​Erkekler kadınlarda en çok hangi saç boyunu beğeniyor?

​Erkekler kadınlarda en çok hangi saç boyunu beğeniyor?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Biz kadınların ve erkeklerin sevdiği, beğendiği saç kesimleri arasında herhalde dünyalar kadar fark olabilir! Biz en trend, en gözde saç kesimlerini beğenirken; erkekler bambaşka saçları beğeniyorlar. Mesela daha önce bir erkek arkadaşına kısacık, pixie saç kesimine sahip bir ünlünün fotoğrafını göstermeyi denedin mi? Tepkisini az çok sen de tahmin edebiliyorsundur.

Bakalım erkekler kadınlarda hangi saç boyunu beğeniyorlarmış!

Uzun bob saçlar

Geçtiğimiz yıl popülerleşen, uzun bob saçlar bu yıl da çok trend! Omuz hizasındaki uzun bob saçlar, erkeklerin de dikkatini çekmiş olacak ki kadınlarda en beğendikleri saç kesimleri arasında bulunuyor. Özellikle dağınık dalgalı uzun bob saçlar onları çok etkiliyormuş.

Sen de saçlarını uzun bob stilde kestirdiğinde, biraz hacim veren saç spreyi ve biraz da şekillendirici köpük yardımıyla çok hoş bir görünüm elde edebilirsin.

Bob saçlar

Uzun yıllardır trend listelerinden inmeyen bob kesim saçlar, erkeklerin kadınlara yakıştırdığı saç kesimlerinden biri. Boyun hizasında, arka kısmı kabarık olan bu havalı saç kesimi belki de senin bir sonraki saç kesimin olabilir; ne dersin?

Ve tabii ki uzun saçlar!

7'den 70'e hangi erkeğe sorsak en beğendiği saç boylarından biri kesinlikle uzun saçlar olur! Dalgalı, düz, katlı kesimdeki uzun saçlar erkeklerin dikkatini çekiyormuş ama özellikle de atkuyruğu saç modelini uzun saçlara çok yakıştırıyorlarmış!


Uzun saçlar deyince; her uzun saçı değil, parlak, ışıl ışıl, bakımlı saçları beğeniyorlarmış. Sen de saçlarının her daim bakımlı ve canlı görünmesi için saç bakım yağlarından yararlanabilirsin.

Her ne kadar erkeklerin kadınlarda en çok beğendikleri ve onlara en çok yakıştırdıkları saç boylarından bahsetsek de, Saç Sırları.com editörleri olarak biz; sevdiğin, rahat hissettiğin saç kesimlerini kullanmaya devam etmelisin diye düşünüyoruz. Yani tarzını ortaya koymaya devam et!


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?