En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0

En İyi Saç Düzleştirici Tavsiyesi: Steampod 3.0

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saç düzleştiricisi tavsiyesi için gelen yorumları ve istekleri daha fazla göz ardı edemezdik... En iyi saç düzleştirici ve buharlı şekillendiriciyi seninle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz! Bizce devrim niteliğinde olan L'Oréal Professionnel Steampod 3.0 Yeni Nesil Buharlı Saç Şekillendiricisi, buharın gücünden ilham alarak saçları yumuşacık bir şekilde düzleştirmeyi, saça şekil vermeyi başarıyor!

Kullandığın şekillendiricinin saçlarını sertleştirdiğini düşünüyorsan, kalın telli saçlarını düzleştirmek çook uzun sürüyorsa artık senin en sevdiğin saç şekillendiricin belli oldu: Steampod 3.0. Peki, nedir bu Steampod 3.0 Buharlı Saç Şekillendirici? Hemen anlatalım. :)

Steampod 3.0 nedir?

Steampod 3.0 nedir?

Steampod, L’Oréal Professionnel ile Rowenta'nın teknoloji uzmanları arasındaki işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan bir buharlı saç şekillendirme cihazı. Saç tellerini şekillendirmek için buhar teknolojisi kullanan bu cihaz, saçların daha parlak ve daha kolay şekil almasını sağlıyor. Steampod 3.0 buharlı saç şekillendiricinin devrim niteliğinde olmasının bir diğer sebebi ise kullanımının çok kolay olması!

düz saç

Kalın telli, ince telli, uzun veya kısa fark etmeden, saçları çok kısa bir sürede pürüzsüz bir şekilde dümdüz yapıyor, saçları şekillendiriyor! En iyi saç düzleştiricisinden daha ne isteriz ki! :)

steampod karl lagerfeld

Bir de sana süper bir haberimiz var! Steampod 3.0'ın Karl Lagerfeld Special ve Limited Edition versiyonu çıktı! Gösterişsiz şıklığı ile ünlü Parizyen stilinden ilham alan Steampod x Karl Lagerfeld, saça zarar vermeden saçı düzden dalgalıya ve dalgalıdan düze mükemmel parizyen stillere ulaştırıyor. Biz bu buharlı saç şekillendiricinin çok özel versiyonunu mutlaka alınması gerekenler listemize ekledik bile!

Steampod 3.0'ın saça etkileri nelerdir?

Steampod 3.0 saça etkileri nelerdir

Steampod 3.0, saç tellerini şekillendirmek için yüksek basınçlı buhar akışından destek alıyor. Seramik plakalara sahip olan buharlı saç şekillendirici, saçlarını şekillendirirken, aynı zamanda ultra pürüzsüzlük ve parlaklık da kazandırıyor. 

Klasik saç şekillendiriciler ile saçlarını düzleştirdiğinde saçlarından duman çıktığını görürsün. Aslında bu buhar! Yani saç tellerinden nem çıkıyor demek. Hatta saç düzleştiricisi kullandıktan sonra saçların nemsizleşir ve doğal olarak kurur. Steampod buharlı saç şekillendirici ise ısı ve buharın kombinasyonunu kullanarak saçları nazik bir şekilde düzleştiriyor. Saçlarını kurutmuyor ve nemini kaybetmeyen saçlarının uzun süre pürüzsüz kalmasını sağlıyor. 

Steampod 3.0'ın diğer saç şekillendiricilerden farkı nedir?

Steampod 3.0'ın diğer saç şekillendiricilerden farkı nedir?

Steampod 3.0'ın diğer buharlı saç şekillendirici diğer saç şekillendiricilerden farklı olarak buhar yardımıyla saçı şekillendiriyor. Dalgalı veya düz her saç tipini 2 kat daha hızlı, 2 kat daha pürüsüz olarak, istenildiği gibi şekillendiriyor ve saçlarımız klasik düzleştiricilere kıyasla %78 daha az yıpranıyor. Aynı zamanda Steampod 3.0, saç kalitesini düşürmeden  çeşitli saç stilleri yaratabiliyor, kıvırcıktan dalgalıya dalgalıdan düz saça, en sevdiğimiz saç modellerine kolayca ulaşabiliyoruz. Yani Steampod 3.0 ile saç şekillendirici setlere ihtiyacın yok! :)

Steampod 3.0 kimler için uygundur?

Steampod 3.0 kimler için uygundur?

Steampod, saçlarını şekillendirmeden duramayan, saçlarının her daim pürüzsüz görünmesini isteyenler için en doğru karar olacak. Steampod buharlı saç şekillendirici, sık seyahat edenler için de harika bir seçenek! Bir önceki Steampod saç şekillendirici %37 oranda daha hafif ve %14 daha ince olan buharlı saç şekillendiricisinin su haznesinin sızıntıyı önlemek için tasarlandığını da unutmayalım. 

Boyalı saçların varsa, geleneksel saç şekillendirici aletlerin saç rengini soldurduğu ve saç renginin daha mat göründüğünü fark etmişsindir. Steampod buharlı saç şekillendirici ise, buharın gücünü kullandığı için boyalı saçlarına zarar vermeden saç renginin ilk günkü gibi parlak görünmesine yardımcı oluyor. 

Steampod 3.0 nasıl kullanılır?

Steampod 3.0 nasıl kullanılır?

Steampod 3.0 saç şekillendiricisini kullanmak çok pratik! İlk olarak saçlarının kuru olduğuna emin ol. Eğer ince saç tellerin varsa 180 derecede, normal saç telleri için 200 derece, kalın saç telleri için de 210 derecede kullanman yeterli olacak. 

İlk olarak buharlı saç şekillendiricisinin içindeki su bölümünü doldur. Saç şekillendirici istediğin ısıya ulaşınca yanıp sönen ışığı sabitlenecek. Şimdi saçlarını şekillendirmeye hazırsın! Saçlarını ister dalgalı, istersen de dümdüz yaparak kusursuz görünmeyi başarabilirsin!

Editörün önerisi: Saçlarını şekillendirmeden önce 3 cm genişliğinde ince tutamlara ayırman işini kolaylaştıracak. Saçlarını ince tutamlara ayır ve tara. Saçlarını taradıktan sonra şekillendirdiğinden daha yumuşak ve pürüzsüz düz saç modelleri elde edeceksin. 

Steampod 3.0 ile yapabileceğin saç modelleri

Düz saç modelleri

düz saçlar

Steampod saç şekillendiricisi ile saçlarını ister dümdüz yapabilir veya dalgalı saç modelleri ortaya çıkarabilirsin. Steampod'un en büyük avantajı saçlarını bir kere düzleştirdiğinde uzun süre saçlarında düz etkiyi görüyor olman. Yani saçların birkaç saat içinde kıvrılmaya başlamayacak, elektriklenerek seni zor durumda bırakmayacak. 

Saçlarını düzleştirmek için Steampod'u saç dibinin 1 cm altından yerleştir ve yavaş bir şekilde aşağı doğru indir. Steampod ile saçlarını iki kat daha hızlı düzleştireceksin.

Dalgalı saç modelleri

dalgalı saç

Steampod saç şekillendirici ile saçlarına dalgalı görünüm vermek çok basit. Kulak hizasındaki saçlarına steampodu yerleştir. Daha sonra kendine doğru saç şekillendiricini döndürerek kıvır. Saniyeler içinde saçların dalgalanacak. Saç uçlarına da aynı işlemi yaparak saçlarının tamamında dalgalı görünümü yakalayabilirsin. 

Hareketli fönlü saç modelleri

Hareketli fönlü saç modelini de Steampod 3.0 buharlı saç şekillendirici ile kolayca elde edebilirsin. Hayalimizdeki hareketli fönlü görünüme, uzun uzun fön makinesi kullanarak elde etmek yerine Steampod 3.0 ile pratik şekilde ulaşabiliyoruz. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?