Erkek Röfle Modelleri


Yılın erkek saç stillerine yön veren o sihirli tını “Renklerin dans ettiği bir saç stili yaratmak herkesin hakkı!” diyor. Bu çağrıya kayıtsız kalamayan trend gurusu beyler ise erkek röfle modellerine hızlı bir adım atıyor. Peki, sen bu sese ne zaman kulak vermeyi planlıyorsun? 

Saç renginde veya stilinde değişiklik yapmanın büyülü etkisi beyefendileri de çoktan etkisi altına aldı. Tıpkı trend öncüleri arasında sessiz bir anlaşma imzalanmışçasına, erkek saç trendleri her geçen gün daha cesur ve renkli bir hal alıyor. İşte bu heyecanlı değişimin etkileri bu kez de erkek röfle modelleri ile karşımıza çıkıyor. Erkek röfle saç modelleri yorum ve önerilerimizi keşfetmek için daha fazla geç kalma, hemen sayfanın devamına buyur!

Röfle Saç Modeli Nedir? Erkekte Nasıl Görünür?

Erkek röfle saç modeli, saç renginin doğal dip rengine müdahale etmeden boy ve uçlarının birkaç ton açılmasıyla elde edilen stillerin genel adı. Saç renginde değişiklik yapmak ve aynı zamanda güvenli sularda yüzmek isteyen beylerin tercihi erkek röfle saç stilinden yana oluyor. Saç renginde yaratılan geçişler sayesinde saç stiline ışıltı ve farklılık katılıyor. Erkek röfle saç modellerinde saç doğal tonunun beş veya altı tonuna kadar açılabiliyor. Bize sorarsan, bu geçişli ve ışıltılı saç modeli tarzını konuşturmak için harika bir yol!

Erkek Röfle Modelleri Kimlere Yakışır?

Erkek röfle saç rengi kimlere yakışır diye düşünüyorsan, seni mutlu edecek bir yanıtımız var: Her saç rengi ve stiline! Erkek röflesinde saçın doğal tabanına müdahale edilmediğinden bu saç boyama stili tüm beyler için uygun bir seçenek. Çünkü saçına sadece doğal tonundan birkaç ton daha açık ışıltılar ekleniyor. Dolayısıyla doğallıktan uzak bir görünüm yaratma konusunda büyük bir risk bulunmuyor.

Erkek Röfle Saç Stilleri

Erkek röfle stilleri her saç modeli ve rengine uyarlanabiliyor. Uzun, kısa, dalgalı, kıvırcık, düz ya da örgülü… Tümü erkek röfle modelleriyle ideal bir uyum sunuyor. Caddelerden podyumlara hemen her yerde sıklıkla boy gösteren erkek röfle modelleri için şimdi sayfanın devamına geçiş yapabilirsin!

Erkek Gri Röfle Saç Modelleri

Saçlarında beliren hafif grilikleri fırsata dönüştürecek bir değişim yaratmaya ne dersin? Erkek gri saç röfle modellerini tek kelimeyle anlatmamız gerekse yanıtımız “cool” olurdu. Belki de ilk gri teli görmene daha uzun yıllar varken saçlarına renk katmak istersin. Her iki durumda da erkek gri röfle modelleri birebir!

Erkek Sarı Röfle Saç Modelleri

Röfle saç dendiğinde senin de aklında ilk olarak sarı saç tonları mı beliriyor? Yalnız olmadığını bilmelisin çünkü erkek sarı röfle modeli yoğun rağbet görüyor. Yaz akşamlarında dikkatleri üzerinde toplamak ya da şehir stiline hoş bir renk katmak için erkek sarı röfle modellerini deneyebilirsin.

Erkek Kızıl Röfle Saç Modelleri

Renkli, çarpıcı ve kesinlikle farklı… Erkek kızıl röfle saç modelleri de viral saç modelleri arasında öne çıkıyor. Erkek kızıl röfle stili genellikle aynı tonlarda renklendirilen sakal ve bıyıklarla birlikte kullanılıyor.

Erkek Renkli Röfle Saç Modelleri

Mavi, pembe, yeşil ya da mor… Saç stilin özgün tarzını tek bakışta yansıtsın ya da hemen her ortamda tüm bakışlar sana odaklansın istiyorsan, erkek renkli röfle saç modellerine de bir şans verebilirsin.

Erkek Röfle Saç Modeli Örnekleri

Erkek röfle saç modellerini titizlikle inceledik. Ve gözümüze en hoş gelen modelleri senin için sayfanın devamında sıraladık. İşte örnekler:

Erkek Röfle Saç Modeli
Erkek Röfle Saç Modeli
Erkek Röfle Saç Modeli
Erkek Röfle Saç Modeli
Erkek Röfle Saç Modeli

Evde Erkek Röfle Modelleri Nasıl Yapılır?

Evde Erkek Röfle Modelleri Nasıl Yapılır?

Erkek röfle modellerini uygulamaya başlamadan saçının doğal tonunu net olarak öğrenmeli ve saçına eklemek istediğin ışıltının tonuna karar vermelisin. Renk skalasında odak noktasına doğal saç rengini alarak saç tonuna yakın tonları gözden geçirmelisin. Renk tonuna karar vermenin ardından saçlarını ince parçalar halinde ayırarak uç kısımlara seçtiğin boyayı ya da duruma göre öncelikle açıcıyı uygulayarak alüminyum folyoyla kaplayarak bir süre beklemelisin.

Röfle işleminde bir profesyonelden ya da saçlarını emanet edecek kadar güveneceğin bir yakınından yardım almanda fayda var. Daha iyi sonuç için uygulama öncesinde saçlarını düzleştirmen yararlı olacaktır. İhtiyaç duyduğun tüyolar, Erkekler için Saç Düzleştirme Yöntemleri içeriğimizde!

Erkek Röfle Saç Modellerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Erkek Röfle Saç Modellerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?
  • Boyalı saçlar için şampuan ve saç kremi kullanarak saçının yıpranmasını önleyebilirsin.
  • Saçlarına sıklıkla kurutma işlemi uyguluyorsan ısı koruyucu bakım ürünleri kullanmayı da ihmal etmemelisin.
  • Saçların uzunsa tarama öncesinde saç tarama spreyleri kullanabilirsin.

Erkek röfle modellerinin yapımında saça açıcı uygulanması gerekebiliyor. Bu nedenle saçlarda yıpranma görülebiliyor. Dolayısıyla erkek röfle modellerinin bakımı noktasında titiz davranman gerekiyor. 

Şimdi saç stilinle tüm dikkatleri üzerinde toplama vakti! Stilinde baştan uca bir değişim yaratmak istersen, Sakal Boyasıyla Nasıl Sakal Boyanır? içeriğimize de göz atabilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala