Cazibe Gezegeni Venüs'e Göre Hangi Saç Modelini Kullanmalısın?


Cazibe ve güzelliğin gezegeni Venüs, kadınların sadece dişil yönlerini ve aşk hayatını değil, saçlarını da şekillendiriyor. İçinde Venüs’ün hüküm sürdüğü kadının sesine kulak ver ve sana en uygun saç modelini keşfetmeye hazır ol!

Astroloji kendini bulabileceğin en iyi araçlardan biri. Buna yalnızca aşk ya da kariyer hayatın değil, dış görünüşün de dahil. Yeni bir saç stili seçmek veya sana en uygun saç stilini bulmak için gökyüzünün çağrılarına kulak verebilirsin. Nasıl mı? Tabii ki güzelliğin gezegeni Venüs'ü dinleyerek! Venüs burcuna göre hangi saç modelini kullanabileceğini merak ediyorsan sayfanın devamına ilerleyebilirsin.

Venüs Burcu Nedir?

Venüs Burcu Nedir?

Venüs burcu, dünyaya gözlerini açtığın anda Venüs gezegeninin doğduğun yere göre konumunu belirtiyor. Yani Venüs burcu, doğum tarihine ve saatine bağlı olarak hesaplanıyor.

Venüs Doğum Haritasında Ne Anlama Gelir?

Venüs Doğum Haritasında Ne Anlama Gelir?

Venüs, doğum haritasının en önemli gezegenlerinden biri. Venüs gezegeninin konumu kişilerin ilişkilerdeki eğilimlerini, aşk hayatındaki tercihlerini ve estetik zevklerini anlamlandırmak için kullanılıyor. Bununla birlikte Venüs burcu, genel hatlarıyla kadınsı duyguları ve yönelimleri temsil ediyor.

Venüs Burcu Neyi Temsil Eder?

  • Aşk ve ilişkiler
  • Güzellik ve estetik
  • Maddi değerler ve para
  • Sosyal ilişkiler
  • Zevkler ve keyif unsurları

Venüs Burcuna Göre Hangi Saç Modelini Kullanmalısın?

Güzelliğin, cazibenin ve sanatın gezegeni olan Venüs'ün haritandaki yerleşimini ne kadar iyi anlarsan, onu stil ilhamı için o kadar iyi kullanabilirsin. Venüs burcun sana kişisel estetiğini keşfetmen konusunda ipuçları veriyor. Bu nedenle öncelikle Venüs burcunun ne olduğunu öğrenmelisin, ardından Venüs burcuna göre senin için sıraladığımız saç modellerini keşfedebilirsin.

Venüs Koç Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Koç Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Aşk ilişkilerinde gözü pek olan Venüs Koç kadınları, söz konusu saç stili olunca da cesur kararlar alabiliyor. Dolayısıyla Venüs Koç burçları güzelliklerini gözler önüne seren bir saç modeliyle etrafa ışık saçabiliyor. Venüs burcu Koç olanlara yüz hatlarını ön plana çıkaracak pixie saç modeli çok yakışıyor.

Venüs Boğa Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Boğa Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Boğa burcu kadını, içten gelen bir öz güvene ve çekiciliğe sahip oluyor. Venüs Boğa kadınları için dişil enerjilerini tam olarak hissedecekleri uzun ve dalgalı saç modelleri öneriliyor. O zaman ipucumuz gelsin! Saçları ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan şekillendiren Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile gün boyu dalgalı saçların tadını çıkarmak mümkün. Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile saçlarını elektriklenmeden şekillendirebilirsin.

Venüs İkizler Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs İkizler Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs burcu İkizler olan kadınlar iletişimde iyi oldukları kadar farklı saç modellerini en iyi şekilde taşıma konusunda da uzman. Bu nedenle en sıradışı saç modelleriyle bile etkileyici bir görünüme ulaşmayı başarıyorlar. Venüs İkizler burçları için bizim önerimiz, mullet saç modeli!

Venüs Yengeç Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Yengeç Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Cinsiyetlerine has davranışlarında bir hayli duygusal olan Venüs Yengeç kadınlarının saçları genellikle uzun oluyor. Venüs burcu Yengeç olanlar için en uygun saç modeli ise bizce örgü. Elbette ki dümdüz bir örgüden bahsetmiyoruz. Venüs Yengeçler bu saç örgüsünü yaratıcılıklarını kullanarak taşlı aksesuarlar ve deniz kabuğu şeklindeki saç tokalarıyla süsleyebilir.

Venüs Aslan Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Aslan Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Dış görünüşleri konusunda takıntılı olan Venüs Aslan kadınları, girdikleri her ortamda dişil enerjilerini yansıtarak iltifat duymak istiyor. Bu nedenle Venüs burcu Aslan olan kadınlar, kendi doğalarından ilham alarak dikkat çeken kabarık ve gür aslan yelesi saç modellerini tercih edebilir. 

Yeri gelmişken söylemeden olmaz: Gür ve kabarık saçları iyi bir şekilde nemlendirmek de şart. Bu konuda bizim favorimiz Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem ile Dolgunlaştıran Serum! Saç uçlarına ve boylarına dilediğin kadar uygulayabileceğin bu nemlendirici serumu her an her yerde kullanabilirsin.

Venüs Başak Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Başak Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Saf ve duru bir güzelliğe sahip olan Venüs Başak kadınları için kusursuz saç örgüleri ideal bir model. Zamansız bir stil olan taç şeklindeki örgü modelleriyle Venüs burcu Başak olanlar omuzları açık bir elbisenin tadını çıkarabilir. Bu sayede uçuşan saç telleri olmadan prenses görünümünün keyfini sürmek, paha biçilemez olacak!

Venüs Terazi Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Terazi Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Şık ve modaya uygun görünmeyi seven Venüs Terazi kadınları, aynı zamanda kibar ve dengeli görünümlerden hoşlanıyor. Çok çalışmaya ve strese dayanamayan Venüs Teraziler kısa saç modelleriyle hayallerini kurdukları konfora ulaşabilir. Eğer Venüs burcun Teraziyse içindeki dişil enerjiye kulak verebilir, modası asla geçmeyecek kısa ve kahverengi saçlar için ilk adımı hemen atabilirsin!

Venüs Akrep Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Akrep Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Zodyak’ın en seksi kadınlarından biri olan Venüs Akrepler, gizemli ve çekici saç stillerinde kendisini buluyor. Bu nedenle Venüs Akrep kadınları bizce bob saç kesimini en iyi şekilde taşıyan burçlardan biri. Venüs burcu Akrep olanların bob saç stilinde özellikle kahve tonlarını tercih etmesini öneriyoruz.

Venüs Yay Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Yay Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Saçlara bağlanan eşarplar ve bandanalar tam Venüs Yay kadınlarına göre! Fakat Venüs Yaylar saç modeli yapmak için uzun saatler ayırmayı da sevmiyor. Bu nedenle işlerini kolaylaştıracak bir dağınık topuz, Venüs burcu Yay olanlar için en ideal seçeneklerden biri. Tabii ki içindeki enerjiyi dışa vurmak için rengarenk bandanaları da unutmamak gerek!

Venüs Oğlak Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Oğlak Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Sade ve şık tarzlardan hoşlanan Venüs Oğlak kadınları, klasik ve zamansız saç stilleriyle kendisini bizce en iyi haliyle ortaya koyuyor. Kakül gibi her zaman trend olan saç stilleri Venüs Oğlakların en dikkat çekici görünümlerine ulaşmalarına yardımcı oluyor.

Editörün Favorisi: Venüs burcu Oğlak olan kadınların hırslı ve mükemmeliyetçi olduğu bilinen bir gerçek. Sen de onlardan biriysen, mükemmel görünen saçlar için Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum’u mutlaka denemelisin. Keratin içeren formülüyle saçlara pürüzsüz bir düzlük kazandıran Elseve Dream Long serum, elektriklenmeyi önleyerek gün boyu kusursuz saçlar sunuyor.

Venüs Kova Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Kova Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Kova kadınlarının değişik ve kendine özgü bir moda anlayışı oluyor. Dolayısıyla Venüs burcu Kova olan kadınların içindeki ses her daim yenilikçi fikirlere açık oluyor. Rengarenk saçlar, minik topuzlar ve asimetrik kesim gibi sıradanlıktan uzak stiller Venüs Kovalar için bize kalırsa en iyi seçenekler!

Venüs Balık Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Venüs Balık Burcuna Uygun Kadın Saç Modelleri

Spiritüel enerjileri oldukça güçlü olan Venüs Balık kadınları, farklı saç modellerini denemekten keyif alıyor. Her sezgisel yolculukta yeni bir saç modeli tercih eden Venüs Balıklar, tek bir modelin yanı sıra tek bir saç rengine de bağlı kalamıyor. Bu nedenle rengarenk seçenekler balıklar için son derece cazip. Bizim gönlümüz ise maviden yana!

Venüs burcuna göre tercih etmen gereken saç modelini öğrendiğine göre şimdi harekete geçme zamanı!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!