Deniyoruz: Kérastase Première Serisi


Sağlıksız bir saç yapısına sahipsen canlı, parlak ve dolgun saçlara kavuşmanı sağlayacak yeni keşfimize mutlaka kulak vermelisin! Hadi, Kérastase Première yorumlarımız için okumaya devam et…

Saçları boyamak, maşa yapmak veya her gün fön çekmek yıpranmaya ve kopmaya neden olabiliyor. Bununla birlikte sık sık suya maruz kalan saçlarda kalsiyum birikmesi de olabiliyor. Saç boyamak veya ısıl işlem uygulamak gibi bir maceraya atılmasan dahi suda biriken kalsiyum saçlara zarar verebiliyor. Sen de bizim gibi yıpranmış saçlarını baştan uca onaracak bir saç bakım serisi arıyorsan çok şanslısın. Kérastase Première serisiyle keşfettiğimiz mühürleme tekniği sayesinde yıpranmış saç bakımı hakkında artık daha da tecrübeliyiz.

Şimdi, Kérastase Première serisi ne işe yarar ve Kérastase Première saç bakım ürünleri nasıl kullanılır anlatma zamanı!

Kérastase Première Serisi Nedir?

kerastase premiere serisi

Kérastase Première serisi, kalsiyum çözücü etkisiyle yıpranmış saçları onarmak için geliştirilmiş bir saç bakım serisi. Bu serinin en önemli iki özelliğinden biri saç tellerinde birikmiş kalsiyumu arındırma etkisiyken, ikincisi ise arındırma işlemi sonrası saça güçlü bir amino asit yüklemesi yapması. 

Kérastase Première Serisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Kérastase Première serisi, saçta kırılmaya neden olan kalsiyum birikimini azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Şampuan öncesi bakım ürünüyle saçlarda çift etkili bir onarım sunuyor. 
  • Özel formülüyle saçların daha gür, pürüzsüz ve parlak görünmesine yardımcı oluyor.
  • İnce telli saçlardan kalın telli saçlara kadar hasar görmüş tüm saç tiplerine hitap ediyor.
  • Saçlara eski gücünü kazandırmaya yardımcı oluyor.

Kérastase Première Serisinin İçeriğinde Ne Bulunuyor?

kerastase premiere serisi

Kérastase Première yıpranmış saç bakım serisinin formülü glisin, sitrik asit ve petitlerle zenginleştirilmiş. Bu özel formül sayesinde Kérastase Première serisi, saçı içten dışa ve kökten uca etkin bir şekilde onarabiliyor.

Kérastase Première Serisi Kimler için Uygundur?

Kérastase Première onarıcı saç bakım serisi ince veya kalın telli fark etmeksizin yıpranmış ve hasar görmüş saçları olan herkes için uygun.

Kérastase Première Serisi Ürünleri:

Kérastase Première serisi, aynı rutin içerisinde kullanılan altı farklı ürünüyle saçları tüm hücreleriyle onarmaya yardımcı oluyor. Sen de saçlarına yatırım yapmak, parlak ve pürüzsüz saçlara sahip olmak istiyorsan Kérastase Première ailesinin üyelerine göz atabilirsin.

1.Kérastase Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur

Kérastase Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur

Suda doğal olarak bulunan kalsiyum, özellikle işlem görmüş saçlarda oluşan yıpranmayı daha da artırabiliyor. Kérastase Première şampuan öncesi bakımı, formülündeki yüzde 8 asit konsantrasyonuyla saçtaki fazla kalsiyum birikimini azaltıyor ve saçı içten dışa onarıyor. Bu Kérastase şampuan öncesi bakım ürününü saçında beş dakika bekletmeli ve durulamadan şampuan ile katmanlama/mühürleme işlemi yapmalısın.

2.Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur

kerastase premiere şampuan

Aşırı işlem görmüş ve hasar almış saçlar için özel olarak geliştirilen Kérastase Premiere şampuan, evde profesyonel saç bakımı imkanı sunuyor. Sülfat içermeyen formülüyle bu saç temizleyicisi, saç derisini ve saç tellerini nazikçe temizliyor. Bununla birlikte saçtaki kalsiyum oranını azaltmayı da sağlıyor.

3.Kérastase Première Fondant Fluidité Réparateur

Kérastase Première saç kremi, açıcıdan hasar görmüş saçlara nem ve esneklik kazandırmaya yardımcı oluyor. Bu Kérastase yıpranma karşıtı saç bakım kremi, jöle benzeri hafif dokusuyla saçları nazikçe sarıyor ve ağırlık hissine yol açmadan yumuşaklık sağlıyor.

4.Kérastase Première Masque Filler Réparateur

Kérastase Première kırılma karşıtı ve onarıcı saç bakım maskesi, aşırı işlem görmüş saçları içten dışa onarmaya ve kırılmalara karşı korumaya destek oluyor. Bu saç bakım maskesi, çift etkili onarımı sayesinde saçın iç yapısını yeniden inşa etmeyi sağlıyor. Daha pürüzsüz ve güçlü saçlara ulaşmaya yardımcı oluyor.

5.Kérastase Première Sérum Filler Fondamental

Kérastase Première elektriklenme karşıtı durulanmayan onarıcı saç serumu, saçları fazla nemden kaynaklı kabarmalardan ve 230 dereceye kadar olan ısıdan korumaya destek oluyor. Ayrıca elektriklenme problemini ortadan kaldırarak saçın daha kolay şekillendirilmesini de sağlıyor.

6.Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice

Kérastase Première yıpranmış saçlar için yoğun parlaklık veren onarıcı saç bakım yağı, özel formülü sayesinde saç yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturarak kırılan saç uçlarını mühürlemeyi sağlıyor. Bu sayede saçın direncini artırıyor ve hasar görmüş saçlardaki mat görünümü tersine çevirmeye destek oluyor. 

Kérastase Première Serisi Nasıl Uygulanır?

kerastase premiere serisi

  • Öncelikle ıslak saçlarına Kérastase Première Concentré Décalcifiant Réparateur'ü sürüp beş dakika beklemelisin. 
  • Bekleme süresinin sonunda şampuan öncesi bakım ürününü durulamadan Kérastase Bain Décalcifiant Réparateur Şampuan’a geçmelisin.
  • Ardından Kérastase Fondant saç kremini kullanmalısın. (Haftada bir kez saç maskesini uygulayabilirsin.)
  • Son olarak ise Kérastase Huile Gloss Réparatrice yıpranmış saçlar için koruyucu ve pürüzsüzleştirici yağı kullanarak bakım ve onarım işlemini tamamlayabilirsin.

Kérastase Première serisi yıpranmış saçlar için kuaförlerin tercihi. Kuaföründen saçlarına Première salon bakımı yapmasını isteyebilirsin.

Kérastase Première Yorumlarımız:

Ekibimizde Kérastase Premiere kullananlar saçlarının eskisine göre daha parlak ve canlı göründüğünü söylüyor. Saçlarına açıcı ve boya uygulayan arkadaşlarımız, bu Kérastase ürünleri sayesinde özellikle de saçlarının eskisine göre daha güçlü ve pürüzsüz bir yapıya ulaştığını belirtiyor. Kısacası Kérastase Premiere serisi, bizim için yıpranmış saç bakımında akla gelecek ilk seçenek olmayı başardı.

Sen de saçların için yoğun bir bakım arayışındaysan, Premiere serisini tüm Kérastase satış noktalarında ve anlaşmalı kuaförlerde bulabilirsin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala