En iyi 4 kızıl saç boyası

En iyi 4 kızıl saç boyası

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kızıl saç renginin modası hiç geçmiyor! Sen de kızıl saç bağımlılarından biriysen en iyi kızıl saç boyaları ile çoktan tanıştığını tahmin edebiliyoruz. Akmayan kızıl saç boyası bulmak biraz zor ama imkansız değil! Kızıl saçlarının ışıltılı ve parlak görünmesini istiyorsan sen de en kısa zamanda en iyi kızıl saç boyalarını öğrenmelisin. Saçlarına yeni bir renk vermek ve artık hayatının 'kızıl' dönemine geçmek için bundan daha iyi bir fırsat bulamazsın. Senin için deneyimlediğimiz ve en çok beğendiğimiz kızıl saç boyalarını tek tek anlatalım!

Şarap kızılı saç boyası

şarap kızılı

İkonik kızıl saç boyalarının başında şarap kızılı rengi geliyor. Canlı kızıl renklerinden biri olan şarap kızılı en çok açık tenli kadınlara yakışıyor. Şarap kızılını özellikle soğuk alt tonlulara öneririz. En iyi şarap kızılı saç boyasını bulmak isteyenler için L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.66 Şarap Kızılı'ndan bahsedelim. Tek uygulamadan beyazların tamamını gizleyen ve saçlara ekstra parlaklık kazandıran bu kızıl saç boyasını biz çok seviyoruz. Kızıl saç renklerini kullananların yakından tanıdığı Excellence kızıl saç boyası, saçları daha canlı gösterir, akmaz ve yastık kılıflarını kırmızı rengine boyamaz :)

Şarap kızılı saç rengini deneyenler bu rengin daha genç ve enerjik gösterdiğini söylüyorlar. Sen de saçlarının seni olduğundan daha yaşlı ve yorgun gösterdiğini düşünüyorsan şarap kızılı saç boyasının denemenin zamanı gelmiş! 

Yoğun koyu kızıl saç boyası

Yoğun koyu kızıl

Koyu kızılın asaletinden vazgeçmek istemeyenler buraya! Koyu saç renklerini seviyorsan yoğun koyu kızıl saç rengine bayılacaksın. Saçlarına çok karizmatik ve klasik bir görünüm kazandıran bu kızıl saç boyası en çok buğday tenlilere yakışıyor. Hem sıcak, hem de soğuk cilt alt tonlarına uygun olan yoğun koyu kızıl saç rengi, saçlara parlaklık kazandırarak daha sağlıklı görünmelerine yardımcı olur. 

Bize göre en iyi koyu kızıl saç boyası Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl! Saçlara doğal bir kızıllık kazandıran Garnier kızıl saç boyası, yoğun renk verme özelliği ile ilk boyamadan itibaren istediğin canlı rengi sana kazandırır. Saçlarını boyadıktan sonra yumuşacık ve bakımlı görünmesine yardımcı olan bu kızıl saç boyası en ikonik kızıl renklerinden biri. Uzun süre kalıcı ve beyazları tamamen gizleyen kızıl saç boyası arıyorsan Garnier yoğun kızıl saç boyasını sen de seveceksin. 

Ateş kızılı saç boyası

Ateş kızılı

Çekici görünmek isteyenlerin ilk tercih ettiği renklerin başında ateş kızlı geliyor. Tutkulu kadınların çok sevdiği ateş kızılı bu sene çok moda! Ateş kızılı en soğuk alt tonlulara çok yakışır. Sen de soğuk cilt alt tonuna canlı ve çekici bir görünüm eklemek için ateş kızlı saç rengini tercih edebilirsin. 

En iyi kızıl saç boyaları arasında gösterilen Excellence Intense Saç Boyası 4.60 Ateş Kızılı, saçlarında yumuşacık bir etki bırakıyor ve saçlarına parlaklık kazandırıyor. Yoğun ışıltılı zengin renk verme özelliği olan Excellence saç boyası, koyu saçlarda bile etki gösteriyor.

Koyu saç rengini evde açmaya gerek kalmadan kızıl saç rengi elde etmek isteyenler Excellence Intense saç boyaları ile tanışmalı! Saçlarını boyadıktan sonra saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuan ve besleyici maskeyi kullanmayı unutmamalısın. Kızıl saç rengini daha uzun süre kullanmak ve saçlarındaki parlaklığın devam etmesi için boyalı saç bakımı yapmak çok önemli! 

Gece kızılı saç boyası

gece kızılı

Geceleri bile parlayacak kadar ışıltılı kızıl saç rengi arıyorsan gece kızılı senin için ideal olacak. İddialı saç renklerini denemeyi sevenler gece kızılı saç boyasını çok seviyor. Garnier Color Naturals Saç Boyası 562 Gece Kızılı, açık tenlilere en çok yakışan kızıl tonlarından biri! Sıcak alt tonlulara yakışan gece kızılı saç rengi, saçlarındaki matlığı alıp götürerek adeta sihirli bir parlaklık kazandırır. 

Garnier saç boyasının içeriğindeki 3 besleyici yağ, saçlarına bakım yaparak yeni saç renginin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. 8 haftaya kadar beslenen saçların daha ipeksi ve parlak görünüyor. Saçlarına bir iyilik yapmak istiyor ve o çok merak ettiğin kızıl tonlarını denemek istiyorsan Garnier Color Naturals serisindeki gece kızılı saç rengini alışveriş sepetine ekleyebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?