En İyi Mor Ruj Önerileri

En İyi Mor Ruj Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Mor ruj trendi son zamanlarda yükselişe geçmiş durumda! Farklı, iddialı ve canlı ruj renkleri sürmeyi sevenler mor rujun cazibesine dayanamıyor. Sen de mor ruj modasını takip etmek istiyorsan en iyi mor ruj önerilerimizi okumalısın.

Mor ruj araştırırken bizim için en önemli kriterlerin kalıcılık, renk yoğunluğu ve ruj yapısı olduğunu da hatırlatalım. Son zamanlarda denediğimiz, hem sade makyajlara hem de iddialı makyajlara yakışacak mor ruj tavsiyelerini seninle paylaşıyoruz.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Mor Ruj

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Mor Ruj

En iyi mat mor rujların başında gelen Maybelline New York Super Stay Matte Ink Mor Ruj 45 Escapist, dudaklarında kalıcı koyu mürdüm rengi sağlıyor. Gün boyu kalıcılık sağlayan Matte Ink mor ruj, dudaklarına canlı ve iddialı bir renk katacak. Mor ruj arayışında tatlı ve soft tonları tercih etmek isteyenler için Maybelline mor ruj harika bir seçenek olacak.

Maybelline mat mor rujun en sevdiğimiz özelliği, diğer mat rujların aksine dudaklarımızı kurutmaması ve kadifemsi yumuşaklık kazandırması! Mat sürmekten uzak duran, dudaklarının kurumasından ve pul pul dökülmesinden korkan mor ruj sevenler için Super Stay Matte Ink'ı şiddetle öneririz. Dudakları kurutmayan süper mat jel rujun keyfini yaşamak için artık aradığın 'o' mor ruju buldun!

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Mor Ruj

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Mor Ruj

Likit mat rujların keyfini sürmek, mor rujun cazibesinden yararlanmak için sana harika bir önerimiz olacak. L'Oréal Paris Rouge Signature Empowereds Likit Mat Ruj 104 I Rebel rengi bugüne kadar denediğimiz en güzel koyu mor rujların başında! İncecik dokusu sayesinde dudakta varla yok arasında bir his yaratan Loreal ruj, günlük makyajlar için ideal! Tek uygulamada oldukça yoğun renk veren bu ruju sade göz makyajıyla tamamlamanı öneririz.

Rouge Signature Empowereds Likit Mat Ruj 104 I Rebel mor ruj, fuşya alt tonlu harika bir kış rengi! Dudaklarına sıcak bir görünüm veren bu mor ruju sadece bronzer ve krem farla tamamlayabilirsin.

Nyx Professional Makeup Shout Loud Mor Ruj

Nyx Professional Makeup Shout Loud Mor Ruj

Canlı ve farklı ruj renkleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri NYX Professional Makeup! Bizi mor rujla ilk tanıştıran markalardan olan NYX'in en sevdiğimiz mor ruju kuşkusuz Shout Loud Satin Ruj In Love ruju. Yüksek pigmentasyona sahip olan ve tek uygulamada bile iddialı mor rengi veren bu ruju cesur kadınlar için öneririz.

Saten ve kremsi bir formülü olan Shout Loud mor ruj, formülündeki mango ve shea yağı sayesinde dudaklarını 4 saate kadar nemlendirir ve onarır. Dudaklarında uzun süre kalıcı saten mor ruj etkisi görmek için NYX mor rujla en kısa sürede tanışmalısın. Bu mor ruju renkli göz makyajı ve renkli allığınla tamamlayabilirsin.

Maybelline New York Color Sensational Mor Ruj

Maybelline New York Color Sensational Mor Ruj

Nude alt tonlu mor ruj arıyorsan Maybelline New York Color Sensational Ruj 315 Rich Plum rengini deneyebilirsin. Gül kurusu alt tonlarındaki bu mor ruj rengi, özellikle buğday tenlilere çok yakışıyor. Yarı mat bitişi olan mor rujunu hem ofis makyajına hem de arkadaş buluşmaları için uyarlayabilirsin.

Mor ruj önerisi isteyen ama çok canlı mor rujları denemeye cesaret edemeyenler için Color Sensational Ruj ideal bir seçenek olacak. Mürdüm renkli bu ruju denedikten sonra adım adım daha canlı mor rujları denemek isteyeceğine eminiz! Dudaklarının daha pürüzsüz görünmesini sağlayan Color Sensational serisindeki diğer nude ve gül kurusu tonlarını da deneyerek farklı farklı görünümler yaratmayı unutma.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?