Avrupa'nın en sevilen saç spreyi ve saç köpüğü Elnett'i denedik!

Avrupa'nın en sevilen saç spreyi ve saç köpüğü Elnett'i denedik!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızı mükemmel şekillendirebilmek için saç spreyleri ve saç şekillendirici köpükler ideal! Saçlarımızın harika şekil almasını bu yardımcılarımız, bizim de favorilerimizden. Ancak özellikle son günlerde yepyeni bir favorimiz var!

L’Oréal Paris’in ikonik saç spreyi Elnett yenilendi ve şimdi bir de saç şekillendirici köpüğü var! Avrupa’nın en sevilen, en popüler saç şekillendirici ürünü olan Elnett’i nasıl kullandığımızı ve Elnett hakkındaki yorumlarımızı merak edenleri yazımızın devamına alalım! :)

Elnett Saç Spreyleri

Elnett’in 2 farklı saç spreyi bulunuyor. Biri Elnett Satin Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi, diğeri ise Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi. Her iki sprey de güçlü tutuşa sahip; yani hangi saç modelini denersen dene, saçların gün boyunca sabit kalır. Hatta kabarmaları, elektriklenen saçlarını yatıştırmak için de kullanıyorsan bizce tam sana göre!

Elnett Satin Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi, saça güçlü bir tutuş sağlarken aynı zamanda saça hacim de kazandırıyor. Saçlar hiç olmadığı kadar hacim kazanıyor ve bu hacim güçlü tutuşu sayesinde gün boyunca kalıcı oluyor.

Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi’nin içeriğinde besleyici Argan yağı bulunuyor. Argan yağı senin de bildiğin gibi saçlara harika bir parlaklık kazandırıyor, saçı yumuşatıyor. İşte bu sprey de saçı sertleştirmeden sabit kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda da saçın ışıl ışıl parıldamasını sağlıyor.

Kimler için uygun?

Sabitleyici saç spreyi arayışındaysan her 2 ürünü de gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Ancak saç spreyinden beklentin sabitleyici özelliğinin yanında hacim de kazandırması ise Elnett Satin Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi’ni kullanmanı öneririz.

Saç spreyinden beklentin parlaklık sağlaması, sertleştirmeden sabitlemesi ise Elnett Satin Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi kullanabilirsin.

Nasıl kullanılır?

Her 2 sprey de kuru saça yaklaşık 30 cm uzaklıktan uygulanıyor. Ancak kullanmadan önce sprey şişesini iyice çalkalamayı sakın unutma. Özellikle krepe yapıp saçına hacim kazandıracaksan Elnett Satin Güçlü Tutuş ve Ekstra Hacim Saç Spreyi saç diplerine doğru uygulamanı öneririz.

Elnett Saç Şekillendirici Köpükler

Şekillendirici köpükler saçlarımızda anında doğal dalgalar, bukleler oluşturmak için ideal! Sen de bizim gibi saç şekillendirici köpükleri kullanmayı çok seviyorsan bu önerimize bayılacaksın! Elnett Satin Belirgin Dolgun Bukleler için Köpüğü ve Elnett Satin Dalgalı Saçlar için Köpüğü sana şiddetle tavsiye ediyoruz. :)

Normalde saçlar köpükle şekillendirildikten sonra kabarabilir, elektriklenebilir. Elnett şekillendirici köpükler elektriklenme karşıtı olduğu için biz böyle bir sorunla karşılaşmadık ve saçlarımız çok güzel dalgalandı. En önemlisi de saçlarımızı ağırlaştırmadı ve yağlı his bırakmadı.  

Kimler için uygun?

Eğer saçların kıvırcıksa Elnett Satin Belirgin Dolgun Bukleler için Köpüğü, dalgalıysa da Elnett Satin Dalgalı Saçlar için Köpüğü kullanmanı öneririz.

Nasıl kullanılır?

Pompalı başlıkları sayesinde Elnett köpükleri kullanmak çok kolay. Kullanmadan önce şişeyi salla, ardından güvenlik başlığını çıkartıp başlığı saat yönünde çevir. Sonrasında da avucuna bir miktar ürünü alıp uçlardan diplere doğru ellerinle baskılayarak uygulayabilirsin.

İster saçların ıslakken, istersen de kuruyken uygulayabilirsin. Uyguladıktan sonra difüzör yardımıyla veya fön makinesi ile saçlarını şekillendirebilirsin. İşte bu kadar!

Elnett şekillendiricileri nerede bulabilirsin?

Elnett şekillendirici köpüğü ve saç spreyi Gratis, Watsons gibi kozmetik marketlerde bulabilirsin.

                                                         

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?