Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanı Deniyoruz!

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanı Deniyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kepekli saç sorunu dönem dönem herkesin başına gelebilir. Saç derisinde biriken ve saç tellerine yapışan kepekler, havalı saçlarımızın kötü görünmesine yol açabilir. Saç SIrları.com editörleri olarak bizlerin, kepeği kontrol altına almak için ne kadar çok kepek şampuanı denediğimizi ne sen sor, ne de biz söyleyelim! :)

Neyse ki sonunda Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanı ile tanıştık ve kepek sorunumuzun azalmasını başardık. Saçlardaki kepek sorununu azaltmak ve kepek karşıtı bakım yapmak isteyenler mutlaka Vichy Dercos şampuan yorumlarımızı okumalılar. Kepek karşıtı saç bakımı sağlayan ve kepekli saç derisindeki kaşınma hissini azaltan Vichy Dercos şampuanları yakından incelemek için makalenin devamına bekleniyorsun. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan nedir?

Vichy Dercos şampuan, yağlı, kuru ve normal saç derisinde etkili olan, kepek karşıtı saç şampuanlarındandırVichy Dercos kepek şampuanını diğer kepek karşıtı saç bakım ürünlerinden ayıran en önemli özelliği ise iki haftalık düzenli kullanımda kepek görünümünü %100'e kadar azaltmasıdır. Yani, Vichy şampuan için kepekli saçların en büyük dostu diyebiliriz. :) 

Vichy Dercos şampuan, saç derisinde ve saç tellerinde meydana gelen kepek sorununu en aza indirerek saçların daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Düzenli kullanımdan sonra yastığımızda daha az kepek görmeye başladık, koyu renk kıyafetlerimizle barış imzaladık. :) Saçlarındaki kepeğin seni zor durumda bırakmasından ve saç derisini hassaslaştırarak sürekli kaşınma hissi yaratmasından rahatsız oluyorsan Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile tanışma zamanın geldi demektir. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanın saça faydaları nelerdir?

Vichy Dercos kepek karşıtı şampuanın saçlara en büyük faydası, ilk kullanımdan itibaren saçta kepek sorununu azaltması! Böylece saç derisindeki beyaz kepek görünümünün azaldığını ve saçlarının daha ferah, temiz göründüğünü fark edebilirsin. Vichy şampuanı kullananlar, uygulama sonrası saçlarının daha sağlıklı ve dolgun göründüğünü de söylüyorlar. 

Kepek karşıtı şampuandan sadece saçlarımızdaki kepeği azaltmasını değil, saçta yeni kepek oluşmasını önlemesini de bekliyoruz. Bu özelliği sayesinde Vichy Dercos Şampuan, en sevdiğimiz kepek şampuanları listemize girmeyi başardı. Vichy Dercos şampuan, var olan kepeği temizlerken aynı zamanda 6 haftaya kadar saçta kepek oluşmasının da önüne geçiyor. Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı oluyor ve saç derisini besleyerek kepek karşıtı etki gösteriyor. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan içeriği nedir?

Vichy Dercos kepek karşıtı şampuan çeşitlerine baktığımızda çok değerli ve saç bakımı için gerekli içerikleri görüyoruz. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Hassas ve Kaşıntılı Saç Derisi Şampuan'ın içeriğinde ilk olarak sülfat olmadığını söylemek istiyoruz. Hassas ve kaşıntılı saç derisi olanlar için sülfat içermeyen şampuanlar daha rahatlatıcı bir etki gösteriyor. Bu şampuanın içeriğindeki Pirokton Olamin saçta kepek oluşumunu azaltan çok değerli bir içerik! Aynı zamanda Bisabolol ise saç tellerini yumuşatacak ve ekstra parlaklık kazandıracak. 

 Vichy Dercos Kepek Karşıtı Yağlı Saç Derisi İçin Şampuan'da ise mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı Selenyum DS*** teknolojisi yer alıyor. Selenyum DS*** teknolojisi, yağlı saçlardaki zorlu kepeği en aza indirerek saçların rahatlamasına yardımcı olur. Biliyorsun, kepek sorunu sadece kuru saçlara has bir problem değildir! 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Kuru Saç Derisi Şampuanı da aynı şekilde formülünde mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı Selenyum DS*** teknolojisi sahip. Böylece kuru saçlarda görülen kepek problemi kontrol altına alınıyor ve saçlarında 6 haftaya kadar kepek oluşumu engelleniyor. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuanlar kimler için uygun?

Vichy Dercos kepek karşıtı şampuanların, saç tiplerine göre 3 farklı çeşidi bulunur:

1.Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Hassas Saç Derisi İçin

Kepek probleminden dolayı saç diplerinin kaşındığını ve hassaslaştığını düşünüyorsan sana bu şampuanı tavsiye ediyoruz. Sülfat içermeyen formülü sayesinde saç derisinde hassasiyet oluşmasına engel oluyor ve ilk kullanımdan itibaren saç derisinin rahatlamasına yardımcı oluyor. 

2.Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Yağlı Saç Derisi İçin

Kepek sorunu sadece kuru saçlarda görülmez. Klasik kepek şampuanları genellikle kuru ve hassas saç derileri için üretildiği için kepek şampuanlarının yağlı saçları daha da yağlandırdığını fark edebilirsin. Yağlı saç derisi için tavsiye ettiğimiz Vichy Dercos Kepek Karşıtı Yağlı Saç Derisi İçin Şampuan, yağlı saç derisinin sebum üretimini dengeler ve saç derisinin hızlı bir şekilde rahatlamasını sağlar. 

3.Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Kuru Saç Derisi İçin

Kuru saç derisine sahipsen kepek ve kaşıntı problemlerinden şikayetçi olman çok normal! Kuru saçlarına doğru bakım yapmadığın sürece kepek sorunu kaçınılmaz olabiliyor. Kuru saç derisi için tavsiye ettiğimiz Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan Kuru Saç Derisi, kuru saç derisindeki kepek sorununu onarıyor ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunun önüne geçiyor. 

Vichy Dercos kepek karşıtı şampuan nasıl kullanılır?

Bizim denediğimiz ve memnun kaldığımız en iyi kaşıntı karşıtı şampuanı artık keşfettin! Peki, Vichy Dercos Şampuan nasıl kullanılır? Saçlarındaki kepeği azaltmak ve saç derisinin ferahlamasını sağlamak için kepek karşıtı şampuanı gün aşırı her banyoda kullanmanı tavsiye ediyoruz. Islak saçlarına şampuanı uygula ve bol ılık suyla saç derisine masaj yaparak köpürt. 

Şampuan kullanırken her zaman ılık veya soğuk su kullanmalısın. Sıcak su, saç derisinin kurumasına neden olduğu için kepek problemini tetikler ve saç derisinin pul pul dökülmesine yol açabilir. 

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan kullananların yorumları:

Vichy Dercos şampuanı kullananlardan olarak ilk yıkamadan itibaren saçlarımızın çok daha hafiflediğini ve rahat hissetiğimizi söylemek isteriz! Kullanmaya düzenli olarak devam ettikçe saç derisindeki kepek problemi günden güne azalıyor.

Bir diğer Vichy Dercos şampuan yorumlarımıza gelirsek, kepek karşıtı şampuanlar genellikle saçlarımızı kurutur ve saç derisinin kaşıntısını tetiklerdi. Vichy Dercos ise saç derisindeki hassas kaşınma hissini rahatlatıyor, kepek problemini ise gözle görülür şekilde azaltıyor. 2 haftalık düzenli kullanımda Vichy Dercos şampuanın kepek oluşumunu azalttığını ve yeni kepek oluşumunu engellediğine şahit olduk. Şimdi deneme sırası sende! :)

***Selenyum Disülfür

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?