En İyi 4 Vichy Yüz Temizleme Jeli

En İyi 4 Vichy Yüz Temizleme Jeli

Cilt tipine ve ihtiyacına göre kullanabileceğin en iyi 4 Vichy yüz temizleme jelini birlikte inceliyoruz!

Vichy yüz temizleme jelleri, hipoalerjenik formülleri ile hassas ciltler için en iyi cilt temizliğini sağlıyorlar. Normal, kuru, karma ve yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına göre farklı doku ve formüldeki Vichy yüz yıkama jelleri, cilde verdikleri temizlik hissinin yanında, cildin nem dengesini sağlıyorlar ve cildi kurutmadan arındırıyorlar. Bu yazımızda, en iyi 4 Vichy yüz temizleme jelini birlikte inceliyoruz! Vichy yüz yıkama jeli kullananlar olarak umarız, yorumlarımız senin için de faydalı olur!

Vichy Normaderm Phytosolution Arındırıcı Jel

Vichy Normaderm Phytosolution Arındırıcı Jel

Karma ve yağlı cilde sahip olanların, ciltlerini temizlerken son derece dikkatli olmaları gerekir. Formülünde sert sabun içeren yüz temizleyicileri, cildin kurumasına neden olabilir. Böylece cilt nem dengesini korumak için daha fazla yağ üretebilir ve bunun sonunda da sonu gelmeyen bir yağlanma ve sonrasında da akneye eğilim gösterme gibi cilt problemleriyle karşılaşabilirsin.

Vichy Normaderm Yüz Yıkama Jeli, karma, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için en iyi yüz temizleme jellerinden biri. Formülündeki çinko, bakır ve probiyotikler ile daha ilk kullanımdan 7 saat sonra sebumda azalma sağlayan Vichy Normaderm Arındırıcı Jel, cildin mat görünmesine de yardımcı oluyor. Cildi kurutmadan temizlediği için, parlama sorununu ve gözenek görünümünü de azalttığı için, Vichy Normaderm yağlı ciltler için temizleme jeli çok işine yarayacak.

Vichy Purete Thermale Canlandırıcı Temizleme Jeli

Vichy Purete Thermale Canlandırıcı Temizleme Jeli

Cildinin solgun ve cansız göründüğünü düşünüyorsan, bu sorun cildini iyice arındırmamandan kaynaklanıyor olabilir. Bunun için cildini kurutmadan kirlerden ve fazla sebumdan arındırmalısın. Vichy Purete Thermale Jel, formülündeki moringa ekstresi ile cildi kurutmadan yabancı maddelerden, kirden ve fazla sebumdan arındırıyor. Bunu yaparken de cildi kurutmadığı için, Vichy Purete Thermale jel kullananlar ciltlerinin hiç kuruluktan gerilmediğini söylüyorlar. Biz de onlara katılıyoruz, bu Vichy yüz temizleme jeli son derece etkili!

Vichy Purete Thermale 3’ü 1 Arada Temizleyici

Vichy Purete Thermale 3’ü 1 Arada Temizleyici

Cilt temizleme losyonu, sütü ve göz makyajı temizleyicisi olarak 3’ü 1 arada bir etki veren Vichy Purete Thermale 3 in 1, hem ciltteki kirleri hem de makyajı temizlemek için son derece kullanışlı. Son derece narin olan bu ürün, hassas ciltlerin kullanımına da son derece uygun. Tek bir ürünle hem losyon hem süt hem de göz makyajı temizleyicisi etkisini elde etmek istersen, Vichy 3 in 1 tam sana göre demektir.

Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük

Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük

Vichy yüz temizleyicileri arasında, yenilikçi formuyla dikkatimizi çeken Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük, su formundan yüze uygulandığında köpüğe dönüşüyor. Kremsi sabunsuz bu köpük, cildi kurutmadan temizliyor ve ışıltısını ortaya çıkarıyor. Hassas bir cilde sahipsen ve cildini iyi bir şekilde temizlemek ve canlandırmak istiyorsan, Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük’ü deneyebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?