Erkeklerde Saç Beyazlamasına Çözüm

Erkeklerde Saç Beyazlamasına Çözüm

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Beyaz saçlar bizce olgunluğun sembollerinden! Ancak erkek gözünden baktığımızda durum oldukça farklı… Yoksa sen de saçlarındaki beyazlara çözüm arayan beyaz saçlı erkeklerden misin? O zaman doğru yerdesin! Sana özel çözümlerimizi hemen keşfetmeye var mısın?

Saçların neden beyazlıyor?

Öncelikle saçlarının neden beyazladığını öğrenmeye ne dersin? Saçlarının beyazlamasının nedeni, saçlarındaki melanin denilen ve saça renk veren hücrelerin üretiminin azalmasıdır. Yaş ilerledikçe bu hücreler üretilmemeye başlar ve saçlar beyazlar.

Aynı zamanda genetik faktörler, stres, hormonsal rahatsızlıklar, kullanılan bir takım ilaçlar nedeniyle de saçlar erken ya da geç beyazlayabilir. Ama tabii ki “bir gecede beyazlayan saçlar” diye bir durum yoktur. :) Saç beyazlaması bir süreçtir ve uzun vadede etkisini gösterir.

Beyaz saçlara çözüm: Beyazlarını nasıl kapatabilirsin?

Kadınlar saçlarını boyayarak kolayca beyazlarından kurtulabiliyor. Aynı durum erkekler için de geçerli. Artık çoğu erkek beyazları için saç boyası kullanarak bu duruma çözüm bulabiliyor. Saç boyası seçerken saç rengine uygun, doğal görünen bir ton seçerek daha natürel sonuçlar elde edebilirsin.

Peki, boya dışında başka seçenek yok mu? Aslında kadınların son dönemdeki sırlarından biri de beyaz saç kapatıcı spreyler! Bunlar arasında bizim favorimiz ise L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey!

Magic Retouch ilk şampuanlamada saçtan temizleniyor, sadece 3 saniyede beyazların kapanmasını sağlıyor. Sprey formda olduğu için çok kolay şekilde saça uygulanıyor. Özellikle boya yapmaktan çekiniyorsan ve beyazların için pratik bir çözüm arıyorsan bizce Magic Retouch tam sana göre!

Siyah, kahverengi, koyu kahverengi, kumral, sarı, açık sarı, altın kahverengi ve kızıl kahverengi olarak 8 farklı renk seçeneği bulunuyor. Sana düşen sadece saç rengine en uygun ve en yakın rengi seçmek! :)

Ünlü aktörler, futbolcular bile artık bu spreyleri kullanıyor. Yani ünlü aktörlerin kırmızı halıda bu kadar karizmatik, enerjik görünebilmelerinin sırrı beyaz saç kapatıcı spreyde saklı!

Nasıl kullanabilirsin?

Sabahları evden çıkmadan Magic Retouch’ı saçındaki beyaz kısımlara uygulayıp beyazlarını kapatabilirsin. Önce Magic Retouch’ı iyice çalkala sonra 13 cm uzaklıkta tutup hafifçe beyazların olduğu noktalara püskürt. Ardından saçlarını şekillendir ve hazırsın! Capcanlı ve enerjik görüneceksin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?