L’Oréal Serie Expert Silver Şampuan ve Saç Kremi’ni denedik!

L’Oréal Serie Expert Silver Şampuan ve Saç Kremi’ni denedik!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son çıkan ürünleri tabii ki hemen deniyoruz ve deneyimlerimizi seninle paylaşmak istiyoruz! :) En son denediğimiz ürünler ise Silver Şampuan oldu. L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo ürününün yenilendiğini öğrenince ilk kullananlardan olmak istedik.

Silver Şampuan hakkındaki yorumlarımızı merak edenleri yazımızın devamına bekliyoruz. :)

Silver Şampuan nedir?

Silver Şampuan nedir?

Silver Şampuan olarak da bilinen mor şampuan, gri, beyaz, renk açma işlemi uygulanmış saçlarda oluşabilen sıcak yansımaları nötrleme özelliğine sahip.

Silver Şampuan'ın saça etkileri neler?

Silver Şampuan'ın saça etkileri neler?

Gelelim Silver Şampuan'ın saçlarımıza olan güzel etkilerine! Her 2 ürünün de içerisinde mavi ve mor pigmentler bulunduğu için saç renginde bulunan küllü, soğuk yansımaların açığa çıkmasını, turuncu, sıcak yansımaların ise yok olmasını sağlıyor. Bu soğuk yansımalar açığa çıkınca saç daha parlak bir görünüme kavuşuyor.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Silver Şampuan kimler için uygun?

Silver Şampuan kimler için uygun?

Saçların gri, beyaz renkteyse ya da renk açma işlemi uygulandıysa ve saç renginde istenmeyen sıcak yansımalar varsa Silver Şampuan ve Silver Saç Kremi tam sana göre!

Silver Şampuan nasıl kullanılır?

Silver Şampuan nasıl kullanılır?

Öncelikle sana mor şampuan kullanımından bahsetmek istiyoruz. Bizim saç rengimiz çok yoğun bir nötralizasyon gerektirmediği için L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo’yu haftada 1 kez, saçta 2 dakika bekleterek uyguladık.

Ancak saç renginde çok yoğun şekilde turunculaşmalar varsa, mor şampuanı saçında 5 dakika kadar bekletip durulamalısın. Ayrıca haftada 2-3 kez uygulayabilirsin. Geri kalan günlerde de saç tipine uygun şampuan ile saçını yıkayabilirsin.

Silver Şampuan yorumlarımız:

Öncelikle mor şampuanların kokusu içeriklerinden dolayı değişik olabiliyor. :) Ancak L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo'nun kokusu çok güzel ve oldukça kalıcı.

Saça etkileri açısından da vadettiklerini yerine getirdi ve saçlarımız ilk kullandığımız günden itibaren saçlarımıza etki etti. Sonunda o istediğimiz soğuk ve küllü yansımalara ulaşabildik.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?