Deniyoruz: Elseve Hydra Hyaluronic Bakım Serisi!


Hyaluronik Asit son birkaç yıldır en popüler içeriklerden! Vücudumuzda doğal olarak bulunan ve kendi ağırlığının 1000 katı kadar su taşıyan bu içerik, 72 saate kadar nem sağlıyor. İşte cilt bakımında harikalar yaratan bu içerikten artık saçlarımız için de yararlanabiliyoruz. Elseve’in en yeni saç bakım serisi Hydra [Hyaluronic], Hyaluronik Asit içeriği ile bizim yeni gözdelerimizden oldu! Şimdi, bu yepyeni seri hakkındaki yorumlarımızı merak edenleri yazımızın devamına alalım!

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nedir?

Elseve Hydra [Hyaluronic]

Hydra [Hyaluronic], Elseve’in neme ihtiyaç duyan saçlar için geliştirdiği en yeni saç bakım serisidir. Hyaluronik Asit içeren bu seride Nem Dolduran Şampuan, Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi, 72 Saat Nem ile Dolgunlaştıran Maske ve Nem ile Dolgunlaştıran Serum yer alıyor.

Elseve Hydra [Hyaluronic] Serisinin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Eminiz ki sen de son dönemde Hyaluronik Asidin faydalarını sık sık duymuşsundur. Saç için Hyaluronik Asit yararlanabileceğimiz en faydalı içeriklerden! Cildimizin daha dolgun ve parlak görünmesini sağlayan hyaluronik asit içeren formüller, Elseve Hydra [Hyaluronik] ile artık saçlarımızda. Cansız ve hacimsiz saçlarımız artık nem ile dolgunlaşacak diyebiliriz! :)

Elseve Hydra [Hyaluronic] Faydaları Nelerdir?

·       Saçları nemlendirerek dolgunlaştırır.

·       Canlı bir görünüm kazandırır.

·       Daha parlak saçlara ulaşmamızı sağlar.

·       Saç fiberi kalınlığını %9 artırır.*

·       Saçları ağırlaştırmadan bakım yapar.

·       10 kat daha fazla nem sağlar**

·       72 saat kalıcı koku sağlar***

·       Nemi saça hapseder.

Elseve Hydra [Hyaluronic] Serisi Kimler için Uygun?

Elseve Hydra [Hyaluronic] Serisi Kimler için Uygun

Seri, neme ihtiyaç duyan saçların kullanımına uygun. Ancak burada önemli bir noktayı sana açıklamak istiyoruz. Saçın neme ihtiyaç duyması, kuru olması anlamına gelmiyor. Yani yorgun ve stresli saç dediğimiz hacimsiz, cansız, kolayca karışan, elektriklenen saçlar neme ihtiyaç duyar. 

Elseve Hydra [Hyaluronic] de saçların bu ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Nemi saça hapsederek saçın dolgunlaşmasını sağlıyor, daha canlı, parlak görünmesine yardımcı oluyor. Bunu yaparken de saçlara ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Yani saçların nemsizse, cansızsa, hacimsizse Elseve Hydra [Hyaluronic] serisine bir şans vermeni tavsiye ederiz.

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nasıl Kullanılır?

İlk adım: Şampuan

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem Dolduran Şampuanı

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem Dolduran Şampuanı ıslak saçlara masaj yaparak uygulanıyor. Ardından da bol suyla durulanıyor.

İkinci adım: Saç Kremi

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi

Şampuan sonrasında saçın uç ve boylarına Elseve Hydra [Hyaluronic] Nemi Hapseden Saç Bakım Kremi uygulanıyor. Saçta 1 dakika kadar beklettikten sonra saç durulanıyor.

Üçüncü adım: Saç Maskesi

Elseve Hydra [Hyaluronic] 72 Saat Nem ile Dolgunlaştıran Maske saçın uç ve boylarına uygulanıyor. Saçta 2-3 dakika kadar beklettikten sonra durulanıyor.

Dördüncü adım: Saç Serumu

Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem ile Dolgunlaştıran Serum

Hyaluronik asit saç serumlarında da artık yer alıyor. Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem ile Dolgunlaştıran Serum da bu ürünlerden. Durulamaya gerek olmadığı için hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabilen Elseve Hydra [Hyaluronic] Nem ile Dolgunlaştıran Serum’u saçlarımızı taramadan, şekillendirmeden önce uyguluyoruz ve böylece hem saçlarımızı kolayca tarayabiliyor hem de şekillendirebiliyoruz. Özellikle bu serumun saçlarımıza verdiği muhteşem kalıcı kokuya bayıldığımızı söylemeden geçmeyelim!

Elseve Hydra [Hyaluronic] Serisini Nerede Bulabilirsin?

Elseve Hydra [Hyaluronic] serisini online alışveriş sitelerinde ve kişisel bakım marketlerinde kolaylıkla bulabilirsin.

Elseve Hydra [Hyaluronic] Yorumlarımız:

Neme ihtiyaç duyan saçların nem ile dolgunlaşmasını sağlayan, saça ağırlaştırmadan bakım yapan Hydra [Hyaluronic], en çok denemek istediğimiz ve dört gözle beklediğimiz serilerdendi. :) Denedikten sonra da iyi ki denemişiz dediğimiz serilerden oldu! Gerçekten de saçlarımızın neme ihtiyacı olduğunu bu seriyi kullandıktan sonra anlamış olduk. 

Daha önce kullandığımız ürünler, saçlarımızın kuru olduğunu düşündüğümüz için bu saç ihtiyacına uygun ürünlerdi fakat saçlarımızda istediğimiz etkiyi alamıyorduk. Elseve Hydra [Hyaluronic] ile saçlarımız neme doydu; dolgun, çok daha parlak, canlı görünüyor. Saçlarımıza sağladığı yoğun nem ile saçlarımız artık son derece bakımlı! Bizce Hyaluronik Asit saçlarda mucizeler yaratıyor! Hatta çevremizdekiler de bunu fark etti ve saçımızla ilgili iltifatları da toplamayı ihmal etmedik.

*Instrumental testler

**Instrumental test

***Duyusal test

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala