Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Bebek kumralı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey burada!

Bebeklerin saç rengine hep hayranlık duymuşuzdur. Bebeksi ve oldukça masum görünen o kumral rengini bugün yakın markajımıza alıyoruz. Bebek kumralı saç rengi uzun zamandır denemek istediğimiz saç renklerinin başında geliyordu. Hatta bize kumral tonunun yakışıp yakışmayacağını öğrenmek için yeni bir yöntem de denedik. Garnier’nin web sitesinde yer alan “Rengini Bul” testini çözdük ve testin sonucunda bize önerilen renkleri, telefonumuzun kamerasıyla saçımızda canlı olarak deneyebildik.

Denediğimiz renklerden en çok kumral tonlarını beğendik. Eğer sen de kumral saç renklerini denemek istiyorsan belki de bebek kumralı saç rengine de bir şans vermek istersin. Yüze canlılık kazandıran ve masum bir ifade veren bu saç rengi, bu yılın trend saç renkleri arasında gösteriliyor. Sen de bu yeni saç trendini keşfetmek, bebek kumral rengini yakından tanımak istiyorsan yazımızın devamını mutlaka okumalısın! :)

Sana yakışacak saç rengini hemen denemek ister misin? Buraya tıkla ve keşfet!

Bebek kumralı saç rengi nasıl bir renk?

Bebek kumralı saç rengi nasıl bir renk?

Bebek kumralı saç rengi, hafif küllü ve soğuk alt tonlu bir renktir. Açık küllü ve koyu sarı tonlarının birleşiminden meydana gelen bu saç rengi, yüzü daha aydınlık ve genç gösterir. Bebek kumralı saç rengi oldukça doğal bir renk olduğu için bu saç rengini denedikten sonra saçlarda boya olduğu pek anlaşılmıyor, çevrendekiler kendi saç rengin olduğunu düşünür. E biz de tam böyle bir görünüm arıyorduk! :)

Bebek kumralı saç rengi nasıl bir renk? 2

Bebek kumralı saç rengi, son dönemde yine yükselişe geçen nude saç rengi trendiyle de uyumlu! Nude saç modası trendine ayak uydurmak isteyenleri bebek kumralı saç rengine doğru alalım!

Bebek kumralı saç rengi kimlere yakışır?

Bebek kumralı saç rengi kimlere yakışır?

Bebek kumralı saç rengi bizce en çok açık tenlilere yakışıyor. Tıpkı bebekler gibi açık ten rengine sahipsen hiç düşünmeden bebek kumralı saç rengine saçlarını boyayabilirsin.

Bebek kumralı saçlar, açık tenli kadınlarda çok doğal bir sonuç bırakıyor. Doğal, aydınlık ve genç saç rengi önerileri isteyenler bebek kumralı saç boyalarına bir şans verebilirler. 

Eğer buğday tenliysen, bebek kumralı gibi açık bir ton yerine, daha doğal bir kumral saç rengi için küllü kumral saç rengini tercih edebilirsin. Küllü bebek kumralı saç rengi seni olduğundan daha genç göstereceği için bu rengi denedikten sonra başka bir renge geçemeyeceksin! :)

Bebek kumralı saç rengi kimlere yakışır? 2

Editörün önerisi: Küllü bebek kumralı saç rengi için seni bizim favorimiz olan, harika bir saç boyasıyla tanıştıralım: Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral Saç Rengi. Saçlarda parlak ve canlı bir bitiş sağlayan bu renk, özellikle buğday tenli kadınlarda harika görünüyor. Bizce buğday tenliysen denemende fayda var! :)

Bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir?

Bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir?

Bebek kumralı saç rengini evde denemek için hangi boyayı kullanman gerektiğini açıklıyoruz: Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral saç boyası! Tıpkı bebeklerin saçları gibi saçlarında küllü ve koyu sarı tonlarında bir renk sağlayacak. Parlaklığı, doğal görünümü ise cabası!

Bebek kumralı saç rengi nasıl elde edilir? 2

Garnier Color Naturals saç boyası, içeriğindeki besleyici yağlar sayesinde saçlarında parlak ve ışıldayan renklerin oluşmasını sağlayarak saç tellerine bakım yapar. Evde konforlu bir şekilde saç boyamak istiyorsan bu saç boyası önerimize kulak ver!

Bebek kumralı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Bebek kumralı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Her boyalı saçta olduğu gibi bebek kumralına boyalı saçlarda da özenli ve düzenli bakım önemlidir. Bebek kumralı saçların içindeki sarı yansımaların solmaması, saçların her zaman canlı görünmesi için boyalı saçlara özel, renk koruyucu özelliği olan saç bakım ürünlerini kullanmanı öneririz.

Bebek kumralı saç renginin bakımı nasıl olmalı? 2

Saç renginin solmaması için saçlarını kuruturken havluyla çitileyerek kurutmaktan, sık sık yüksek ısıyla saç şekillendirmekten mutlaka kaçınmalısın.

Bebek kumralı rengi modelleri

Bebek kumralı saç rengini denemek isteyenler buraya! Bebek kumralı tonlarından sana uygun olanı seçerek ışıldamaya başlayabilirsin. Yüze yumuşak ve fresh görünüm kazandıran bu saç rengi eminiz sana da çok yakışacak.

Bebek kumralı rengi modelleri

Bebek kumralı rengi modelleri 2

Bebek kumralı rengi modelleri 3

Bebek kumralı rengi modelleri 4

Bebek kumralı rengi modelleri 5

Bebek kumralı rengi modelleri 6

Bebek kumralı rengi modelleri 7
Bebek kumralı rengi modelleri 8

Bebek kumralı rengi modelleri 9

Bebek kumralı rengi modelleri 10

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?