En kolay eyeliner yöntemi: Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

En kolay eyeliner yöntemi: Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kusursuz eyeliner çekmek için uzun süre uğraşmak artık tarihe karışıyor çünkü seni Maybelline eyeliner ailesinin en sevilen üyeleriyle tanıştırıyoruz: Hyper Precise All Day Eyelinerlar!

Eyeliner çekmek, hele bir de keskin ve kusursuz kuyruklu bir eyeliner için uğraşmak bazen yorucu ve sinir bozucu olabiliyor. Hele ki eyeliner konusunda acemiysen, belki de çoktan “eyeliner bana göre değil” deyip vazgeçmiş bile olabilirsin. İşte artık bu fikrini tamamen değiştirecek, kolay bir şekilde kusursuz eyeliner çekmeni sağlayacak harika bir ürünle tanıştık ve hemen seni de tanıştırmak istedik. Maybelline eyelinerlar arasında, kalem formuyla beğeni toplayan Hyper Precise All Day Eyelinerlar, bize göre bugüne kadar kullandığımız en kolay eyeliner!

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Eyeliner sürmeyi son derece kolaylaştıran, tüm gün kalıcı ve bir de siyah dışında mavi ve yeşil gibi sıra dışı renkleri olan Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner serisini dener denemez çok sevdik.

İncecik ve sivri ucu sayesinde çok kolay bir şekilde uygulamayı sağlayan bu likit eyeliner aynı zamanda tüm gün boyunca da kalıcı. Uygulanıp sabitlendikten sonra gün içinde akma, bulaşma ve dağılma yapmıyor. Keskin ucu, eyelinerı tek seferde kolayca çekmeyi sağlıyor. Kısacası tüm eyeliner çeşitleri konusunda ustalaşmak için birebir.

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner’ın Renkleri

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Mavi, lacivert, koyu yeşil, kahverengi, saten siyah ve mat siyah olmak üzere 6 rengi olan Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyelinerların mat siyahı 24 saate kadar, saten bitişlileri ise 12 saate kadar kalıcılar.

Sadece siyah rengi değil, mavi ve yeşil gibi renkleri de inanılmaz yoğun pigmentli ve tek seferde renklerini veriyorlar.. Çekilen çizgilerin üzerinden birkaç defa daha geçmeye gerek kalmadığı için de uygulaması son derece kolay. İşte Maybelline Hyper Precise kalem eyelinerların renkleri:

  • 700 Black - Parlak siyah
  • 701 Matte Onyx - Mat siyah
  • 710 Forest Brown - Kahverengi
  • 720 Parrot Blue - Lacivert
  • 730 Jungle Green - Yeşil
  • 760 Sapphire Blue - Safir Mavi

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner nasıl uygulanır?

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Eğer hazırsan, sana bugüne kadar denediğimiz en kolay eyeliner çekme yöntemini anlatıyoruz! Maybelline Hyper Precise Eyeliner’ın sivri ucunu alt kirpiklerinin bitiş çizgisine hizala ve yukarı doğru devam edecek şekilde bir çizgi çiz. Bu çizgi eyelinerının keskin ve kusursuz kuyruğu olacak, ne kadar uzun olmasını istiyorsan o kadar çekebilirsin.

Sonrasında, eyeliner kuyruğunun keskinliğini korumak için biraz daha aşağısından başla ve göz kapağının ortasına gelecek şekilde devam et. Üçüncü adımda da göz pınarından göz kapağının ortasına ters yönde bir çizgi çekerek eyelinerının dış hatlarını tamamla. Son adımda da Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner’ın yoğun pigmenti sayesinde eyelinerının içini kolayca doldur. İşte bu kadar kolay!

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Editörün Önerisi: Madem elimizde böyle renk seçenekleri var, klasik siyah eyeliner görünümüne bir süreliğine ara verip, biraz renkli eyeliner çeşitleri denemenin tam zamanı! Eğer sen de böyle değişik eyeliner görünümlerini seviyorsan, ilk olarak Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner Matte Onyx'i uygula, sonra da kuyruk kısmına Sapphire Blue ile ince çizgiler ekle!

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Eğer eyeliner konusunda acemiysen ve ustalaşmak istiyorsan bu Maybelline kalem eyelinerı bir an önce denemelisin. Eyeliner konusunda ustalaşmış bir makyaj seversen de, işinin çok daha kolaylaşmasını ve kusursuzlaşmasını istersen Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner tam sana göre!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?