En Trend Uzun Sakal Modelleri


Erkeklerde uzun sakal geri dönüyor! Hacimli, uzun ve dikkat çeken sakallar erkeklerde çok havalı görünüyor. Sen de saçların kadar sakallarının da havalı görünmesini istiyorsan senin için hazırladığımız en iyi uzun sakal modellerinden ilham almalısın. Uzun sakal modeli aslında her yüz tipine uyuyor. Sana en uygun sakal modelini seçerek tarzına fark katmaya ne dersin?

1- Orta uzun sakal

1- Orta uzun sakal

Sakallarını uzatmaya karar verdin ama çok uzun sakal görünümü yerine orta boy sakal düşünüyorsan senin için bu sakal modelini öneririz. Orta boy sakal modelini bıyığınla tamamladığında bambaşka bir imaj oluşturacaksın. Orta boy sakal modelinin daha dikkat çekici olması için saçlarını uzatmaya ne dersin?

Editörün önerisi: Saçlarının kolay şekil alması ve gün içinde elektriklenmemesi için Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi kullanabilirsin. Güzelleştirici krem, saçlarının parlak görünmesini sağlıyor ve erkek saçlarının daha kolay taranmasına yardım ediyor. 

2- Karizmatik uzun sakal

2- Karizmatik uzun sakal

Saçların hafif hafif beyazlamaya başladıysa şimdi uzun sakalın tam zamanı! Saçlarını ve sakallarını uzatarak daha olgun, karizmatik ve havalı görünebilirsin. 40'lı yaşlardan sonra beyaz saç ve sakal birleşimi çok çekici görünüyor!

3- Uzun tam sakal

3- Uzun tam sakal

Sakallarının tamamını uzatarak yüzüne V şekli kazandırabilirsin. Tam sakal modeli en çok yuvarlak yüz hattına sahip olan erkeklere yakışıyor. Sakallarını uzattıktan sonra şekillendirmek ve daha düzenli görünmelerini sağlamak için L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Saç Ve Sakal Şekillendirici Krem kullanmalısın. Şekillendirici krem, sakallarını sertleştirmeden sabitler ve gün içinde bakımsız görünmelerine engel olur. 

4- Dağınık sakal

4- Dağınık sakal

Salaş bir tarzın varsa sana dağınık sakal modelini öneririz. Sakallarının uç kısmını dümdüz kesmek yerine makasla daha dağınık bir tarz yaratabilirsin. Dağınık sakallarına uzun bıyıklar çok yakışacak. 

5- Uzun keçi sakalı

5- Uzun keçi sakalı

Keçi sakalı erkekler için bit tutku! Sen de keçi sakalına farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsan uzun keçi sakalı modelini deneyebilirsin. Uzun keçi sakalın ve uzun saçlarının daha dolgun ve hacimli görünmesi için her yıkamada Elseve Komple Onarıcı 5 Şampuan'ı kullanmanı öneririz. Uzun saç uçlarındaki kırıkları onaran ve saçlarındaki yıpranmaları yapılandıran bu şampuanı çok seveceksin.

6- Kirli sakal

6- Kirli sakal

Orta uzun saç modeliyle kirli sakalın uyumuna kim hayır diyebilir? Uzun ve hacimli sakal modellerine cesaret edemiyorsan kirli sakalın karizmasından yararlanabilirsin! 

7- Klasik uzun sakal

7- Klasik uzun sakal

Yoğun ve sık sakalların varsa senin için klasik sakal modelini öneririz. Çene ucunda toplanan bu sakal modeli seni daha modern gösterecek. Sakallarının daha yumuşak görünmesi için her yıkamada saç kreminden biraz da sakalına uygulayabilirsin. Elseve Arginine Yoğun Besleyici Saç Kremi, sakallarının daha yumuşak görünmesini ve beslenmesini sağlar. 

8- Kıvırcık sakal modeli

8- Kıvırcık sakal modeli

Saçların kıvırcıksa, sakallarının da kıvırcık uzaması kaçınılmaz olabilir. Kıvırcık sakallarının düzenli görünmesi için her banyo sonrası taramalı ve sakal bakım yağı uygulamalısın. Yoksa kıvırcık sakalların karışık ve dağınık görünebilir. 

9- Uzun bıyık ve sakal

9- Uzun bıyık ve sakal

Sakalını uzun ve kıvrık bıyık modeliyle birleştirmek istiyorsan bıyıklarının ucunu yukarı doğru kıvırarak kendi tarzını ortaya koyabilirsin. Bu sakal ve bıyık kombinasyonu seni çok karizmatik gösterecek. 

10- Sakallarını düzenli olarak tara

10- Sakallarını düzenli olarak tara

Sakallarının uzun ve kusursuz görünmesini istiyorsan düzenli olarak taramalısın. Sık dişli bir tarak yardımıyla sakallarını taradığında daha sağlıklı uzadığını fark edersin. 

11- Uzun top sakal

11- Uzun top sakal

Uzun top sakal modeli en çok kare yüz şekline sahip olan erkeklere yakışıyor! Sen de yüz hatlarını dengelemek için top sakalını uzatabilirsin. 

12- Uzun sakal ve saç tıraşı

12- Uzun sakal ve saç tıraşı

Uzun sakal modeline daha şık bir görünüm kazandırmak istersen saçlarının tamamını geriye doğru sabitlemelisin. Bu saç modeli sakallarını ön plana çıkarır ve seni daha karizmatik gösterir. 

13- Amerikan tıraşı ve uzun sakal

13- Amerikan tıraşı ve uzun sakal

Uzun sakalına yakışacak bir saç modeli arıyorsan Amerikan tıraşını öneririz. Özellikle uzun top sakal, uzun keçi sakalı gibi modelleri kullanan erkekler Amerikan saç tıraşını çok seviyor. 

14- Rahat sakal modeli

14- Rahat sakal modeli

Tatilde veya yaz aylarında sakalını şekillendirmekle zaman kaybetmek istemiyorsan uzun sakal modelini mutlaka denemelisin. Denizden çıkmış dalgalı saçların ve uzun sakalların seni olduğundan daha cool gösterebilir. 

15- Ofis için uzun sakal modeli

15- Ofis için uzun sakal modeli

Önemli bir toplantıya giderken sakalını mutlaka saç şekillendiricisi ile sabitlemeli ve taramalısın. Sakalının kusursuz görünmesi için boyun bölgesindeki minik kılları düzenli olarak tıraş etmeni öneririz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!