En İyi 7 Saç Bakım Ürünleri Önerileri


En iyi saç bakım ürünleri denilince bizim için dünya duruyor. Saç bakımında kullandığımız ürünleri ne kadar hassas bir şekilde araştırdığımızı iyi biliyorsun. Saçların güçlü, parlak ve canlı görünmesi için kullandığımız saç bakım ürünleri yorumlarını iyice okuyoruz ve mutlaka deneme süreci sonrasında koleksiyonumuza ekliyoruz. 

Bize bugüne kadar en iyi saç ürünlerini soran okuyucularımız için harika bir rehber hazırladık! Bugüne kadar kullandığımız ve en çok memnun kaldığımız saç bakım ürünlerini seninle paylaşma zamanı geldi. Saç bakımında bize göre altın değerinde olan 7 bakım ürününü aşağıda görebilirsin. 

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi

Bize göre saç bakım ürünlerinin başında Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem geliyor. Saç Güzelleştirici Bakım Kremi'nin bu kadar popüler olmasının sebebi çok pratik bir uygulamaya sahip olması ve değerli içeriği sayesinde saçlarda çok hızlı sonuç göstermesi!

Loreal bakım yağı kremini, duştan çıktıktan sonra nemli saçına veya kuru saçına uygulayabilirsin. Saçlarını şekillendirmeden önce uyguladığında saçlarının daha hızlı şekil almasını sağlıyor ve elektriklenmesini engelliyor. Biz Saç Güzelleştirici Yağ Kremi'ni saçlarımıza fön çektikten sonra da sürmeyi çok seviyoruz. Böylece saçların kabarmasına engel oluyor ve saçlarımız gün boyu çok parlak görünüyor. Herkesin saç bakım ürünleri arasında yer almasını önerdiğimiz bu yağ kremini en kısa zamanda koleksiyonuna eklemelisin. 

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

Saçlarına keratin içeren bakım yapmak istiyorsan ilk önereceğimiz ürün Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum olur.  Dream Long serisinin şampuanı ve saç kremiyle birlikte kullandığında saçlarının 4 cm'e kadar daha uzun görünmesini sağlayan bu serumu, uzun saçlara sahip olmak isteyenler mutlaka kullanmalılar. 

Durulama gerektirmeyen Elseve saç serumu, saçlarını 230 dereceye kadar koruma özelliğine sahip. Böylece, saçlarını daha sağlıklı bir şekilde uzatabilir, saç uçlarını düzenli kestirmek zorunda kalmazsın. Özellikle saçlarının sürekli elektriklenmesinden, kabarmasından ve mat görünmesinden şikayetçiysen Dream Long serumu bakım rutinine ekleyebilirsin. 

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güç Maskesi

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güç Maskesi

Saç maskeleri genellikle saç uçlarına uygulanıyor, değil mi? Elseve'in saç güçlendirici maskesi ise bugüne kadar denediğin tüm maskelerden farklı! Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güç Maskesi, hem saç boylarına hem de diplerine uygulanabiliyor. Saç diplerine masaj yaparak saç maskesini uyguladığında saç köklerinin güçlendiğini ve saçlarının daha sağlıklı uzadığını fark edebilirsin. Maskeyi saç boylarına da uygulayarak saç fiberini besleyebilir, saç tellerinin elastikiyetini arttırabilirsin. Silikon içermeyen özel formülü sayesinde saçlarında ağırlık yapmaz ve yağlandırmaya sebep olmaz. Elseve saç maskesinin formülündeki Arginine, Biotin ve Vitamin B5 saçlarını besleyerek koparak dökülmelere karşı daha dirençli bir hale getirecek. 

Kérastase Elixir Ultime Saç Bakım Yağı

Kérastase Elixir Ultime Saç Bakım Yağı

Mat görünen saçların için ikonik bir saç bakım yağı arıyorsan Kérastase Elixir Ultime Saç Bakım Yağı tam sana göre tercih olacak. Kullananların ikinci şişeyi stokladığı Kérastase saç bakım yağı, mat saçlarına tam 8 kata kadar parlaklık sağlıyor. Saç bakım yağını sürdüğün andan itibaren saçlarında yumuşaklığı ve besleyici özelliği fark edebilirsin. Tabii ki Elixir Ultime yağının inanılmaz kokusunu da!

30 saate kadar kalıcı parfüm etkisi sağlayan L'huile Originale saç yağı, saçlarında lüks bir bakım etkisi sağlıyor. 4 güne kadar saçlarının elektriklenmesini önlüyor ve saçlarını 230 dereceye kadar ısıdan koruyor. Bir saç bakım yağından daha ne bekleyebiliriz ki?

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan

Saçlarını açık renge boyattıktan sonra beliren istenmeyen kızıl, turuncu yansımalar seni yeni saç renginden soğutmasın. En iyi saç bakım ürünleri listemize eklediğimiz mor şampuan L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan, ilk kullanımdan itibaren saçlara daha küllü bir yansıma sağlıyor. Saç rengindeki sıcak yansımaları nötrlemek için haftada bir kere silver şampuan kullanmak yeterli. Saçlarında iki dakika boyunca beklet ve ılık suyla durula. Eğer saçlarında yoğun sıcak yansımalar varsa 5 dakikaya kadar bu şampuanı saçlarında bekletebilirsin.

Saçlarını boyattıktan sonra çok fazla turuncu yansıma oluştuysa Loreal Silver Şampuan'ı haftada 2-3 kereye kadar kullanmak serbest! Ne kadar çok kullanırsan saçlarında o kadar yoğun bir küllü etki görebilirsin. 

Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan

Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan

İnce ve seyrek saçları olanlar için önereceğimiz şampuanların başında Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan geliyor. Saçların daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan Vichy şampuan, ince telli saçlara ekstra volume kazandırıyor.

Dercos şampuanın formülündeki Filloxane ve Rhamnose, ince telli saçların daha dolgun ve kalın telli görünmesini sağlar. Günden güne saçlarını gürleştiren bu şampuanı günlük saç bakım rutininde kullanabilirsin. Saç dolgunlaştıran şampuan önerisi isteyen okuyucularımız bu şampuana bir şans vermeliler. 

Denediğimiz ve En Beğendiğimiz Ürünler

Yıllardır favorimiz olan: Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Yıllardır favorimiz olan: Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Mat ve sert saçların varsa saçlarını şekillendirmek ve taramak zor olabilir. Bunun önüne geçmek ve saçlarının daha yumuşak görünmesini sağlamak için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i denemelisin. Durulama gerektirmeyen Elseve bakım yağı kremi, saçların daha parlak olmasını sağlıyor ve en önemlisi saçların çok daha kolay şekillenmesine yardımcı oluyor. 

Islak veya kuru saçlara uygulanabilen Elseve Mucizevi Yağ Krem, saçlarının elektriklenmesini önlediği için kabarmasına da engel oluyor. Saçların her daim pürüzsüz görünüyor. Saçlarını ısıyla şekillendirmene gerek kalmadan istediğin şekli Elseve durulanmayan krem ile verebiliyorsun. 6 değerli çiçek özü içeren bakım kremi saçlarını beslerken mis gibi bir koku bırakıyor! Seninle bütünleşecek harika bir bakım kremi ve saç kokusu arıyorsan Elseve saç bakım ürünüyle tanışmalısın.

Turunculaşma karşıtı konusunda favorilerimizden: Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Mor Maske

Saçlarını açtırdın ve hayalindeki sarı rengine boyattın. O da ne? Saçlarının arasındaki kızıl, turuncu ve istenmeyen sıcak yansımalar oldukça belirgin görünüyor... Eminiz sen de kendinde veya arkadaşlarında bu gibi sorunlar duymuşsundur. Genelde koyu saç rengini açtırdıktan sonra ortaya çıkan istenmeyen turuncu yansımalar, saç renginin kusursuzluğuna gölge düşürüyorlar. Neyse ki Elseve imdadımıza yetişti ve en iyi mor şampuanla bizi tanıştırdı. 

Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan, açık renkli saçlarımızın arasında yansımaları azaltıyor ve nötrlüyor. Düzenli mor şampuan kullanımında saçlarımızın daha küllü ve kusursuz göründüğünü fark ettik. Mor şampuanın etkisini arttırmak için beraberinde Elseve Mor Maskeyi de kullanmanı öneririz. Mor Maske de saçlarına küllülük kazandırır ve saçlarının daha parlak görünmesine yardımcı olur. Daha önce kullandığımız mor şampuanlar saçlarımızın kurumasına yol açarken, Elseve mor şampuan ve mor maske, tam tersi saçlarımızın daha sağlıklı görünmesine ve yumuşacık olmasını sağladı. 

Uzun saçların favorisi: Elseve Dream Long

elseve dream long

Saçlarını uzatmak isteyen ama saç kırıkları ve yıpranmaları ile başa çıkamayanlar Elseve Dream Long serisi ile mutlaka tanışmalı! Bu serideki Dream Long şampuan, Dream Long buhar maskesi, saç kurtarıcı maske ve Bye-Bye Makas saç bakım kremi, güçlü onarıcı formülü ile saçı kırılmalara karşı koruyor ve yıpranmış saça bakım yaparak onarıyor. Saçlarımızın yıpranmaya açık olduğu ve bizim de saçlarımızı uzatma kararı aldığımız bir dönemde Dream Long serisini kullanarak saçlarımızı istediğimiz uzunluğa ulaştırdık.

Dream Long serisi, saçlarını onardığı ve saçlarının yıpranmasını engellediği için saçlarını düzenli olarak kesitrmekten kurtarıyor. Böylece saçların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamış oluyor. Ayrıca uzadıkça cansızlaşan ve daha mat görünen saçların için de Dream Long serisi kullanmanı öneriyoruz. Daha parlak uzun saçlara kavuşmak için artık bizim favorimizin hangi ürün olduğunu çok iyi biliyorsun. 

Saç Dökülmesi karşıtı favorilerimizden: Elseve Arginine Direnç x3 Dökülme Karşıtı Seri

arginine şampuan

Mevsim geçişleri gibi hassas dönemlerde saçlarının cansızlaştığını ve koparak döküldüğünü fark ediyorsan Arginine içeriği ile tanışmanı öneriyoruz. Arginine proteini içeren bakım ürünleri saçlarını güçlendirerek çevresel etkenlere karşı koruyor ve saç dökülmesini kontrol altına alıyor. Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Bakım serisi bizim için saç dökülmesi alanında dönüm noktalarından biri! Saçlarımızı anında güçlendirdiğini ve daha sağlıklı bir hale getirdiğini ilk yıkamadan itibaren gözlemledik. 

Saç tellerinin güçlenmesini sağlayan Arginine serisi, saçların koparak dökülmesini ve matlaşmasını önlüyor. Arginine içeriği sayesinde saçları kökten uca doğru besleyen Arginine bakım ürünleri, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçların güçlenmesini sağlıyor. Her mevsim geçişinde yaşadığımız yoğun saç dökülmesi sorunu artık bizim için tarih oldu. Şimdi Arginine ile tanışma sırası sende! 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!