çiçeğin yağlarını içeriyor. Bu yağlar, kuru saçları kökten uca besliyor.

- Kuruyan ve sertleşen saçlarına artık dokunmak bile istemiyorsun değil mi? Serinin şampuanı saçlarını derinlemesine beslediği için saçların ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur. Böylece sen de yumuşacık saçlarına artık istediğin kadar dokunabilirsin!

- Canlılığını ve parlaklığını yitiren kuru saçların ışıl ışıl ve parlak bir görünüme kavuşsun istiyorsan Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı mutlaka denemelisin.

- Şampuanın bir diğer özelliği de ağırlaştırmadan saçı beslemesi. Hafif bir formülü olduğu için saçların ağırlaşmadan ve yağlanmadan temizlenip beslenir.

Serinin diğer ürünleriyle destekleyebilirsin:

Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım serisinin diğer üyeleri ise saç bakım kremi ve saç maskesi. Her şampuanlamadan sonra saç bakım kremini, haftada 1 kez de saç maskesini kullanarak saçların için harika bir bakım rutini edinebilirsin.

Yıpranmış saçlara uygun şampuan

Yıpranmış saçlara uygun şampuan

Yıpranmış saçın kuru, sert, güçsüz, kırık uçlar ve yıpranmış görünüm gibi 5 belirtisi vardır. Eğer saçlarının kuru ve sert olduğunu düşünüyorsan, saçların yıpramış olabilir. Saçlarının onarılmasını ve yeniden hayat bulmasını sağlamak için yapılandırıcı etkiye sahip bir saç bakım serisi kullanabilirsin.

Yıpranmış saçın 5 belirtisine 1 çözüm sunan L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 serisi, keratin XS içeren onarıcı konsantreli formülü sayesinde saçları dipten uca onarmaya ve yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. Bu serideki şampuan, saç kremi, saç maskesi ve S.O.S Koruyucu-Kurtarıcı Bakım Kremi, saçlarda harika bir onarma etkisi yaratıyor.

Düzenli olarak Elseve Komple Onarıcı 5 serisini kullanarak saçlarının çok daha canlı ve yumuşak olmasını sağlayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?