Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum


En iyi C vitamini serumlarından biri olan L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz.

C vitamini serumlarının, ciltteki renk eşitsizliklerini gidermek, cildin daha pürüzsüz, aydınlık ve genç görünmesini sağlamak gibi harika özellikleri var. Bu yüzden biz de cilt bakım rutinimizden C vitamini serumlarını asla eksik etmiyoruz.

Bu yazımızda L’Oréal Paris C Vitamini Serum’u denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum

Eğer cildinde gözenek görünümü, renk eşitsizlikleri, ince çizgiler ve pürüzler varsa bir C vitamini serumunu cilt bakım rutinine dahil etmenin zamanı gelmiş demektir. L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum, formülündeki güçlü etkin içerikler sayesinde tüm bu cilt problemlerini hedefleyen, dermatologlar tarafından da onaylanmış harika bir C vitamini serumu.

L’Oréal Paris serumlarını ne zaman kullansak, her zaman gözle görülür sonuçlar elde ettiğimiz için Revitalift C Vitamini Serum’u da görür görmez hemen denedik. Bu C vitamini serumunun vaatleri gerçekten de düzenli olarak kullanıldığında fark ediliyor, hatta daha ilk kullanımda bile farkı hissedebiliyorsunuz. Şimdi gel L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum özelliklerine daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Ne İşe Yarar?

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Ne İşe Yarar?

Pürüzsüz, aydınlık ve daha genç görünen bir cilt için L’Oréal Paris C Vitamini Serumu’nun özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 • %12 saf C vitamini, E vitamini ve Salisilik Asit içeren formüle sahip.
 • 1 ayda x2 daha aydınlık, x3 daha pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor.
 • Daha ilk kullanımda cilt nem kazanıyor, daha aydınlık ve pürüzsüz görünüyor.
 • Düzenli olarak kullanıldığında gözenek ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor, cilt tonu eşitsizliğini azaltıyor.
 • Etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatologlar tarafından onaylanmış bir formüle sahip.
 • Opak şişesi ve ideal pH seviyesi ile son damlaya kadar etkinliğini koruyan bir formüle sahip.
 • Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri ve tonları için uygun.
 • Gözenekleri tıkamıyor.
 • Ciltte yağlı bir his bırakmıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Nasıl Kullanılır?

Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u sabah ve akşam olmak üzere temiz cildine uygulayarak gözle görülür sonuçlar elde edebilirsin.

 • Adım: Cildini yüz temizleme jeli ile arındır.
 • Adım: 2-3 damla serumu yüzüne ve boyun kısmına nazikçe masaj yaparak dağıt.
 • Adım: Gündüzleri minimum SPF 20 içeren bir güneş kremi uygula.

C vitamini gibi asit içeren yüz serumlarını kullanırken, güneş korumasını asla ihmal etmemelisin. Böylece C vitamininin cilde faydalarını çok daha belirgin bir şekilde görebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Yorumları

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Yorumları

Loreal C vitamini serumunu ilk kullandığımızda cildimize nem ve aydınlık bir etki verdiğini fark ettik. Hassas ciltlerde bile rahatsız edici bir his bırakmaması en iyi özelliklerinden biri. Düzenli olarak kullandığımızda ise 1 ay sonunda cilt tonumuzun daha eşit olduğunu, koyu lekelerin ve izlerin görünümünün azaldığını fark ettik. Ayrıca gözenek ve ince çizgi görünümünün de azaldığını ekleyelim. Bu C vitamini serumunun cildimize verdiği pürüzsüzleştirici etki gerçekten de gözle görülür bir fark yaratıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum Yorumları 2

L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’un formülündeki Saf C vitamini, ciltteki donuk görünümü ve yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefliyor. E vitamini ise C vitamini ile birlikte çalışarak, cildi dış etkenlerden koruyan bir antioksidan görevi görüyor. Salisilik asit ise ciltteki gözenek görünümünü gidermeyi hedefliyor. Tüm bu güçlü içerikler, cildin daha pürüzsüz ve kaliteli görünmesini sağlıyor.

Eğer sen de gözenek, cilt tonu eşitsizliği ve yaşlanma belirtileri gibi cilt problemlerinden şikayetçiysen, L’Oréal Paris Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u bir an önce cilt bakım rutinine dahil etmelisin. Sonucu kendi gözlerinde gördüğünde “İyi ki kullanmışım.” diyeceksin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala