Doğal saç bakımı: Aura Botanica serisine yepyeni ürünler eklendi!


Bir kadının saçları onun kimliğini yansıtır. Bu yüzden Kérastase olağanüstü saçlar için her kadına özel bir bakım önerir. Kérastase, 2017 yılında doğallık konusunda tutkulu kadınlar için sunduğu Aura Botanica serisinde doğanın canlandırıcı enerjisinden yararlandı. 2018’de ise seriye 4 yeni ürün ekleniyor ve Aura Botanica serisi doğalı arayan tüketicinin tüm ihtiyaçlarına cevap verir hale geliyor. 

Yeni Aura Botanica serisi, arzulanan lüksü sorumlulukla yerine getiriyor. Kadınlara, doğal, hafif ve etkili bir bakım sunuyor. Aura Botanica, sorumluluğun bir gereklilik, performansın bir hak ve ışıltılı, sağlıklı saçlarınsa kendini ifade etmenin özü olduğuna inanan kadınlar için baştan sona bir bakım rutini sunuyor. Kérastase ile gerçek lüksten asla taviz vermezsiniz.

DOĞAYI ÇIKIŞ NOKTASI ALAN BİLİM 

Doğanın gücü tarafından yönlendirilen bu seride, Kérastase sadece saç teli üzerinde etkili olduğu ispatlanmış aktif içerikleri kullandı. Bileşenlerindeki kısa zincirli laurik asit sayesinde kolayca saça nüfuz edebilen hindistan cevizi yağı ve argan yağının gibi doğal yağlar içeren zengin Omega6 ve Omega9 içeriği ile saçlarda dayanıklılık, ışıltı, pürüzsüzlük deneyimlenmesini amaçladı. Bu içeriklere ek olarak, yeni Aura Botanica serisi besleyici özelliği sahip Brezilya fındık yağı, saça doğal bir yumuşaklık katan Paraguay şekeri, disiplin ve ışıltı sağlayan Murumuru yağı ve şifa verici özellikleri ile bilinen Aloe Vera özleri de içeriyor.

YENİ BAIN MICELLAIRE RICHE – Saç Banyosu

Amazon Brezilya Fındık Yağı, Tayland Pirinç Kepeği Yağı içeriyor. %96 doğal kaynaklı. SÜLFATSIZ. SİLİKONSUZ. PARABENSİZ. %100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahip, kuru veya hassas saçlar için zengin besleyici saç banyosu. Yumuşak, sağlıkla ışıldayan saçlar için 48 saat yoğun ve uzun süreli besleyici etki. Islak saça uygulayın, köpürtün, durulayın ve gerekirse tekrarlayın.

YENİ LAIT DE SOIE – Elektriklenmeyi Önleyen Bakım Sütü

Fas Argan Yağı ve Samoa Hindistan Cevizi Yağı içeriyor. %99 doğal kaynaklı. SİLİKONSUZ. PARABENSİZ. Saçta kontrol, yumuşaklık, ipeksi dokunuş sağlayan durulanmayan süt. %90 nemde bile 96 saat boyunca pürüzsüz ve kontrol altına alınmış doğal görünümlü saçlar. 230 ° C'ye kadar yüksek ısı koruması sağlıyor.

YENİ EAU DE VAGUE – Plaj Dalgası Spreyi

Paraguay Şekeri ve Meksika Aloe Vera özleri içeriyor. %99 doğal kaynaklı. TUZSUZ. ALKOLSÜZ. SİLİKONSUZ. PARABENSİZ. Saçta plaj dalgası etkisi yaratan sprey. Dünya’nın en çok sörf yapılan bölgelerinden ilham alınarak yaratıldı. Anında yumuşak «denizden çıkmış dalgalar" dokusu. 230 °C'ye kadar yüksek ısı koruması sağlıyor. Islak saçın üzerine uygulanıyor.

YENİ CRÈME DE BOUCLES – BUKLE BELİRGİNLEŞTİRİCİ KREM

Amazon Murumuru Yağı ve Meksika Aloe Vera özleri içeriyor. %98 doğal kaynaklı. SİLİKONSUZ. PARABENSİZ. Dalgaları ve bukleleri saç sertleştirmeden belirginleştiren durulanmayan krem. %90 nemde bile 96 saat boyunca elektriklenmeye karşı koruma, 230°C'ye kadar yüksek ısı koruması. Islak saçın üzerine uygulanıyor.

Yeni Aura Botanica serisi sadece danışman Kérastase kuaför salonlarında! Buraya tıklayarak danışman kuaförünüze ulaşabilirsiniz.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!