Deniyoruz: Lancôme L’Absolu Lacquer Likit Rujlar


Sezonun en popüler trendlerinden parlak dudak makyajlarının yeni yıldızı Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujları bizimle birlikte incelemeye ne dersin?

Parlak dudak modası, yeniden favori dudak makyajın olacak.. Özellikle yazın gelişiyle, likit mat rujlar yerini daha canlı ve daha parlak dudak makyajlarına bırakıyor. Lancôme’un yeni L’Absolu Lacquer likit rujları da bu trende hızla ayak uydurmak için birebir! Şimdi bu rujları bizimle birlikte incelemek için okumaya devam et.

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujların yapısı

Yaz aylarına giriş yapmamızla beraber neredeyse tüm makyaj rutinimiz değişti, makyaj çantamızdaki tüm ürünleri yaza uyarladık. Bunu yaparken de yazın en popüler makyaj trendlerine ayak uydurduk tabii ki! Tekrar hatırlatalım, bu yaz hem ten, hem göz hem de dudak makyajlarında parlak görünümler çok moda. Özellikle dudaklarda likit mat rujlara bir süreliğine ara veriyoruz!

Lancôme da her zamanki gibi son makyaj trendlerinden uzak kalmadan, hemen parlak dudak makyajı için ihtiyacımız olan tüm rujları kullanımımıza sundu. L’Absolu serisinin yeni üyeleri Lacquer likit rujlar, her zamankinden daha parlak ve canlı renkleriyle makyaj çantamıza girdiler ve daha ilk kullanımda bu likit rujlara kelimenin tam anlamıyla bayıldık!

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar ultra parlak bitişleri, yoğun ve canlı renkleri ve 6 saate kadar kalıcılıklarıyla bu yazın gözdeleri olacaklar, buna şimdiden eminiz. 15 farklı rengi olan ve nude tonlardan kırmızılara, pembelerden koyu tonlara kadar, bizim gibi ruj tutkunlarını tatmin edecek çeşitliliğe sahip bu likit rujlar bu aralar tek gündemimiz.

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujların yapısı

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar ultra parlak, adeta lake etkisinde bir bitişe sahip. Böyle parlak bitişli olmasına rağmen dudakta yapışkan his bırakmıyorlar ve kullanımları son derece kolay.

Çok hafif ve ince bir formüle sahip Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar, içerisindeki gliserinle dudakları 8 saate kadar da nemlendiriyor. Kısacası hem göz alıcı bir dudak makyajına sahip olurken aynı zamanda dudaklarınıza bakım da yapmış oluyorsunuz.

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujların en güzel yanlarından biri de özel tasarımlı bir aplikatöre sahip olması. Bu aplikatör sayesinde rujların parlaklığını ve renk yoğunluğunu istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. İster hafif bir parlaklık ve varla yok arası bir renk, isterde capcanlı ve göz alıcı bir görünüm. Bunu ruju uygularken ayarlayabilmek, dilediğin gibi artırabilmek bizce tam bir lüks! Eğer kalıcılığını merak ediyorsan da tam 6 saat boyunca dudakta kalıyorlar.

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujların renkleri

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar

Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujların 15 farklı rengi bulunuyor. Günlük makyajlar için pembe ve nude tonlar, Lancôme L’Absolu serisinin çekici kırmızı tonları, parlak pembeler ve koyu bordolar dikkat çekiyor.

Tüm yaz boyunca günlük makyajlarda, parti ve festival makyajlarında, düğün ve mezuniyet makyajlarında, hatta gece makyajlarında asla yarı yolda bırakmayacak bu renk çeşitliliği sayesinde Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlar bizden tam puan aldı! Favori renklerimizi sorarsan, muhteşem bir bordo tonu olan 492 Celebration, soğuk alt tonlu bir nude olan 202 Nuit & Jour ve bronz tene çok yakışacak iddialı bir pembe-mor olan 366 Power Rosé.

Sen de parlak dudak trendine ayak uydurmaya bu yaz niyetliysen, Lancôme L’Absolu Lacquer likit rujlara Lancôme online alışveriş sitesinden ve Sephora mağazalarından ulaşabilirsin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala